شما دوستان چطوری Xbox 360 خریدین

amirhoseynzare

کاربر سایت
Sep 20, 2011
1
نام
امیر حسین
رفته بودم توپخونه پی اس پیمو ببینم چند میخرن ازم
مامانم زنگ زد گفت بهارستانم گفتم بیا اینجا با هم بریم
اومد رفتیم تو یه مغازه مامانم گفت ایکس باکس که میگن چیه من به یارو گفتم یدونه اورد ببینیم یه دفعه دیدم مامانم عابر کارتشو در آورد گفت آقا یه دسته اضافه و دوتا باتری و یه شارژر اضافه هم بده منو میگی |:
البته قضیه ماله 3 ساله پیشه

ehsan_kabiri

کاربر سایت
Aug 9, 2012
10
من از قبل عید که دلار به ...... رفت می خواستم کامپیوترم را صرفا واسه بازی اپ گرید کنم- دیدم با این وضع دلار 800 تومان صرفا واسه اپگرید ( مادر بورد- پاور- رم- cpu- vga) باید بدم. تازه اونم واسه چتد سال کار میده و دوباره چند سال دیگه روز از نو روزی از نو- منم رفتم xbox یکی را گرفتم اوردم خونه تست کردم ولی اصلا حال نکردم- چون اون که بهم دستگاهش را داد فقط بازی اکشن داد منم چون با ماوس کامپیوتر بازی میکنم اصلا نتونستم
نمیدونم چی شد 2 روز بعدش رفتم xbox خریدم- :)
خدا رحم کرد خوشم نمیومد!!!

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
رفته بودم توپخونه پی اس پیمو ببینم چند میخرن ازم
مامانم زنگ زد گفت بهارستانم گفتم بیا اینجا با هم بریم
اومد رفتیم تو یه مغازه مامانم گفت ایکس باکس که میگن چیه من به یارو گفتم یدونه اورد ببینیم یه دفعه دیدم مامانم عابر کارتشو در آورد گفت آقا یه دسته اضافه و دوتا باتری و یه شارژر اضافه هم بده منو میگی |:
البته قضیه ماله 3 ساله پیشه

تبریک بت میگم چه پسر خوش شانسی:D
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
از بس که بازی های خوب برای پس سی نیومدن و هی باید میرفتیم هر 2 سال یه بار پی سی رو ارتقا میدادیم
مچجبور شدم برم کنسول بخرم)x=((
من هم که عِند حیون جفتش رو با هم خریدم،جفتش برا من شد 790!!!!!!!!!!!!!!!!!!الآن با این پول یه نصفش هم نمیدن

آخرین ویرایش:

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
بنده پارسال بود
ایکس باکس میخواستم
قرار شد بعد مدرسه واسم بگیرن
ولی یه ماه مونده بود به پایان بابام گفت داره گرون میشه نیم ساعت بعد تو مغازه بودیم
پرسید بهترینش چیه؟ آقا هه گفت الیت 120 گیگ (اسلیم هنوز نیومده بود) بابامم پول در آورد همه ی دم و دستگاه و تجهیزاتو برام خرید
یه کینکتم گرفتم
کلا شد 800 و خورده ای
سه روز بعد قیمت ایکس باکسم رفت بالا

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,243
نام
Mansour
دوستان عزیز داستان ما از اینجاذ شروع شد که تابستان بود و ما برای سفر 3ماهه به دوبی رفتیم
اونجا پسر عمه اینجانب xboxداشت همیشه بازی می کردیم بعد داداشم که سابقه زیادی تو بازی دازه گفت منصور گفتم چیه؟ گفت پولاتو خرج نکن xboxبخر گفتم باشه
بعدبا پسر عمه اینجانب مشورت کردم گفت بخر خوبه و....
بعد روزی که می خواستم بخرم پسر عمه اینجانب گفت نخر چیز بدیه
بعد با داداشم صحبت کردم
گفت خاک تو سرت مامان رفته به چسر عمه گفته که منصرفش کنید تا نخره
بعد داداشم که بسیار استراتیجیکش بالاست (عاشق گوان نین در افسانه 3برادره) گفت به بابا زنگ بزن بگو xboxبخر پولش بعدا برات حواله میکنم (بابا تو عربستان سعودی مشغول به کاره) بعد هم بابا میگه پولش رو نمیخواهم
زنگ زدم گفت باشه برام فرستاد وگفت پولش رو نمی خواهم
این هم از داستان ما:d:d:d

hic.shayan

کاربر سایت
Mar 27, 2012
66
نام
شایان
همه نوشتن ما هم بنویسیم.:)
من تا همین عید چیزی از ایکس باکس نمیدونستم (در واقع حتی یک بار هم ندیده بودم):arrowr:
تا اینکه یکی از دوستان که مغازه هم داشت یکی گذاشته بود برا فروش(ارکید دست دوم):arrowr:
میگفتم 320 البته با هارد 40 و دو دسته که یکیشون RB یه کم مشکل داشت.:arrowr:
خلاصه دستگاه رو ازش گفرفتم:biggrin:(حواستون باشه نخریدم) بردم خونه یه کم بازی کردم و خیلی هم خوشم اومد.:arrowr:
بعد خیلی تحقیق کردم:book: که اتفاقا همونجا با بازی سنتر آشنا شدم.:arrowr:
بعد دیدم یه چیزی هست اسمش السلیمه قیافشم خیلی قشنگ تره ورژنشم بالا تره!!!:confused:
بعد بابام اصلا از این که یه مدلی هست که اسلیمه خبر نداشت.:arrowr:
عمم دبی زندگی میکنه و داشت میومد ایران:arrowr:
اومد گفتم عمت که داره میاد ایران بزار زنگ بش بزن برات بیاره، منم که از خدام بود:arrowr:
خلاصه بش زنگ زد اونم گرفت و اومد ایران دیدم اینی که گرفته slim 250gb with kinect هست :shocked::scare::shifty::thumbsup::thumbup:
خلاصه حال کردم.:arrowr: بعد روشن کردمو با بازی اصلی که تو جعبش بود بازی کردمو بعد هوس بازی کردمو بازی خریدمو درایوشو باز کردمو بازیو توش گزاشتمو
دیدم ای دل غافل اینکه انگار کپی خور نیست)xجوش اوردم حسابی.
خلاصه زنگ زدم اینور اونور دیدم بد بختی ما این که بردش کورونا هست و این بردم هنوز تو ایران هک نشده(تنها فرق دستگاه من با اینایی که تو ایرانن اینه که برد مال من جدید تره و مایکروسافت قفل های بیشتری روش گذاشته) )x)x)x)x)x)x
خلاصه ما صبر کردیم و حوصله به خرج دادیم و به درسا رسیدیدم:-w
بعد دستگاهمو جای کپی خور jtag کردم. بابامم جو گرفتش رفت 2 ملیون دیگه داد و یه LED 46" SONY برا ایکس باکس خرید.
منم بچه هایی که ایکس باکس داشتن رو دعوت کردیم و خرکی نشستیم بازی کردیم.:)]:d

آخرین ویرایش:

wex 360

کاربر سایت
Oct 24, 2012
13
نمی شد خدا یکی از این عمه ها هم به ما می داد؟ راستی دستگاهت رو چند jtag کردی فکر کنم با روش تعویض درایو انجام داده من تازه 91/8/1 دستگاه اسلیم 4gb رو lt3 زدم:((:((:((نمی دونستم بعد آپدیت جدید دیگه دستگاه jtag نمیشه~x(~x(~x(~x(~x(

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: che-jaleb

wex 360

کاربر سایت
Oct 24, 2012
13
من کتابشو دادم باسه انتشار ولی خلاصه:از بازی هیچی حالیم نبود دبیرستان دوستمps2 داشت و خیلی ازش تعریف می کرد ضمنا مجله زیاد می خوند ولی هیچی بارش نبود!! منم رفتم تو کار تحقیق و خواندن مجله و روزنامه های گیم و کامپیوتر تا جایی که درسام ونمره هام به فنا رفت وتب pc وgame وxbox تمام فکر و زندگیم رو مشغول خودش کرد خانواده نیز به هیچ عنوان پول بده نبودن:((به خاطر گندایی هم که در زمینه تحصیل به افتخاراتم اضافه شد کلا پول دادن خانواده به بنده قطع گردید واز فرط بی پولی مشغول کار شدم خلاصه دوستم میخواست برا بازی pc بگیره که بهش گفتم دیوانه بیا xbox بگیر مفت شده قبول کرد من سپردم به کامپیوتر فروشی سر محل می گفت خودم وارد می کنم 400تومن(چرت میگفت) پولم بهش دادیم 2 هفته ما رو معطل کرد دوستم دیگه قاطی کرده بود رفتیم پولو ازش گرفتیم و فرداش از سعدی یهxbox360 slim 4GB به 300 هزار نو خریدیم شانس ما فرداش کامپیوتر فروشه زنگ زد گفت دستگاه رو آوردم!!!!رفتم با فاکتور پیشش گفتم دستگاه گرفتیم300 فکش افتاد گفت یه چیزیش حتما اصل نیست گفتم حالا که گرفتیم گفت من رو حساب شما دستگاه رو آوردم گفتم به درک گفت 370 برام در اومده چک دارم پول لازمم بیا دستگاه رو باسه خودت بردار یه دودوتا چهارتا با خودم کردم گفتم پول که دارم(کار کردم)طرفم خیلی اذیتمون کرد حالشو می گیرم بهش گفتم دستگاهو بر می دارم ولی الان 200 بیشتر ندارم آخرش طرف راضی شد 2-3 ماه بعد هم کم کم بهش 90 تومن دادم از طرف رضایت هم گرفتم نهایتا دستگاه در اومد290 دسته ی دستگاه دوستم هم تقلبی بود ازکار افتاد واین گونه بود که ارزان ترین xbox360 slim ایران توسط من خریداری شد b-)

mehrdad122

کاربر سایت
Sep 8, 2012
194
داستان من از نظر خودم جالبه
اوایل که پلی 1 داشتم بعد پلی 2 خریدم 6 سال کار کرد بعد سوخت خلاصه امتحانای اخر سال رو 20 شدم بعد برای تولد و کارنامم بابام به دوستش گفت xbox360 بخره اون زد واسه من psp go خرید من ناراحت 1هفته کارکردم باهاش امودم تو نت گشتم با بازی سنتر اشنا شدم با یکی از دوستان در مورد xbox حرف زدیم اون موقع تهران 250 گیگ اسلیم 950 هزار تومن بود بدون کینکت تو یه سفر به شیراز رفتم یه به بازار xbox فروشان اولین مغاز 250 گیگ رو گفت1 تومن بی کینیکت بعد یه مغازه رفتیم گفت 800 هزار تومن من psp را دادم بهش 300 هزار تومن
بعد خریدم و هفته ی پیشم یه تلوزیون فول اچ دی خرید24 اینچ چون اتقام کوچولو است تازه 24 براش یکم بزرگه
اینم ازداستان من
مدل دستگام :xbox 360 250 gig go بود ریجنشم ALL

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
من یه موقعی کامپیوتر داشتم فک کنم 15 سالش بود (الان مرده خدا رحمتش کنه:|)...بعد چون منم میخواستم بازی های جدیدو بازی کنم (اون کامپوتر قدیمی بازی های جدید وا نمیکرد...)به بابام گفتم یه کامپوتر نو بخر واسم(اونموقع هیچی از xbox نمیدونمستم...فقط یکم اطلاعات درباره ps3 داستم:rolleyes:)بابام هم چون میدونست کامپیوترم قدیمیه و دیگه کار نمیکنه یه لب تاب msi مخصوص بازی برام گرفت!!!بعد با اون 3 سال همه بازی هارو میگرفتمو بازی میکردم...ولی بعد از سه سال داداشم به دانشگاه قبول شد و لب تابمو دادن به اون:((...منم حدود 6 ماهی رو بدون بازی گزروندم...بعد تو مدرسه صحبت از xbox شده بود...اولین باری بود که اسمشو شنیده بودم!!!فردای همون روز رفتم و قیمتشو پرسیدم...هر سوالی ه درباره ایم کنسول داشتم هم پرسیدم...بعد رفتمو به بابام گفتم...بابام گفت که گرونه و الاوه بر گرونی به هیچ دردی نمیخوره(میگفت فقط باهاش بازی میتونی بکنی و الکیه!!!:|)بعد من یه یک ماهی همش ضر میزدم xbox میخوام...xbox میخوام...تا اینکه مامانم خسته شد و گفت که اگه به تیزهوشان قبول بشی میخریم:)(من اونموقع سوم راهنمایی بودم و 3 سال رو تو نمونه دولتی خونده بودم و تو سالی بودم که امتحان نمونه و تیزهوشان داشتم)منم چون واسه xbox میمردم هی درس خوندم...کلاس رفتم...و کلا کارم شده بود درس:|...بعد از یه ماه طولانی جواب آزمون رو دادن ... به نمونه قبول شده بودم ولی به تیزهوشان نه...:(... وقتی اینو فهمیدم دیگه هیچی درباره xbox نگفتم چون بهم گفته بودن که به تیزهوشان قبول شو که بخری واست...بعد 1 ماه هم گذشت و آخرای تابستون بود...از مدرسه تیزهوشان زنگ زدن و مامانم برداشت...گفتن که چن نفز برا ثبت نام نیومدن و ما به جای اونا از ذخیره های امتحان برمیدارم:))...منم خوشحال و شنگول رفتم ثبت نام کردم!!!فردای ثبت نامم با بابام رفیم که بخریم...ولی چون جمعه بود تعطیل کرده بودن...شنبه هم نمیدونم به چه مناسبتی تعطیل بود(از شانس من)بالا خره 1 شنبه رفتیم و خریدیم...فروشنده خودش به xbox نا آشنا بود...رفت و یه بازی LT3 داخل دستاگ کرد(دستاگ LT2 بود)و 2 تا گزینه آورد...فروشنده هم yes رو زد و یا الله!!!دستگاه هنگ کرد!!!از شانس بسیار خوبه من(:(()فروشنده زنگ زد به تهران و درباره هنگ دستگا گفت...اونا هم گفتن دستگاهو بفرست LT3 کنیم واستون...با هزینه حمل و نقل و هزینه LT3 کردن و... کل هزینه این هنگ شد 32 تومن!!!بعد رفتم xbox رو بگیرم فروشنده گفت 32 تومن...گفتم چرا؟گف که LT3 کردیم واست...منم گفتم که تو زدی xbox هنگ کرد به من هیچ ربطی نداره...خودت پولشو بده...اونم قبول کرد و من یه xbox LT3 خریدم:d...راستی مدل xbox ام نمیدونم چیه...ولی میدونم که آخرین مدله xbox هس...تو اینترنتم دربارش تحقیق کرد...آخرین مدل xbox ...که اسمش یادم رفته!!!این بود داستان خریدم xbox من...یکم طولانی شد ببخشید!!!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر