شماره ی بعدی مجله ی GameInformer به GTA V اختصاص دارد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
GTA-4-Niko.jpgبسیاری از گیمرهای دنیا در سراسر جهان برای بدست آوردن اطلاعات جدید از عنوان GTA V توسط راک استار لحظه شماری می کنند. عنوانی که از نظر بسیاری از منتقدین گیم در دنیا به عنوان پدر عنوان های Open World شناخته شده است و از محبوبیت بسیار بالایی در بین گیمرهای دنیا برخوردار است.

اما به نظر می رسد که قرار است انتظارها برای بدست آوردن اطلاعات جدید از این بازی به اتمام برسد و طبق گفته های راک استار، در شماره ی بعدی مجله ی GameInformer اطلاعات جدیدی از این بازی منتشر خواهد شد و بسیاری از سوالات طرفداران این بازی پاسخ داده خواهد شد.

همچنین سردبیر مجله ی GameInformer در توییت خود رسمآ اعلام کرد که کاور نسخه ی بعدی مجله به عنوان GTA V اختصاص دارد که از همین رو میتوان امیدوار بود که اطلاعات خوبی از این بازی منتشر شود. و اما مهم ترین سوالی که شاید ذهن تمامی طرفداران این بازی را به خود درگیر کرده باشد، تاریخ عرضه ی این عنوان است که در همین راستا سردبیر مجله ی GameInformer اعلام کرد که فعلآ اطلاعاتی از تاریخ عرضه ی این بازی فاش نمی شود اما اطلاعات جدیدی که در اختیار خوانندگان قرار می گیرد، آنها را تا زمان عرضه ی بازی راضی نگه خواهد داشت.

Source
 
آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر