شماره جدید مجله گیم انفورمر و داشتن پیش نمایشی طولانی (شاید به بزرگی پیش نمایش GTA IV

-Prime-

کاربر سایت
May 12, 2012
256
با سلام:
Game-Informer-Logo.jpg

طبق پست های جناب Reiner(از جمله کارکنان GI)، در شماره جدید این مجله(که فردا منتشر میشود) پیش نمایشی
طولانی وجود خواهد داشت که به توضیح در مورد "بازی جدیدی" میردازد.

طبق گفته های او این پیش نمایش بعد از زمان پیشنمایش GTA IV، بزرگترین پیش نمایشی است که
مجله به خود دیده است.(پیش نمایش GTA IV بالغ بر 20 صفحه بود)
همچنین به نظر میرسد این رونمایی مربوط به بازی جدید Bethesda نخواهد بود،

تنها احتمال ممکن میتواند مربوط به بازی جدید کمپانی سونی باشد.
البته اگر بطور ناگهانی بر روی جلد مجله عکس گوردون فریمن(بازی Half Life ) را دیدید نیز تعجب نکنید.

0h2fzuivcaxtiomoqoae.jpg

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
امیر حسین بزن اون دست قشنگه رو :D . عالی بود خبر . 10 صفحه در مورد I:SS :bighug: واقعا بهترین بازی ـه مراسم رو انتخاب کردن واسه بررسی ـه مفصل . خیلی خوشحال شدم Viva GameInformer :D

اینجا خیلی سریع اسکن مجله ها رو میزاره، من خودم چند بار GI رو از همین جا گرفتم. به محض اینکه نسخه دیجیتالیش منتشر بشه اسکن های با کیفیتش هم میاد.
پیر شی الهی جوون :D

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,023
اوه ....اوه چقدر مجله پر ملاته گفتم دوباره GI هایپ راه انداخته الکی ولی نه...

پس بیخود نبود مدیر بلاگ PS اشاره کرده بود هفته شلوغی داریم

ایول سونی به وحشی بازیت ادامه بده:d

اگر MS یا یه چی توی اون مایه ها که توی جنگل و دشت و بیابون و ساحل بود ازش حمایت میکردم>:)

آی گفتی چقدر دوست داشتم یه MOTORSTORM با کیفیت CG رو PS4 ببینم لعنتی ادرنالین میبرد بالا :(

این عکسو از ویدیوی معرفی INFAMUS:SS گرفتم تو محیط هم حرکت میکرد اگر از گیم پلی یا موتور بازی رندر شده باشه فقط میتونم بگم با یه گرافیک CG طرفیم!!!

http://upload7.ir/viewer.php?file=76381517960025272924.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر