شماره جدید بازی Test Drive هفته آینده معرفی خواهد شد

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
بعد از ۹ سال انتظار، سرانجام شماره جدیدی از بازی تست درایو هفته آینده معرفی خواهد شد. در ادامه با جدید ترین اخبار بازی‌ها همراه باشید.

دومین و آخرین شماره از بازی Test Drive Unlimited در سال ۲۰۱۱ منتشر شد. عنوانی جهان‌باز در سبک ریسینگ که در آن بازیکنان در نقش رانندگان خیابانی در سطح شهر به انجام مسابقات با اتومبیل‌های مختلفی از شرکت‌های بزرگی مثل استون مارتین و شورلت می‌پراختند. شاید بتوان از لحاظ تجربه، سری تست درایو را نزدیک به سری فورتزا هورایزون دانست. ترکیبی از شبیه‌سازی و مسابقات آرکید تشکیل دهنده مکانیزم گیم‌پلی بازی بودند. هر چند شماره دوم بازی به دلیل وجود مشکلات تکنیکی فراوان نتوانست موفقیت شماره اولش را تکرار کند، اما همچنان به عنوان یکی از عناوین موفق در سبک ریسینگ از آن نام برده می‌شود. از آن زمان تا به امروز طرفداران سری به شدت منتظر ساخته ادامه آن برای کنسول‌های نسل هشتمی بودند، اما نه سازنده بازی مشخص بود و نه دیگر کمپانی آتاری نقشی در انتشار بازی داشت.

بالاخره ساعاتی قبل از طریق صفحه رسمی توییتر بازی تیزری منتشر شد که به صورت مستقیم ساخت شماره جدید بازی و معرفی آن را در تاریخ هفتم ماه جولای مصادف با ۱۷ تیر ماه را تایید می‌کند. حال کمپانی فرانسوی نیکن وظیفه انتشار نسخه جدید این سری را بر عهده خواهد داشت و در طول همایش NaconConnect که شامل معرفی عناوین جدید این ناشر می‌شود، شاهد معرفی شماره جدید تست درایو خواهیم بود.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,302
نام
مــاکــان
اونم واسه بازی میان نسلی
یک تئوری که ملت میدن پلاک استون مارتینه زده 0222 N داره به ریلیز هینت میده. نوامبر 2022؟
این تاریخ خیلی منطقیه، حالا احتمال تاخیر هم هست.
یک موردی که هست اینه که اینها کلا 100 نفرن، چجوری میتونن رو 2عنوان ریسینگ همزمان کار کنن.
WRC10 شهریور/مهر منتشر میشه، بعد 6-5 ماه بعدش هم TDU؟
البته WRC سالانه منتشر میشه و خیلی آپدیت اونچنانی نسبت به سال قبل نداره.

کلا منظورم اینه که حد انتظارمون از بازی باید در حد منطقی نگه داریم.

• Like
Reactions: Eazy-E

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
WRC10 شهریور/مهر منتشر میشه، بعد 6-5 ماه بعدش هم TDU؟
نوامبر 2022 میشه یک سال بعد WRC 10. :D یعنی باید بعد WRC 11 روش حساب باز کنیم
2 سال تا ریلیز فاصله است هنوز. نگرانی من اون میان نسلی بودنشه فقط سایبرپانک ریسینگ نشه. یهو خبر کنسل شدن نسخه های نسل هشتمی اومد جای تعجب نداره.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,302
نام
مــاکــان
نوامبر 2022 میشه یک سال بعد WRC 10. :D یعنی باید بعد WRC 11 روش حساب باز کنیم
من خوندم فوریه 2022.
حالا جدای از اینکه اگه اینطور باشه که بقول خودت باز تقریبا همزمان میشه با WRC 11 اونهم با فاصله کمتر.
خودمونیم اون تاریخ با عقل جور در نمیاد که بخوان از الان رو بازی مانور بدن.
خب فراموشش کنین باطل بود اون دوتا عدد روی دوتا پلاک بنظر میاد مختصات مپ باشه که هنگ کنگ هستش
ای بابا برگشتیم سر خونه اول. :-w
اما هنگ کنگ هستم، عالیه خیابونهاش \m/

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
من خوندم فوریه 2022.
حالا جدای از اینکه اگه اینطور باشه که بقول خودت باز تقریبا همزمان میشه با WRC 11 اونهم با فاصله کمتر.
خودمونیم اون تاریخ با عقل جور در نمیاد که بخوان از الان رو بازی مانور بدن.

ای بابا برگشتیم سر خونه اول. :-w
اما هنگ کنگ هستم، عالیه خیابونهاش \m/
استاد يامائوچى از 10 سال قبل ريليز رو بازيش مانور ميده اينا كه جاى خود دارن :-":D
خودت هم الان با فرض اينكه ريليز فوريه است گفتى تاخير ميخوره كه باز ميرسه به همون Q3,4 :D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,302
نام
مــاکــان
استاد يامائوچى از 10 سال قبل ريليز رو بازيش مانور ميده اينا كه جاى خود دارن :-":D
خودت هم الان با فرض اينكه ريليز فوريه است گفتى تاخير ميخوره كه باز ميرسه به همون Q3,4 :D
نه بابا منظورم دیگه اونقدر نبود:D
اینجور که اینها شروع کردن اگه بازیو امسال (تا آخر 2021 نبینیم)، دیگه نهایتا تا قبل عید خودمون میتونیم تجربه کنیم.

این میتونه کاملا بی ربط باشه ولی Kylotonn برای WRCها روالش این هست که از وقتی که نمایش گیم پلی دارن و بازیو آنونس میکنن، 7-6 ماه بعد بازی منتشر میشه.
این هم اگه به همین روال باشه و July نمایش بدن، اونوقت میشه انتظار داشت تاریخ انتشار نهایتا بهمن/اسفند باشه.
=============
خیلی حس بدیه که فکر کنیم حالا که اپیک بیخیال WRC شده، رفته باشه TDU انحصاری کرده باشه.
این همین الان اومد به ذهنم ، گفتم بیام اینجا بنویسم بلکه از سرم بره بیرون، فردا کلی کار دارم:D
شب خوش :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر