شمارش معکوس Gas Powered Games

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
a781_gas_powered_games.jpg

استدیوی سازنده عنوان Supreme Commander یعنی Gas Powered Games با ایجاد وبسایتی شمارش معکوس برای رونمایی از پروژه بعدی خود را آغاز کرده است.
فعلا هیچ سرنخی غیر از نوشته بالای سایت مبنی بر “something wild” و اسم URL مورد نظر یعنی “ProjectW” برای مشخص کردن هویت آن وجود ندارد.
استدیوی Gas Powered Games در سال 1998 توسط Chris Taylor خالق عنوان Total Annihilation تاسیس شده و از عناوین این استدیو میتوان Supreme Commander یا Demigod را نام برد.
این شمارش معکوس در تاریخ 14 ژانویه به پایان میرسد.

لینک سایت
منبع

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
خداکنه بازیشون RPG باشه! ولی Something Wild هرچی فکر میکنم نمیدونم میخواد چجوری RPG باشه؟:D پس همون RTS هست

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
SupCom رو فکر کنم یه 1000 ساعتی بازی کردم. نمیدونم تقصیر اسکوئر بود یا کی که دوش اینقدر گند از آب دراومد (گند گند هم که نه! ولی نسبت به یکش افتضاح بود! :biggrin1::|).

امیدوارم SupCom 3 باشه.

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
واقعا من بازی استراتژی یادم نمیاد که به اندازه Supreme Commander لذت بخش باشه و وقتی می شینی سرش دیگه تا چند ساعتی نتونی بلند شی از پای PC! بازی با اون مقیاس وسیعش و Map های بزرگ و تنوعش و انواع و اقسام Unit هاش و قابلیت Zoom In و Zoom Out بالاش در یک کلام فوق العاده بود، ولی فقط مشکل بزرگ بازی این بود که وقتی یه نبرد خیلی خیلی بزرگ می شد و تعداد Unit ها می رفت روی چند هزار تا، چون موتور گیم اون زمان نمی تونست از سی پی یو های چند هسته ای خوب بهره برداری کنه همیشه حتی با بهترین سخت افزارها هم گیم کند می شد که واقعا غیر قابل تحمل بود. نسخه دومش این نقطه ضعف رو برطرف کرد، ولی متاسفانه کاملا کنسولیزه شد و گرافیکش و همچنین لذت گیم پلیش خیلی کمتر شد و واقعا توقعات آدم رو برآورده نمی کرد، ولی خوب برای من هنوز هم SUPCOM بود...
di-RZI7.gif

خیلی خیلی دلم می خواد عنوان مورد نظر Supreme Commander 3 باشه. یعنی میشه؟
di-D5KD.jpg

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,934
نام
آرتین
واقعا من بازی استراتژی یادم نمیاد که به اندازه Supreme Commander لذت بخش باشه و وقتی می شینی سرش دیگه تا چند ساعتی نتونی بلند شی از پای PC! بازی با اون مقیاس وسیعش و Map های بزرگ و تنوعش و انواع و اقسام Unit هاش و قابلیت Zoom In و Zoom Out بالاش در یک کلام فوق العاده بود، ولی فقط مشکل بزرگ بازی این بود که وقتی یه نبرد خیلی خیلی بزرگ می شد و تعداد Unit ها می رفت روی چند هزار تا، چون موتور گیم اون زمان نمی تونست از سی پی یو های چند هسته ای خوب بهره برداری کنه همیشه حتی با بهترین سخت افزارها هم گیم کند می شد که واقعا غیر قابل تحمل بود. نسخه دومش این نقطه ضعف رو برطرف کرد، ولی متاسفانه کاملا کنسولیزه شد و گرافیکش و همچنین لذت گیم پلیش خیلی کمتر شد و واقعا توقعات آدم رو برآورده نمی کرد، ولی خوب برای من هنوز هم SUPCOM بود...
di-RZI7.gif

خیلی خیلی دلم می خواد عنوان مورد نظر Supreme Commander 3 باشه. یعنی میشه؟
di-D5KD.jpg
Total Annihilation رو بازی کن اینو از یاد میبری :)

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
خدا کنم باز هم بازی Dungeon Siege رو بگیرن دستشون و Dungeon Siege 4 کلید بخوره. هر چند من امیدی ندارم. :|

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر