شرکت Square Enix نام بازی جدید Dues Ex: Human Defiance را ثبت نمود.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
square-enix-trademarks-deus-ex-human-defiance.jpg

درود.

ساعاتی پیش یکی از کاربران سایت معتبر NeoGAF در طی خبری اذعان کرد که شرکت اسکوارانیکس به تازگی یک علامت تجاری را با نام Dues Ex: Human Defiance را به ثبت رسانیده است. در حال حاضر هنوز دقیق مشخص نیست که این نام به ثبت رسیده دنباله همان عنوان قبلی این شرکت یعنی Deus Ex: Human Revolution است یا خیر. همانطور که می‌دانید این بازی در سال 2011 توسط استودیو Eidos Montreal ساخته شد که توانست طرفداران بی‌شماری را به خود جذب کند و چیزی حدود 2 ملیون نیز فروش داشته باشد. برخی از منابع اطلاع دادند که این بازی امکان دارد پورتی برای کنسول Wii U باشد، هر چه هست دقیق مشخص نیست.

ایا نام Dues Ex: Human Defiance تبدیل به یک بازی می‌شود(؟) و اگر بله برای کدام پلتفرم ساخته خواهد شد؟

NeoGaf.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
وای خدا کنه یه شماره ی جدید از بازی باشه [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<

تک تک بر و بچه های همون تیم قبلی هم بسازن! واقعاً HR بی نظیر بود هیچ چیزیش (از دید من) موشکلی نداشت >:d<
موسیقی هم فقط و فقط باید همون Michael McCann :x بسازه !!!

بد نیست به بعضی ها هم دوباره بفهمونن/ــیم Action RPG به چی میگن! مخفی کاری واقعی و از چند راه مختلف رفتن به چی میگن ;;)

آخرین ویرایش:

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
وای خدا کنه یه شماره ی جدید از بازی باشه [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<
تک تک بر و بچه های همون تیم قبلی هم بسازن! واقعاً HR بی نظیر بود هیچ چیزیش (از دید من) موشکلی نداشت >:d<
موسیقی هم فقط و فقط باید همون Michael McCann :x بسازه !!!
بد نیست به بعضی ها هم دوباره بفهمونن/ــیم Avtion RPG به چی میگن! مخفی کاری واقعی و از چند راه مختلف رفتن به چی میگن ;;)
تیم سازنده ی DXHR مثل 343i دست چین شده بودن! اگه بازی رو شرکتی جز Eidos Montreal بسازه ترولش میکنم خفن!
آهنگ هم که کافی بود Icarus رو گوش بدی که بفهمی با چه شاهکاری طرفی!
گیم پلی هم که توی یه تریلر که حالت های Action, Stealth و Discovery رو نمایش میداد کف کردم! هر مرحله اش رو میشد حداقل به سه حالت کاملا مختلف تموم کرد! Dishonored هم در واقع این مکانیک رو به بلوغ رسوند. ببینیم این یکی چی میشه! راستی امیدوارم باز هم آدام جنسن باشه و بشه سیوت رو Import کنی!
یکی نمیگه نابغه یکی جنسن زنده میموند یکی میمرد دیگه Import به چه دردی میخوره؟:d
واقعا چرا شرکت ها نمیرن دنبال یه IP جدید ؟ حتما باید گند بزنن به IP های قدیمی؟ واقعا چرا؟:-&
یا بازی رو فقط از راه دور دیدی یا خیلی ندیدی وقتی همه اون رو یه Masterpiece میدونن بهش میگی گند زدن!

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
برو بابا گندش رو در اورده ... شرکت مسخره ... بعد 10 سال تکلیف ورسوس رو معلوم کن کفرمون رو در اوردی ...

امیدوارم این شرکت مثل thq با مخ بیاد رو زمین محو شه از کره خاکی ... شرکت های دیگه بیان ip هاش رو بخرن ...

هر چی فکر میکنم نمیفهمم که چرا بعد 10 سال یه بازی رو منتشر نکرده

$Dante$

کاربر سایت
Dec 3, 2010
667
Deus Ex واقعا شاهکاری بود تو این نسل که واقعا بی نظیر بود به شخصه بی نهایت از تک تک جزئیات بازی لذت بردم و هنوز هم میبرم.
امیدوارم هم یه شماره جدید از این شاهکار ببینیم هم Thief 4 هرچه سریعتر بیاد.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
وای...
این اگه رسما تایید بشه چی میشه:x
عاشقش نسخه HR ـش بودم
واقعا شاهکار بود
یکی از بهترین بازی های مخفی کاری عمرم بود:x

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
حالا ایندفعه نانوتکنولوژیه یا ؟ آگومنت؟
خعــــــــــــــــــــــــــــــلی deus ex :HR لذت بردم
واقعاً HR بی نظیر بود هیچ چیزیش (از دید من) موشکلی نداشت
چرا باس فایت ها برعکس کل بازی بسیار ضعیف و خطی بودند (به جز باس فایت آخر و البته اونم بسیار لیم بود ) کلا با باس فایت دوشواری داشتم
موشکل دومش هم سیستم هک بود که بعد یه مدت خسته کننده و تکراری میشد
موشکل سوم هم بالانس نبودن اسلحه ها بود
ولی در کل خیلی عالی بود

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
Deus Ex: Human Revolution در کنار Castlevania: Lords of Shadow، دو تا بازی هستن که تو این نسل از تموم نکردنشون پشیمونم:D
جفتش هم خیلی دوست داریم ولی لامصب نمیکشه اصلا:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر