شرکت Sony بلاگیر شد ، تاسیسات سونی در لندن را به اتش کشیدند.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد

jiksk-300x225.jpg

در طی اخرین خبر منتشر شده از سوی BBC متاسفانه یکی از تاسیسات شرکت بزرگ سونی با نام ( Digital Audio Disc Corporation ) به خاطر اتش سوزی از بین رفت . این انبار که واقع در شهر لندن و منطقه Enfield قرار داشت ، از سوی چند نفر بعد از دزدی به اتش کشیده شد .
تاسیسات DADC در اصل مرکز ساخت دیسک های CD, DVD, UMD و Blu-Ray شرکت سونی بود ؛ همچنین انجا ازمایشگاهی مهم و پیشرفته ای بود برای تحقیقات تکنولوژی های جدید فیبرهای نوری بود . Enfield به غیر از تاسیسات DADC شرکت سونی مهمان دیگر تاسیسات انجا بود ؛ بازیهایی که قرار بود در غرب منتشر شوند در انجا بسته بندی و به دپوهای ناشرین ان بازی انتقال داده میشد . همچنین چندی پیش تاسیسات دیسک های PS در کشور اتریش به سرقت رفتند ؛ و اگر تمام این موارد را کنار هم بگذاریم احتامل تاخیر بازیهای سونی بسیار زیاد میشود .

اینگونه پیداست بلاها خیال دست برداشتند از سر شرکت سونی را ندارند ، هکرها ؛ بعد زلزله و بعد ان سونامی و الان هم اتش سوزی . طبق خبری که BBC در اخرین به روز رسانی خود داده است این اتش سوزی از سوی کسانی که به غارت تاسیسات DADC دست زده اند صورت گرفته است ؛ گفته مشود حدود 750 نفر در این مرکز مشغول کار بوده اند . شدت تخریب و میزان خسارت هنوز دقیق مشخص نیشت ولی فیلمی که کاربر “shanebaby82 " در صفحه Twitter گزاشته است نشانگر گستردگی اتش سوزی و ویرانی در منطقه Enfield است . ویدئوی مذکور را در زیر میتوانید مشاهده کنید .

ویدئوی اتش سوزی .

تصاویر اتش سوزی

آخرین ویرایش:

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
و در مورد شما ... من به خاطر کشته و مجروح شدن کارکنانش خوشحال نشدم ... خوشحالیم فقط به خاطر خسارتهای مالیش بود ...

ماکان و فرهاد جوابت رو دادن ولی جدی چیش برات خوشحال کننده بود ؟؟ واقعا که ...

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
اگر آخرالزمان شد، بازیسنتر آخرین جاییه که میخوام آخرین لحظات عمرم رو توش بگذرونم. مرزی برای حماقت بعضی از اعضاء رسم نشده، در دریای خبط میتازن و پست میدن.

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
کسی که از خسارت دیگران خوشحال میشه مشکل روانی داره. نرمال نیست. به بلوغ فکری نرسیده. چه به لحاظ اخلاقی و عرف و چه به لحاظ دین و مذهب.

شما مشکل داری. مشکلت هم این هست که مثل یک بچه 5 ساله فن بوی متعصب بی فکر هستی. فکر میکنی حالا که سونی رو به هر دلیل دوست نداری باید خسارت ببینه و ... کلا هر کسی که چنین طرز تفکر رو داره احمقه. بدون هیچ تعارفی.
آقا کلا من همه ی مذاکرات رو خوندم و این پست رو هم خیییلی لایک میکنم:d.
یه مطلبی بگم واسه اونایی که از خسارت دیدن سونی خوشحال هستن : بعضی ها فکر میکنن سونی چون PS زیرمجموعه ش هستش و یک رقیب واسه MS در زمینه ی XBOX360 هستش، باید نابود بشه تا XBOX360 دیگه هیچکس حریفش نشه ( که محاله = نظر شخصی:d). ببینید، الان بهترین مارک توی دنیا Sony هستش، بهترین تلویزیون ها سونی هستن، بهترین MP3Player ها سونی هستن، بهترین ... . پس بنابراین، اگه سونی نابود بشه، بازار جهانی هم رنگ و لعاب خودش رو از دست میده و فلج میشه.
اشتباه میگم ؟

EBliiS

کاربر سایت
Mar 30, 2009
253
باور کنید من و هیچ کدوم از کسایی که از PS (نه سونی!) تنفر دارن به هیچ وجه فن 360 نیستن .... بلکه فقط طرفدار کنسولهای هک شدن ...

آخرین ویرایش:

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
و در مورد شما ... من به خاطر کشته و مجروح شدن کارکنانش خوشحال نشدم ... خوشحالیم فقط به خاطر خسارتهای مالیش بود ...

حالا این که سونی میلیون ها دلار خسارت خورده چه سودی واسه شما داره ... ؟ اینجا دیگه بحث کنسول و شرکت در میون نیست بحث انسانیته که متاسفانه واسه بعضیا کلمه غریبیه ...

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
باور کنید من و هیچ کدوم از کسایی که از PS (نه سونی!) تنفر دارن به هیچ وجه فن 360 نیستن .... بلکه فقط طرفدار کنسولهای هک شدن ...

.

عجــــب !!! یعنی دزدیده شدن مال مردم خوشحالت می کنه ؟ بس کنید باو !!! اولا ربطش به این تاپیک نیست دوما اگه قرار بر هک شدن کنسول باشه که شما بخوای طرفدارش باشی بهت پیشنهاد می کنم کلا از دنیای گیم خداحافظی کنی !!!!!!! :|

یارو اوریجینال میخره میبینه میبینه دیگران دارن مفتی کپیش رو میخرند حرسش در میاد!

چه ربطی داره عزیزم ؟ مگه کسی مجبورش کرده که کپی کنه یا اریج بخره ؟ حرس نداره ! یه کسی داره ( مالی ) می ره ارجینال می خره حالش رو می بره یکی هم نداره ( یا نمی خواد خرج اینجوری بکنه ) می ره کپی می کنه ! حالا چون حرسش در اومده باید این طوری رفتار کنه ؟

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,209
نام
محمد
به قول ممد زیاد جدی نگیرید بعضی حرف هارو ... به هر حال طرف ps1 و ps2 داشته 4 سال پیش رفته تو مغازه با 1000 ذوق و شوق که ps3 بگیره ولی با یه ایکس باکس 360 بر گشته خونه که هر لحظه هم امکان خرابی داشته ... بعدا بقیه رو دیده که God 3 بازی کردن و متال گیر .... تو وجودش متنفر شده از سونی ...

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,195
نام
ماکان
یه مطلبی بگم واسه اونایی که از خسارت دیدن سونی خوشحال هستن

بحث سونی یا مایکروسافت و یا هر شرکت دیگه ای نیست.

اصلا فرض کنید شرکت بنز آتیش گرفته. وقتی من بیام بگم از خسارت دیدنش خوشحالم و کیف میکنم یعنی دچار بیماری روانی هستم. شوخی نمیکنم، این یه بیماری روانی حاد هست. بحث روانشناسی نمیکنیم اینجا اما چنین کاربرانی نرمال نیستن.

EBliiS

کاربر سایت
Mar 30, 2009
253
یعنی دزدیده شدن مال مردم خوشحالت می کنه ؟

7-8 ماه قبل از هک PS3 رو یادته ؟ ...... تو تمام تاپیکا بحث راجع به این قضیه بود و ما به قول شما کپی خورا دلایل کامل و منطقی رو ارایه دادیم که الان اصلا حس تایپش نیست ... (پایین بودن سطح درآمد تو ایران ... ارزش فوقالعاده پایین ریال و ...)

-----------------------------------------------------------

با عرض پوزش از ناظم عزیز ..... بحث تمام !!!

EBliiS

کاربر سایت
Mar 30, 2009
253
یه اخطار گرفتم و شاید برای این پست بن هم بشم ولی ارزششو داره چون به فهم شعور من و خیلیای دیگه توهین شده و فکر کنم حداقل این حقو داشته باشم که از خودم دفاع کنم (فقط امیدوارم که پاک نشه)
دوستان و ماکان عزیز که که به شدت منو مورد لطف قرار دادی(!) کاملا حق با شماست ، اگر کسی غیر از دو حالت از زیان دیگران خوشحال بشه سلامت روان نداره و خود من هم میگم دیوانست ، ولی غیر از دو حالت که هر دو حالت برای PS (دلم نمیاد بگم سونی)برقراره) ...
مورد اول اینکه شما از اون شخص یا ... به خاطر یه سری دلایل موجه بدتون بیاد و متنفر باشید ...
بعد از جریان دستگیری اون هکر با اون روش زشت نه فقط من و ما ایرانیا ، بلکه خیلیا در تمام دنیا از سونی متنفر شدن ، مثالش کسایی که PSN رو هک کردن و خیلیا که دیگه از سونی خرید نکردن و تحریمش کردن ...

حالت دومش اینه که اون شخص یا گروه یا کمپانی یا حتی کشور یا دشمن شما باشه یا ضرری به شما بزنه یا ضررش به نفع شما باشه : نمونشو هر شب تو اخبار تلویزیون میبینی که چه جوری از بحران اقتصادی غرب و بدهی این کشورها و تعطیلی بانکها و اعتصابها و... خوشحالند و کاملا هم طبیعیه چون ضرر و تضعیف غرب به نفع ایرانه و کاملا طبیعیه که ایران از زیانشون کاملا خوشحال و مسرور باشه ...
سونی به شخص منه گیمر ایرانی که قانون کپی رایت تو کشورم وجود نداره ضرر زده پس منه ایرانی حق دارم ازش متنفر باشم (البته فقط من ، چون دوستان دیگه تمام بازی ها و نرم افزارهاشون رو اورجینال می خرن ، به هیچ وجه یه فیلم هالیوودی رو که میلیون ها دلار پاش هزینه شده رو از کنار خیابون 1000 تومن نمی خرن و... !!!!!!!!!!!!!!!!!)

خلاصه کلام اینکه خوشحالی از ضرر و زیان یک شخص یا ... در این دو مورد کاملا طبیعیه و به هیچ وجه دلیل بر آنرمال بودن نیست ...
خواهش می کنم منصفانه دربارش فکر کنید ...

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
یه اخطار گرفتم و شاید برای این پست بن هم بشم ولی ارزششو داره چون به فهم شعور من و خیلیای دیگه توهین شده و فکر کنم حداقل این حقو داشته باشم که از خودم دفاع کنم (فقط امیدوارم که پاک نشه)
دوستان و ماکان عزیز که که به شدت منو مورد لطف قرار دادی(!) کاملا حق با شماست ، اگر کسی غیر از دو حالت از زیان دیگران خوشحال بشه سلامت روان نداره و خود من هم میگم دیوانست ، ولی غیر از دو حالت که هر دو حالت برای PS (دلم نمیاد بگم سونی)برقراره) ...
مورد اول اینکه شما از اون شخص یا ... به خاطر یه سری دلایل موجه بدتون بیاد و متنفر باشید ...
بعد از جریان دستگیری اون هکر با اون روش زشت نه فقط من و ما ایرانیا ، بلکه خیلیا در تمام دنیا از سونی متنفر شدن ، مثالش کسایی که PSN رو هک کردن و خیلیا که دیگه از سونی خرید نکردن و تحریمش کردن ...

حالت دومش اینه که اون شخص یا گروه یا کمپانی یا حتی کشور یا دشمن شما باشه یا ضرری به شما بزنه یا ضررش به نفع شما باشه : نمونشو هر شب تو اخبار تلویزیون میبینی که چه جوری از بحران اقتصادی غرب و بدهی این کشورها و تعطیلی بانکها و اعتصابها و... خوشحالند و کاملا هم طبیعیه چون ضرر و تضعیف غرب به نفع ایرانه و کاملا طبیعیه که ایران از زیانشون کاملا خوشحال و مسرور باشه ...
سونی به شخص منه گیمر ایرانی که قانون کپی رایت تو کشورم وجود نداره ضرر زده پس منه ایرانی حق دارم ازش متنفر باشم (البته فقط من ، چون دوستان دیگه تمام بازی ها و نرم افزارهاشون رو اورجینال می خرن ، به هیچ وجه یه فیلم هالیوودی رو که میلیون ها دلار پاش هزینه شده رو از کنار خیابون 1000 تومن نمی خرن و... !!!!!!!!!!!!!!!!!)

خلاصه کلام اینکه خوشحالی از ضرر و زیان یک شخص یا ... در این دو مورد کاملا طبیعیه و به هیچ وجه دلیل بر آنرمال بودن نیست ...
خواهش می کنم منصفانه دربارش فکر کنید ...

از شما خواهش شد که این بحث رو تموم کنید با وجود گرفتن اخطار باز هم حرف خودتون رو میزنید !! شما میتونی از هر شرکتی متنفر باشی نیازی نیست عمومیش کنی در ضمن بحث گیم هیچ ربطی به دنیای بورس و سهام و وضع اقتصاد نداره ( سوای فروش ) و اون حرفی که در مورد جورج هاتز زدید حق هر شرکتی هست که وقتی میبینیه جنسش رو دارن میدزدن بره برخورد کنه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر