شرکت Microsoft بر روی 4 بازی جدید مشغول کار است.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,952
نام
فرهاد
4sftxo3mc7j1hewepb4.jpg

درود.

مدتی می‌شود که ما از سوی شرکت بزرگ ماکرووسافت IP جدید ندیده‌ایم. ساخت سری‌های قبلی از سوی این شرکت بی‌شک بر طرفدارانش زیاد خوش ایند نیست ولی در طی خبری که امروز منتشر شده است Microsoft ساخت 4 بازی جدید را از خیلی وقت پیش اغاز کرده است.

به نقل اقای Jonathan Browne که مدبر محصولات این شرکت می‌باشد؛ این شرکت از سال 2010 به این ور مشغول ساخت 4 IP معرفی نشده است. وی که در لینک کاری خود به این مسئله اشاره کرده عنوان کرده در بخش عناوین 1st Party این شرکت حضور فعال داشته و اگر این خبر وی درست باشد با توصیف این که ما به اواخر نسل 360 نزدیک شده ایم این امکان هست که 4 عنوان برای کنشول نسل بعد ماکرو باشد. البته از سال سال 2010 به این ور 3 سال می‌گذرد و این که این عناوین کنسل شده باشند هم بسیاز زیاد است.

kv4x7wc76m54unteyo.jpg

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
چی میگی؟ :d
فورتزا 5
و بازی جدید لایُن هِد و Halo Wars 2 و Alan Wake 2 بازی جدید Rare هم باید نشون بدن :d
گفتن 4 تا بازی جدید، اصل کاری ها رو هم نباید یادت بره که :d
کدوم احمق میاد اول نسل که 1000 تا کنسول هنوز فروخته نشده یه بازی تحت نام هیلو میده یا حتی الن ویک؟ :D
4 تا آیپی 3 تاش حد اقل آی پی جدید هستن.

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
کدوم احمق میاد اول نسل که 1000 تا کنسول هنوز فروخته نشده یه بازی تحت نام هیلو میده یا حتی الن ویک؟ :D
از اونجا که شایعه شده بود Alan Wake و Forza 5 لانچ تایتل هستن :| باقیش Wish List بود :d

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,179
نام
ماکان
امیدوارم این نسل مایکروسافت بزنه تو خط پلتفرمر. مثلا یه کونکر یا بانجو کازویی نسل بعد بخدا بیشتر از Halo و uncharted و ... به من حال میده! من حاضرم دست راست کیوان رو بدم اما یه کونکر جدید بازی کنم! دست چپشم برای بانجو جدید بدم چندان بد نیست.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
امیدوارم این نسل مایکروسافت بزنه تو خط پلتفرمر. مثلا یه کونکر یا بانجو کازویی نسل بعد بخدا بیشتر از Halo و uncharted و ... به من حال میده! من حاضرم دست راست کیوان رو بدم اما یه کونکر جدید بازی کنم! دست چپشم برای بانجو جدید بدم چندان بد نیست.
کآنکر :D. این کآنکر پتانسیل بالائی داره منم Live & Reloaded رو بازی کردم و با اطمینان نه تنها کمپین عالی داره بلکه مالتی پلیرش ام میتونه جزو عناوین برتر لایو باشه. شوخی های تلخ با اون خشونت بالا اونم روی کنسول نسل بعدی. فک کن :D.

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,179
نام
ماکان
کآنکر :D. این کآنکر پتانسیل بالائی داره منم Live & Reloaded رو بازی کردم و با اطمینان نه تنها کمپین عالی داره بلکه مالتی پلیرش ام میتونه جزو عناوین برتر لایو باشه. شوخی های طلخ با اون خشونت بالا اونم روی کنسول نسل بعدی. فک کن :D.

فریدون حالا نمیخواد از من ایراد تلفظی بگیری!:D مهم اصل مطلبه!:D Live & reloaded زمان خودش گرافیک فوقالعاده ای هم داشت! واقعا از بهترین های Xbox بود! آرزومندیم این نسل مایکرو با انحصاری های جدید بترکونه. خصوصا این دو مورد + دارک زیرو و کامئو.

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940

خب حالا که این طوری شد منم یه ماکان نذر می کنم اگر یه Perfect Dark داشتیم نسل بعد.
:D!

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
من بی صبرانه منتظر معرفی بازی Black Tusk Studio هستم، یه شوتر سوم شخص با محیط های بزرگ نهایت آرزوی منه >:d< :D راستی چند روز پیش لیست آگهی هاش رو دیدم، ماشالا چه نفراتی رو هم لازم دارن :D
Senior AI Engineer - + years of experience in building AI systems across multiple shipped titles especially in action or shooter games
Senior Level Designer - Must have 6-8+ years of experience in video games
Senior Gameplay - 7+ years of experience in building gameplay related systems across multiple shipped titles
Lead Environment Artist - Must have 6-8+ years of experience in video games, film/television or equivalent
این فقط سابقه کار هست، بقیه چیزها بماند :D در کل فکر کنم این Black Tusk Studio یکی از مهم ترین استودیوهای مایکروسافت بشه، فعلا هم حدود 100 کارمند داره. هنوز هیچی نشده بهش علاقه مند شدم :D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
این فقط سابقه کار هست، بقیه چیزها بماند :D در کل فکر کنم این Black Tusk Studio یکی از مهم ترین استودیوهای مایکروسافت بشه، فعلا هم حدود 100 کارمند داره. هنوز هیچی نشده بهش علاقه مند شدم :D
والا از اون زمانی که اسم نداشت ما (بابی امیرعلی من) بهمش علاقه داشتیم :D!. بعد این چیزی نی اصلان در برابر Victoria. یه سایقه شغلی واسه انیماتور داده بودن فقط 10 سال سابقه میخواست و باید حداقل 3 تا پروژه AAA کار کرده باشه :D. جالبه کمتر از 1 ماه نیروز جذب شد. امیرعلی میگفت حتمان سینیور انیماتور Giant Studio رو گرفتن :D.
بعد ویکتوریا ام 100 تا کارمند داره!. استودیوهای ماکروسافت روی 100 هستن فعلان :D.

On Topic

من پرفکت دارک رو دوست دارم یا کامئو، ولی میخوام چیزه نو ببینم. پرفکت دارک توی شوترهای الان گمه. Halo رو داره فروش میلیونی ش تظمین شده ست چرا باید روی یه FPS دیگه سرمایه گذاری کنه وقتی BF و CoD هستن؟
کآنکر چون شوتر پلتفرومر فانتزی هست بعد مشابه ی نداره تو بازار، میتونه گذینه خوبی برای ادامه دادن باشه.
کاش بشه IP جدید بسازن. خسته شدم از بس ادامه دیدم توی این نسل.

پ.ن. جدا داره از خدا بیامرز Crackdown هم یادی بکنیم. IP که شین کیم و دوستان تقریبان به بادش دادن. بازی که من خیلی دوست میدارمش. چیزه تازه ی بود (هست).

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
اتفاقا باید یه ip بزرگ و کله گنده اول نسل بده تا میزان فروش Next Xbox بره بالا.
مثلا اگه واسه لانچ نسل بعدی منچ رو بسازن تو عمرا میری یه کنسول بخری؟ :D

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
Black Tusk نزدیک به 250 نفر کارمند داره، نه 100 نفر:D بازیشون هم قراره از اون بازیهای AAA آخر سالی بشه، مثل هیلو و گیرز.

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,516
نام
میلاد
امیدوارم این نسل مایکروسافت بزنه تو خط پلتفرمر. مثلا یه کونکر یا بانجو کازویی
Perfect Dark
[
این بازیایی که نام بردین هیچ بهره اقتصادی برای ماکروسافت نداشتن اگه نگیم روشون ضررم نداده باشه تازه!
بانجو کازویی که یه شکست کامل تجاری بود Perfect Dark هم بازگشت سرمایه داشت فقط.پس یه شرکتی مثل ماکروسافت عمرا دیگه سمت اینا نمیره

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
Perfect Dark هم بازگشت سرمایه داشت فقط
نُچ؛ پرفکت دارک زیرو، یه بازی لانچ 1 میلیون فروش داشته، من یادمه مایکروسافت از فروشش راضی بوده. بانجو کزوئی رو قبول دارم هم بازیش آشغال بود هم نفروخت اما پرفکت دارک زیرونه تنها بازی خوبی بود بلکه، خوب هم فروخت.
من اصراری ندارم بگم حتما مایکروسافت ازین بازی یکی دیگه میسازه اتفاقا ماکان رو هم واسه همین نذر کردم چون جونش برام عزیزه خیلی:D!
مطمئنم مایکروسافت خیلی بیشعور تر از اینه که به فنها فکر کنه و چیزی که براش نصرفه و تضمین مال نداشته باشه سرش ریسک نمی کنه، وگر نه اون بلا رو سر Rare محبوب من نمی آورد، She's already dead...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر