شروین استادزاده نویسنده نشریه "دنیای بازی" فوت کرد

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
صبح آرشیو نشریه ی دیبازی رو دوباره از کمد در آوردم و می گشتم هی دنبال نقد ها و پیش نمایش هاش و می خوندم! خیلی دلم گرفت!
به هر حال مرگ چیزی هست که رخ خواهد داد و شروین هم اولین کسی نبود که در 40 سالگی فوت کرد و آخرین هم نخواهد بود و این قانون زندگی هست!
به هر حال ایشون فقط از یک دنیا به دنیای دیگه رفته و فقط امیدواریم که در آرامش باشه و این تلخی مرگ و افسوس پایان زندگی مادی فقط و فقط برا بازماندگان هست نه خود شخص متوفی!

نقدها و پیشنمایش هاشون یه حس خوبی میداد به آدم انگار که خودش نشسته بود کنارت و با لحن دوستانه برات از بازی تعریف میکرد
من هم موافقم با گفته هاتون فقط ناراحتیم اینه که یه گیمر فقط و فقط تو این دنیا میتونه بازی کنه و لذت ببره و بعد از مرگ دیگه نمیتونه بازی کنه ، برا همین مرگ یه گیمر واقعا دلسوزه و من خودم تو این چند روزه همش تو این فکرم که برای مثال خودمم هر وقت مردم دیگه نمیتونم بازی کنم و لذت ببرم از زندگیم چون من تنها تفریحم و همه ی زندگیم گیمه و فقط بخاطر بازی کردنه که زندم نه چیز دیگه

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
مراسم یادبود دکتر «سید شروین استادزاده» عضو هیات مدیره بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و از اعضای خانواده‌ی مجموعه دنیای بازی شنبه ۲۳ فروردین‌ماه برگزار می‌شود.
به گزارش معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، این مراسم با حضور مسوولان بنیاد، فعالان عرصه گیم و اساتید دانشگاهی از ساعت ۱۵ تا ۱۷ روز یاد شده در مسجد طلاچیان واقع در خیابان مطهری، خیابان سلیمان خاطر (امیر اتابک)، کوچه مسجد برگزار می شود.
-----------------------------
مرحوم شروین استاد زاده که بود؟!
عضو تیم طراحی بازی رایانه ای «بیداری: خاکسترهای سوزان» (آذر ۱۳۹۱ تا تیر ۱۳۹۲) داور دومین دوره مسابقات ملی بازی سازی رایانه ای (اردیبهشت ۱۳۹۱) داور اولین جشنواره بازی های رایانه ای تهران (اردیبهشت ۱۳۹۰) عضو تحریریه نشریات دنیای بازی و بازی سازی (اردیبهشت ۱۳۸۸ تا کنون) مدرس دانشگاه صنعتی مالک اشتر (مهر ۱۳۸۷ تا شهریور ۱۳۸۹) مدرس دانشگاه آزاد اسلامی (بهمن ۱۳۸۵ تا کنون) مشاور معماری اطلاعات در مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت نهاد ریاست جمهوری (مهر ۱۳۸۵ تا کنون) مدرس دانشگاه جامع علمی کاربردی (بهمن ۱۳۸۳ تا شهریور ۱۳۸۶) عضو تیم طراحی معماری کلان دولت الکترونیکی و نظام فاوای نهاد ریاست جمهوری (دی ۱۳۸۳ تا شهریور ۱۳۸۵) سرپرست بخش تجزیه و تحلیل شرکت نوین افزار (فروردین ۱۳۷۷ تا مهر ۱۳۸۳) سرپرست بخش نرم افزار شرکت نرم افزاری جهان پویا (تیر ۱۳۷۳ تا اسفند ۱۳۷۶)
------------------------
افتخارات مرحوم استاد زاده :
- رتبه اول ورودی دکترای تخصصی مهندسی نرم افزار، دانشگاه آزاد اسلامی، ۱۳۸۶ - دانشجوی رتبه اول کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار، واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی، ۱۳۸۳ - برگزیده دانشجویان ممتاز علمی و اخلاقی، واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی، ۱۳۸۳ - رتبه سوم کنکور سراسری کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار، دانشگاه آزاد اسلامی، ۱۳۸۲ مهارتدرزبانهایخارجی - تسلط به زبان انگلیسی (اخذ مدرک FCE دانشگاه کمبریج و IAUEPT دانشگاه آزاد اسلامی) - آشنایی مقدماتی به زبان فرانسه
منبع: سایت دی بازی
دوستان تهرانی سعی کنن در این مراسم شرکت کنند!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر