شخصیت AC:Unity را خودتان بسازید!

mohammadmahdi

کاربر سایت
Aug 30, 2011
92
نام
salar

Assassins-Creed-Unity-Teaser.jpg

به تازگی سایت AC:Unity دارای قابلیتی شده است که در ان گیمر ها قادرند شخصیت مورد علاقه خود را بسازند.

در واقع افراد با ساخت شخصیت خود وارد رقابتی میشوند که برنده ان می تواند شخصیت خود را در تریلر بعدی بازی ببیند، همچنین در این سایت طرح های کوچکی نیز وجود دارد

وقتی که وارد سایت شدید تریلری را مشاهده می کنید که در ان توضیحی در مورد وضع فرانسه زمان Arno(شخصیت بازی ) و همچنین توضیحاتی در مورد شخصیت بازی می باشد

assassins_creed_unity_2.jpg

assassins_creed_unity.jpg

وقتی که تریلر تمام شد شما می توانید شخصیت خود را بسازید(البته شخصیت شما نمی تواند مونث باشد)

با ساخت شخصیت خود می توانید رای جمع کنید وفردی که در هر دوره بیشترین رای را داشته باشد شخصیت خود را در تریلر بعدی AC:Unity می بیند

منبع

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
بعد از intro کلا همه چی روی صفحه سایتش از کار میوفته رو هر چی کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته!
چجوریه؟ حتی اون language پایینش هم غیر فعال میشه! وسط intro همش درسته هنوز تموم میشه از کار میوفته!

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من خبرو ديروز خوندم و ٣ تا كاراكترم ساختم. با اين كه خيلي محدوده ولي خوب همينشو غنيمته!

بشخصه خيلي دوست دارم بازي داراي شخصيت سازي باشه كه اگه بشه اينكارو توي خود بازيم انجام داد ديگه فوق العاده ميشه

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
چثدر تیتر بدی و بی ربطی زدی ! ادم فکر میکنه میتونه تو بازی شخصیت اصلی رو خودش بسازه
بهتره تیتر عوض کنی ادم گیج میسه.

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر