شبیه سازهای کنسولهای N64 , SNES , NES , SEGA Genesis و معرفی بازیهای آنها !

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
همچنان منتظریم که لینک های دانلود مجموغه باز ی هارو بگییرم ظاهرا آرتور 32 دوباره باید بدادمون برسه!!!!!!!!!!
راستی آرتور جان دمت گرم سونیک رو تموم کردم حالا یه چیز دیگه ببینم اینم یادت هست کمک کنی؟؟؟؟؟
بازی مایکل جکسون که خوب یادت هست توی مرحله 4-3 گیر کردم یه بچه ها مونده آزاد کنم هرچی میگردم نیست ؟؟؟؟؟؟؟ اگه یادت هست بگو اگه نه بازم زحمتت میدم فایل سیو رو بزارم

من یکبار نشستم و لینکهای تورنت بازیهای10 -15 تا از کنسولهای قدیمی رو پیدا کردم. مثل :
Sega Megadrive Genesis - Complete Romset
SNES COMPLETE
Full ROMset SEGA Master System
Nintendo 64 Full
5000+ Commodore C64
و...
اگه کسی حاضره و میتونه اینا رو که فکر کنم حجم کلشون حدود 30 گیگ میشه رو دانلود کنه و بعد از دانلود با یه قیمت مناسب (مثلا هر DVD به قیمت 500 ) برای دوستان تکثیر کنه , همینجا اعلام کنه تا لینکهارو در اختیارش بزارم.

من همه اين بازي ها رو 2 CD اماده همش هر CD 800 تومن از شركت امپرور سابق يا صنوبر حال خريدم.تو بازار پر هست.ارزش 30 گيگ دانلود رو نداره.حالا اگه بازي گيم كيوب يا ويي كه خيلي كم ياب هست يه چيزي.من 2 گيگ رو به زور دانلود مي كنم.
در ضمن همه اين بازي ها خيلي بشه 2 DVD.فايلا من سگا 1 گيگ.نينتندو 64 البته كامل نيست 1 گيگ.نس و سوپر نينتندو 1 گيگ. Commodore C64 و Master System نصف CD.

در مورد بازی مایکل جکسون خودمم شانسي پيداش كرده بودم.دقيقا يادم نيست.خيلي وقت پيش بود.

آخرین ویرایش:

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
در مورد رام ها که بگم بله کلی سایت دیگه هم هست که مرجع هستن و اینم یه جواب خوب
www.freeroms.com
www.romhustler.net
www.coolrom.com
www.romnation.net
www.aroms.com
www.justroms.com

ولی من گفته بودم لینکی بدین که بشه کل بازی هارو یه جا گرفت که با کمک highlight عزیز دارم پیدا میکنم همه شونو
ولی این یه قلم درخواست منو هرکی میتونه بیاد بالا علی یارش
در مورد بازی مایکل جکسونه که بالا توضیح دادم آرتور 32 که کمک نکرد فردا فایل سیوشو میزارم یکی بیاد ثواب کنه بکمکه تو کف موندم آقا

آخرین ویرایش:

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
كدهاي game genie رو چجوري بايد با VirtuaNES اعمال كرد.
لطفا در مورد اين كدها يكم توضيح بديد.
کاری نداره میری توی تب tools اونجا دیگه هم گیم جین هست هم چیت ها ولی سوال خوبی بود برای اینکه برای کنسولای دیگه هرکی رمز تقلب و کد داره ب زاره بقیه استفاده کنن مثلا بیشتر کد و رمز های بازی ها سگار و من دارم

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
کاری نداره میری توی تب tools اونجا دیگه هم گیم جین هست هم چیت ها ولی سوال خوبی بود برای اینکه برای کنسولای دیگه هرکی رمز تقلب و کد داره ب زاره بقیه استفاده کنن مثلا بیشتر کد و رمز های بازی ها سگار و من دارم
درسته .
ولي اولش يا من اشتباه ميكردم يا واقعا كار نميكرد. فكر ميكردم بايد كدهارو جايي نوشت. الانم فكر كنم همه كدهاي يه فايل gen اعمال نميشن.

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
بازی مایکل جکسون سگا یکی مثه مرد بیاد بگه چطوری تمومش کرده؟؟؟ من فایل سیو رو میزارم پایین ببینید میتونید ردش کنید یا نه فقط همین 1 بچه مونده آزاد کنم تا برم سراغ غولش بازی رو تموم کنم
لاقل برای شادی روحش که الان توی اون دنیاس بیان اینو ردش کنین ثواب داره به خدا

http://www.4shared.com/file/11821291...0___JUE__.html

آخرین ویرایش:

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
بازی مایکل جکسون سگا یکی مثه مرد بیاد بگه چطوری تمومش کرده؟؟؟ من فایل سیو رو میزارم پایین ببینید میتونید ردش کنید یا نه فقط همین 1 بچه مونده آزاد کنم تا برم سراغ غولش بازی رو تموم کنم
لاقل برای شادی روحش که الان توی اون دنیاس بیان اینو ردش کنین ثواب داره به خدا

آقا من منتظرم یکی بیاد کمک کنه بگه بازی مایکلو رد کنم فایل سیو رو هم که گذاشتم:laughing:

1 بچه مونده آزاد کنم نمیدونم کجا قایمش کردن صد بار از اولش بازی کردم همه جا رو گشتم :eek: نندیدم دیگه کلافم کرده :evil: احنمالا با یه ترفندی چیزی پیدا میشه که اونایی که تا آخرش تمومش کردن یه نگاه بندازن میفهمین خداوکیلی 3 سوته لودش کنید یکی که تمومش کرده بیاد ثواب کنه اون مرده هم توی قبر ه روحش خوشحال میشه:love: فقط یه راهنمایی کنید کجا پیداش کنم منم چت کردم رو این بازی تا رد نشه بیخیال نمی شم
اگه خود بازی رو هم ندارین حجمش خیلی کمه بگین تا بزارم دانلود کنید

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
یادتون باشه نشون دادین که ........... چون هیشکی نیومد کمک کنه در حالی که کار نداشت پشت یه آبشار بود که بچه رو آزاد کردم
خودم مثه مرد نشستم تنهایی ردش کردم دیشبم کل بازی مایکلو تموم کردم

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
سلام
اگه میشه لینک دانلود بازی Street Fighters II رو بذارین. همونی که میشد 12 character انتخاب کرد.[SNES]
آهنگ هاش به یاد موندنیه.

devil 2007

کاربر سایت
Jan 9, 2007
164
نام
hamid
با سلام یه بازی فوتبال واسه میکرو بود که اون موقع بهش میگفتن گل3 ازش این یادم مونده که وقتی شوت میزدی توپ به صورت موز و چیز های مختلف در میومد هر تیم هم شوت مخصوص خودش رو داشت با این اسم سرچ کردم چیزی دستگیرم نشد اگر کسی لینک بازی رو داره بذاره لطفا

Squall*

کاربر سایت
Mar 13, 2009
541
نام
فرید
فكر نميكنم كه كسي باشه كه ميكروباز حرفه‌اي بوده باشه ولي اسم بازي Goal 3 براش ناآشنا باشه. اين بازي واقا ماوراي يه بازي بود و هست. قيافه‌هاي مضحك بازيكن‌ها آدم رو از خنده روده بر مي‌كردن. به نظر من اين بازي واقا براي ميكرو يه شاهكار بود و به يادماندني ترين بازيي هست كه توي عمرم بازي كردم. شخصيت اصلي اين بازي پسر بچه اي به نام Kunio از دبيرستان Nekketsu ژاپن هستش كه با تمام قدرت در مقابل حريفان و مخصوصا Riki از دبيرستان Hanazono ميجنگه. اين سري بازي‌ها رو هر چه قدر آدم بازي كنه جا داره و تقريبا مثل كارتون تام و جري هستش كه مربوط به سن خاصي نميشه و مرگ نداره!!! :love:
اگه دوست داشتين براي مقابل هم بازي كردن از طريق اينترنت به من پيغام خصوصي بدين تا دندوناتون رو بكشم! :cheesygri

اين از سري كامل بازي ها. با امولاتور Nestopia 1.39 ميتونيد اكثر بازي هاي اين سري رو چهار نفري بازي كنيد (روي كي برد هم ميشه تنظيم كرد ولي براي بازي كردن بايد چهار تا دسته داشته باشين مثلا يه جفت دسته دوتايي براي هر USB). نكته مهم اينكه بعد از تنظيم وقتي رفتين توي بازي بايد از منوي Machine بعد Input دسته هاي سه و چهار رو فعال كنيد و تيك Autoselect رو هم بردارين!

براي آشنايي بيشتر با اين شخصيت والا (Kunio) به اينجا مراجعه كنيد.
اين هم از عكس هاي قشنگ بازي كه توي همشون شاخ شمشاد كونيوخان حضور دارن :

Soccer1993%28J%29.JPG

City1991%28E%29.JPG

Tournament1990%28J%29.JPG

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
خوب اینم یه مجموعه کامل از بازی های ماریو برای نینتندو یا همون میکرو . کنسول بهترش که بعدش اومد ینی س و پ ر نینتندو که همه رو کامل میزارم
و درضمن پیشنهاد میکنم که حتما فایل 4 چهارمیall mario رو دانلود کنید چون تموم بازی های ماریو توش هست و میتونید همون مراحل رو که در میکرو بود اینبار با س و پ ر نینتندو اجرا کنید و بازی کنید ولی با گرافیک و کیفیت بهتر و و زیبا تر
حجماشون هم کمه راحت دانلود میشن
موفق باشید
.http://parsaspace.com/download.aspx?...e=reza-batista

2.http://parsaspace.com/download.aspx?...e=reza-batista

3.http://parsaspace.com/download.aspx?...e=reza-batista

4.http://parsaspace.com/download.aspx?...e=reza-batista

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
یه بازی عالی از کنسول سگا که واقعا زیباست. این بازی که مثل زلدا هستش دارای گیم پلی منحصر به فردی از نوع اکشن و در عین حال RPG می باشد. جالب اینکه واقعا به شخصه دوست داشتم این بازی ادامه داشته باشه و
مدتی پیش دیدم که این بازی در کنسول ساتورن از سگا ادامه پیدا کرده بوده. به هر حال هر دو شماره بازی رو اینجا معرفی می کنم:
Beyond Oasis
از کنسول سگا
لینک دانلود: Beyond Oasis
Beyond%20Oasis.gif
Beyond%20Oasis%20(2).gif

Legend of Oasis
از کنسول سگا ساتورن با گرافیکی بالاتر!
لینک دانلود: Legend of Oasis
Legend%20of%20Oasis.gif
Legend%20of%20Oasis%20(2).gif

توصیه شدید می کنم که بازیشون کنید!!!!!!!!!!! برای اجرای این دو بازی:
اولی نیاز به امولاتور سگا دارید
دومی امولاتور سگا ساتورن رو باید دانلود کنید.
Ver0.10 beta Type2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر