شبکه کردن 2 تا Xbox360

challengeeverything

کاربر سایت
سلام
دو تا کنسول داریم که می خواهیم شبکه کنیم.کنسول ها بهم لینک هستن و act اونها زرد هست(چشمک زن)
بعد میریم تو بازی gears of war و گزینه ی system link رو انتخاب میکنیم اما وقتی یکی از دو دستگاه سرور میسازه اون یکی دستگاه سرور رو پیدا نمیکنه.
Ip Address و همه چیز رو اتوماتیک هست.و یوزر نیم و پسورد ورورد به لایو رو هم clear کردیم.
چه کار کنم؟:confused:

رفتم و همه کارای که گفتن رو انجام دادم ولی نشد.رفتم تو فروم xbox.com یکی گفت منم همچین مشکلی داشتم با gears of war و کلا تمام بازی ها.مشکل این بود که من بازی رو با وصل شدن به لایو آپدیت کردم اما اون یکی دستگاه بازی هاش آپدیت نشده بود.

منم این مشکل رو داشتم.حالا i xtreme رو میریزم تا وصل بشم به لایو.

بحث اینه که اون کنسول با اینکه به لایو وصل شده اما هیچ بازی رو آپدیت نکرده.الان هم به خاطر بن می ترسه آپ کنه(همسایمون).
حالا من دارم فرمور رو میریزم که هارد اون رو بگیرم آپ کنم.منتظر باشید...

نه i xtrem رو نریز زیاد مورئ اعتماد نیست از سایت ماکرو دانلود کن بعد بریز رو cd بزار تو دستگاه تا اپ شه

iXtreme ( در کل فیرم ویر های هک شده ) مربوط میشه به درایو دستگاه ( برای اجرای Backup) ! ولی آپدیت های خود مایکروسافت مربوط می شه به فیرم ویر خود دستگاه ( قسمت های امنیتی ، اجرایی ، پردازشی ، رابط کاربری و .... )! مثل درایور های کارت گرافیک که مدام در حال بهینه سازی شدن هستن!
ایشون هم می خوان برای اینکه شناسایی نشن (= بن نشن ) iXtreme رو بریزن! و بعد با هارد دوستشون وصل بشن به لایو و بازی ایشون رو آپدیت کنن رو آپدیت!

امیدوارم متوجه فرق بین این دو نوع Firmware شده باشی!;)

1-میشه یکی اینجا روش کامل اتصال رو بگه
2-با این درایو iXtreme که برای درایو دستگاه هست دیگه بن نمی شیم یعنی بازی ها رو برای داشتن Stealth pach چک میکنه؟

همونطور که دوستمون گفت ixtream فقط یک بک آپ هستش که بن نشید

Backup !! :confused: !!
Backup رو که از بازی می گیرین! یک واژه هم عرض کپی خودمون! ما میگیم بازی های کپی ! اونا میگن بک آپ بازی!
iXtreme یک Firmware هست! نه بک آپ!;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or