شایعه شایعه : Mass Effect برای PS3

rezaigi2004

کاربر سایت
Bioware اعلام کرده بود شکل و تصویر مبهم و جدید از این عنوان به صورت کاملا غیر طبیعی و به صورت سوپرایز در آینده پدیدار خواهد شد و همانطور که میدانید این عنوان به صورت 3 قسمتی خواهد بود و به طور قطع اشاره شده Mass Effect برای همیشه staying 100% exclusive to the Xbox 360
اما...

masseffect_04.jpg

This could lead to the possibility of Mass Effect and Mass Effect 3 coming to the PlayStation 3 console in the future

و

but now given the fact that EA now owns Bioware, Electronic Arts, not Microsoft will publish and distribute Mass Effect 2 and Mass Effect 3.

masseffect_02.jpg

+ سوال و جواب در مورد انحصاری بودن بازی بعد از خرید Bioware توسط EA

When asked if Mass Effect will continue to be an Xbox 360 exclusive after the EA buyout, Greg Zeschuk CEO and Co-Owner of Bioware, had this to say:

”We can't predict the future. We'll see what happens. The key thing is we're making a trilogy of Mass Effect games, and we've got a great story arc.”

masseffect_03.jpg

با اینکه میدونم Ea یه شرکت بزرگ و طمعکار و ... هست ، ولی براش احترام قائلم . ( بخاطر بعضی بازیهاش )
ولی با این حال در این مورد داره **** بازی در میاره ! در ضمن مس افکت 1 ، اختصاصی فقد برا 360 میاد !ea خودشو پ*ر* هم کنه نمی تونه کاری بکنه ! بقیه هم که رو هواس ! اسم تاپیک هم شایعه داره که به حقیقت نمی پیونده !
خب حالا چی شد این حرف ها رو زدید ؟ فقط می خواستین دو تا کلمه ی **** تو پستتون باشه ؟ همه می دونن mass effect برای PS3 نمیاد حالا چه لزومی داشت از این سخنان گوهر بار استفاده کنی ؟

لزوم نداشت !
همینجوری گفتم ! اصلا میدونی چیه ؟
تو میدونی **** چیه ؟ نه بگو دیگه حالا دومی رو تشخیص دادی اولی رو که ندادی !
در ضمن من این الفاظ رو بخاطر شدت انزجار از Ea و Ps3 اعلام کردم !

اما اگه ناشر ماکرو نباشه و چون زیرمجموعه EA شده اگه خود EA ناشرش بشه شماره های 2 و 3 میاد چون تا حالا ندیدم این شرکت بازی انحصاری بزنه ( شایدم من یادم نمیاد )
همين امسال EA يه بازي انحصاري براي Wii منتشر كرد. فكر كنم اسمش Boogie يا تو يه همچين مايه هايي بود...تو سبك موسيقي هم بود...

اما در كل اگه اين ME براي PS3 هم مياد همچين جاي تعجبي نداره... به هر حال توش سود خوبي هست...

salam

من که از خدا میخوام واسه ps3 نیاد ، چون دیگه چقدر بازی اورجینال بخریم:laughing: روی 360به صرفه تره :biggrin1: ولی ببینیم چی میشه دیگه!!:-"

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or