شایعه شایعه: Maifa 2 در GC اعلام می‌شود؟

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
گفته می‌شه که دیروز Take 2 یه تریلر کوتاه CG توی سایت USK Rating قرار داده اما امروز اون تریلر برداشته شده. یه سایت به نام Tiscali Games هم یه اسکرین از تریلر گرفته و گذاشته توی سایتش:

mafia2gc.jpg

mafia2gc.gif

طبق این شایعات قراره که هفته‌ی آینده توی Games Convention این خبر رسما اعلام بشه ...

clockwork orange

کاربر سایت
Aug 17, 2007
793
نام
اردلان
عجب بازي بود داستانش فوق العاده بود گرافيكش عالي.خلاصه اينكه مافيا تكرار نشد.اگر قسمت دومش ساخته بشه كه واقعا خوشحال مي شم.

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
منم خیلی خوشحال میشم اگه واقا مافیا 2 ساخته بشه البته بشرط اینکه توسط illusion softworks و حتما توسط سازند های قبلی بازی ساخته بشه چون اگه غیر از این باشه احتمال موفقیتش به نصف میرسه! و یه چیز آشغالی در میاد مثل Godfather...

اینی هم که شخصیت اول بازی زن باشه یا مرد باشه اصلا مهم نیست.چون کلا مافیا و اینا سبکش یه جوریه که در طول بازی چندین شخصیت عوض میشه و توجه هم داشته باشین که هنوز چیزی مشخص نیست که چه خبره و الکی واسه چیزی که خبری ازش نیست بحث نکنید.
احتمال اینکه در GC هم از داستان بازی (شخصیت بازی) خبری نشه خیلی وجود داره.
اصلا ببینم واقا چیزی بعنوان Mafia 2 در LGC وجود داره یا نه ؟
(ولی وجود داره چون کلا مافیا از هر نظر بازی موفقی هستش و واسه سازنده هاش نیکی و پرسش نداره)

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
این بازی اگه اعلام شه به راحتی جای Dragon Age رو توی Most Anticipated ها میگیره!فکر کنم بالع بار 10-12 بار قسمت اولو تموم کردم و بدون شک بهترین بازی ای بوده که تو زندگیم بازی کردم!
قسمت دوم هم اگه اعلام شه احتمالا قضیه انتقام خواهد بود و فکر کنم دخترش باشه چون جایی که اشاره نمیکنه پسر داشته باشه،زنشم که پیر شده بابا!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر