شایعه شایعه: Kingdom Hearts 3 در سال ۲۰۱۸ و با حذفیات متعددی عرضه خواهد شد

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
kingdom-hearts-3-logo.png

مدت زمان نسبتا زیادی از معرفی سومین قسمت از سری محبوب Kingdom Hearts می‌گذرد با این حال تاکنون تاریخ عرضه‌ای برای این عنوان توسط اسکوئر انیکس اعلام نشده است. طبق شایعات جدید اما، این عنوان در سال ۲۰۱۸ و با حذفیات متعددی عرضه خواهد شد.

Jose Alamo، یکی از اینسایدرهای شناخته شده اسکوئر انیکس، با انتشار پستی در توییتر اعلام کرده است که با وجود مشکلات متعدد موجود در روند توسعه Kingdom Hearts 3، این عنوان برای عرضه در اواخر سال ۲۰۱۸ میلادی برنامه ریزی شده است. به گفته Alamo، تیم سازنده این عنوان در اسکوئر انیکس در حال دست و پنجه نرم کردن با مشکلات مختلفی هستند و وضعیت بازی از نظر میزان محتوای حذف شده، کاملا مشابه با Final Fantasy XV است. این مسئله می‌تواند سبب نگرانی طرفداران این سری در رابطه با کیفیت نهایی Kingdom Hearts 3 شود؛ زیرا در فاینال فانتزی ۱۵ نیز شاهد حذف حجم عظیمی از محتوای بازی در نسخه نهایی بودیم که تاثیر به‌سزایی بر کیفیت کلی آن اثر گذاشته بود.

طبق گزارش‌ها دلیل طولانی شدن روند ساخت این عنوان، کمال گرایی کارگردان این اثر تتسویا نومورا، است که سبب شده تا روند ساخت بازی برای تیم توسعه دهنده طاقت فرسا شود.

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
هر دم از این باغ بری می رسد، تازه تر از تازه تری می رسد.>:D<

فاینال 15 را همین بلا را سرش اوردن و دیدیم چی شد.
د یوس اکس را همین کارو کردن و الان کلا گذاشتنش کنار
اینم که خبراش داره میرسه
یه ریمیک می مونه که اونم ایشالا زحمتش را می کشند و بعدش کلا فاینال فانتزی را مثل د یوس اکس بازنشست می کنن>:D<
نه به رییس قبلی اسکوئر که اونقدر محتاط بود، نه به حالا که دارن گند میزنن به همه چیز :|

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
از كمالات اقاي كمال كرا

رسما اسكوار رو يه تنه داره ميبره ته دره!

بعد يه دوستي ميكفت مكه ميشه يه كاركردان براي بازيا تصميم بكيره .

• Like
Reactions: cloud _ strife

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
یه چیزی هست من مطمئنم شرایط این بازی به کل با شرایطی که Final Fantasy XV داشت فرق میکنه چون حذف شدن بخشی هایی از بازی همیشه جزوی از سری kingdom hearts بوده و این طوری هم که معلومه تغییری نکرده
اینا بخش هایی که تو kingdom hearts II حذف شده بوده (اسپویل داره)

The scene where Roxas chases the thief is altered.
Axel walks closer to the far wall in the scene before his fight with Roxas; as he approaches it, he looks back at Roxas and grins.
Donald and Goofy are released from the Memory Pods in the Old Mansion's basement; Donald fires a Blizzard spell which ricochets off the walls, hits him and freezes him in a block of ice.
The Kingdom Hearts version of Hollow Bastion, specifically the Great Crest, appears as the place where Sora first met the surviving members of the Organization, after the trio slays a horde of Neoshadows.
Sora meets King Mickey in his Kingdom Hearts II attire before visiting the Mysterious Tower.
Sora was shown on the Dark Margin and holding his Keyblade up to something like he was getting ready to seal a Keyhole.
Newly colored Behemoths and Wyverns appeared in the Battle of the 1000 Heartless.

بخاطر همین من مطمئنم شرایط بازی به هیچ وجه مثل Final Fantasy XV نیست تو FF XV رسما بازی رو نا تموم منتشر کرده بودن

بعد هم نمیدونم منبع خبر کجاست ولی هیچ کجا حداقل تو منبع که من میخوندم نگفته شرایط بازی مثل Final Fantasy XV هست

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: NoctisSasuke

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
یه چیزی هست من مطمئنم شرایط این بازی به کل با شرایطی که Final Fantasy XV داشت فرق میکنه چون حذف شدن بخشی هایی از بازی همیشه جزوی از سری kingdom hearts بوده و این طوری هم که معلومه تغییری نکرده
اینا بخش هایی که تو kingdom hearts II حذف شده بوده (اسپویل داره)

The E3 2005 trailer for Kingdom Hearts II shows scenes that were ultimately removed from the final release of the game:

The scene where Roxas chases the thief is altered.
Axel walks closer to the far wall in the scene before his fight with Roxas; as he approaches it, he looks back at Roxas and grins.
Donald and Goofy are released from the Memory Pods in the Old Mansion's basement; Donald fires a Blizzard spell which ricochets off the walls, hits him and freezes him in a block of ice.
The Kingdom Hearts version of Hollow Bastion, specifically the Great Crest, appears as the place where Sora first met the surviving members of the Organization, after the trio slays a horde of Neoshadows.
Sora meets King Mickey in his Kingdom Hearts II attire before visiting the Mysterious Tower.
Sora was shown on the Dark Margin and holding his Keyblade up to something like he was getting ready to seal a Keyhole.
Newly colored Behemoths and Wyverns appeared in the Battle of the 1000 Heartless.

بخاطر همین من مطمئنم شرایط بازی به هیچ وجه مثل Final Fantasy XV نیست تو FF XV رسما بازی رو نا تموم منتشر کرده بودن

بعد هم نمیدونم منبع خبر کجاست ولی هیچ کجا حداقل تو منبع که من میخوندم نگفته شرایط بازی مثل Final Fantasy XV هست
منبعو تو سایت زدم. PlayStation Universe هست.
اون نوع حذفیات که توی همه بازیا هست و بخشی از روند طبیعی ساخت هر بازیه. اما توی این انگار دارن مثل XV از خود بازی میزنن که یعنی فاجعه.
بر خلاف چیزی که میگی اصلا از اسکویر بعید نیست. دو تا بازی را اینطور کردن این نسل. Deus Ex و XV
اگه بازیو برای عرضه تو یه سال مالی خاص برنامه‌ریزی کرده باشن صد در صد عرضش میکنن تو همون مدت. کاری هم ندارن چقدر کامله. تیمو مجبور می کنند تا پروژه را ببنده.

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
منبعو تو سایت زدم. PlayStation Universe هست.
اون نوع حذفیات که توی همه بازیا هست و بخشی از روند طبیعی ساخت هر بازیه. اما توی این انگار دارن مثل XV از خود بازی میزنن که یعنی فاجعه.
بر خلاف چیزی که میگی اصلا از اسکویر بعید نیست. دو تا بازی را اینطور کردن این نسل. Deus Ex و XV
اگه بازیو برای عرضه تو یه سال مالی خاص برنامه‌ریزی کرده باشن صد در صد عرضش میکنن تو همون مدت. کاری هم ندارن چقدر کامله. تیمو مجبور می کنند تا پروژه را ببنده.
فکر کنم اون سایت کلا اشتباه کرده(منظورم منبعشه) Jose Alamo اصلا راجب xv چیزی نگفته اگه به لینک بری
Y, para sorpresa de nadie, todo esto es culpa del infierno de desarrollo de Versus
راجب ورسوس گفته بوده و که خیلی ها اشتباه متوجه شدن منظوروشو که بعدا خودش توضیح داد:
Reports about kh3 being in development hell like Versus are also inaccurate. I said that the development of Versus was a hell.
جدا اصلا از اینا خودت هم در جریان اخبار بودی شرایط xv کلا خیلی فرق میکرد 50 % بازی رو بخاطر وقت نتونسته بودن تموم کنن و نا تموم منتشرش کردن

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
فکر کنم اون سایت کلا اشتباه کرده(منظورم منبعشه) Jose Alamo اصلا راجب xv چیزی نگفته اگه به لینک بری
Y, para sorpresa de nadie, todo esto es culpa del infierno de desarrollo de Versus
راجب ورسوس گفته بوده و که خیلی ها اشتباه متوجه شدن منظوروشو که بعدا خودش توضیح داد:
Reports about kh3 being in development hell like Versus are also inaccurate. I said that the development of Versus was a hell.
جدا اصلا از اینا خودت هم در جریان اخبار بودی شرایط xv کلا خیلی فرق میکرد 50 % بازی رو بخاطر وقت نتونسته بودن تموم کنن و نا تموم منتشرش کردن
وقت ! ١١ سال؟؟؟جقدر ديكه وقت ميخواستن!

• Like
Reactions: cloud _ strife

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,254
نام
امیر حسین
نهایت اینه مثل دوتای قبلی ، یه نسخه ی Final Mix میدن دوباره! :|
الان میشه مثلا به چنین چیزی با خرید DLCـها رسید مثلا...ولی قبلا...ملت دوباره بازی رو میخریدن؟ ظلمی بوده:|

ولی من دلم روشنه KH چنین بلایی سرش نمیاد:-"

• Like
Reactions: Witch of Ashes

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
الان میشه مثلا به چنین چیزی با خرید DLCـها رسید مثلا...ولی قبلا...ملت دوباره بازی رو میخریدن؟ ظلمی بوده:|

اتفاقا من وحشتناک نسبت به KH III بدبینم

اینا حتی طراحی شخصیت رو هم درست در نیاوردن و نهایی نکردن بعد میخوان بازی رو کامل تحویل بدن؟

خیلی دوست دارم ببینم اگه بازی بلای داغونی سرش اومد بازم یه سریا میان از نومورا تعریف بکنن یا نه میخوان مخصوصا چون نومورا تو کار بوده بندازن تقصیر SE

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد

ربطی به تاپیک نداره اما ناخودآگاه یاد پرولوگ ادیشن های گرن توریزمو افتادم :D

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
اتفاقا من وحشتناک نسبت به KH III بدبینم

اینا حتی طراحی شخصیت رو هم درست در نیاوردن و نهایی نکردن بعد میخوان بازی رو کامل تحویل بدن؟

خیلی دوست دارم ببینم اگه بازی بلای داغونی سرش اومد بازم یه سریا میان از نومورا تعریف بکنن یا نه میخوان مخصوصا چون نومورا تو کار بوده بندازن تقصیر SE
تقصیر کار اصلی که اسکویره. هیچ کس نمیاد دو تا پروژه به این بزرگی را بده دست یه نفر تا هم زمان روشون کار کنه.

• Like
Reactions: Witch of Ashes

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
تقصیر کار اصلی که اسکویره. هیچ کس نمیاد دو تا پروژه به این بزرگی را بده دست یه نفر تا هم زمان روشون کار کنه.
برا جي خودش قبول ميكنه؟؟؟؟؟؟ تفنك ميزارن رو سرش؟؟؟ وقتي نميتونه از بس يه كار بر بياد؟
فعلا كه به نظر مياد نومورا و دار ودستش دارن اسكوار رو ميكردونن و هيج روزنه اي براي باقي اعضا اسكوار باز نميزارن
.......
اسكوار نابغه اي مثل يوشيدا اكيهيكو داره كه هر وقت كاراش رو ميبينم مبهوتشون ميشم ، ولي جرا حتي فرعي ترين نسخه هايff هم طراحيش رو نومورا انجام ميده ؟ وقتي حتي سمت هاي حياتي و مهمي روي بازي هاي بزرك ديكه داشته ، ولي باز كارش رو ميزاره كنار مياد اين خورده كاري ها رو هم خودش انجام ميده.
شده ياكوزا مردك ، اخرشم اسكوار رو به خاك سياه ميشونه

آخرین ویرایش:

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
برا جي خودش قبول ميكنه؟؟؟؟؟؟ تفنك ميزارن رو سرش؟؟؟ وقتي نميتونه از بس يه كار بر بياد؟
فعلا كه به نظر مياد نومورا و دار ودستش دارن اسكوار رو ميكردونن و هيج روزنه اي براي باقي اعضا اسكوار باز نميزارن
کارمنده اسکویره. مجبوره به دستور های مافوق هاش عمل کنه.
اسکویر الانم واقعا معلوم نیست چه خبره.
اصلا معلوم نیست چی به چیه. ایتو کجاست، توریاما کجاست، اصلا برنامه کاری اینا چیه؟
چیزی که من میبینم اینه که اسکویر الان یه وضعیت بلا تکلیف داره. ای پی بزرگ زیاد داره، اما بلد نیست درست استفاده کنه ازشون. اینطوری هم که داره کار می کنه قشنگ پتانسیل بازیهاش را به فنا میده. چون وقت کافی و به دنبال اون سرمایه کافیو نمیذاره.
خیلیم مسخرست. مثل اینه که تا 80% یه مجسمه را بسازی بعد بقیشو ول کنی!

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,593
نام
mohammad
وقت ! ١١ سال؟؟؟جقدر ديكه وقت ميخواستن!
نه دیگه خودشون گفتن بازی رو کوبیدن و ازنو ساختن... یعنی نزدیک سه سال شاید کار شده بود رو xv... در واقع عوامل ساخت ورسوس بعد هفت هشت سال یه موز برداشتن و رفتن:D
مشکل از خوده اسکوئر هست... ابله میاد بازی ها حتی ایده هاش رو نتونستن جمع بندی کنه رو معرفی می کنه!!! یه بازی تو حالت متوسط 4-5سال نهایت وقت می بره... اگه همین فاینال 2015 معرفی میشد به والله کسی اعتراض نمی کرد اواخر 2017 منتشر بشه... از اون بدتر... بدون فکر بلایی که بتسدا سر DH رو اورد سر فاینال در اورد... بازی رو انداختن تو شلوغی فصل که BF.FIFA,.COD و ... منتشر شدن... اومد فروش وحشتانکی رو همون اول تجربه کرد... بعد دو ماه که گذشت دیگه حتی الان توی 20 تا هم نیست...(حالا بعضی ها می گفتن بزرگی فاینال رو دست کم نگیر مشکلی نداره همزمان با اینا منتشر بشه... بزرگ هست ولی جلوی اون عناوینی که بیشتر مخاطب پسند تر هست کم میاره...) همین بلارو سر بقیه عناوینش در بیاره نگاه نمی کنن مشکل از خودشون بوده...میره استدیو رو تعطیل می کنه یا بیخیال اون عنوان میشه اصلا...
نومورا 2013 گفت اصلا استارت نخورده کار به صورت جدی... چه لزومی داشت معرفی بشه خدا داند!!

کلا جهل مثل ویروس تو برخی از ناشر های شرقی نفوذ کرده... که برای اینکه وضعشون بهتر بشه بدتر جهلشون رو تکرار می کنن... اونقدر تکرار می کنن که دیگه فقط از اون ناشر یه اسم می مونه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر