شایعه شایعه : IP جدید Valve با نام Stars of Barathrum

ξα6ηερ

کاربر سایت
Aug 24, 2011
145

98448695951480421669.jpg

یک از اعضای Facepunch ادعا می کند از منبعی در Valve جزئیاتی از پروژه مرموز SOB ( که سال گذشته تعدادی از فایل های این بازی در DOTA 2 پیدا شد ) بدست اورده است. با توجه به این پست این بازی Stars of Barathrum نام دارد که یک بازی Open-World است که شما در نقش یک تاجر می توانید کشتی های بزرگ را فرماندهی کنید و در دنیای وسیع بازی به ماجراجویی بپردازید. همچینین این پست شامل چند Concept Art جدید است که منبع آن همانند آرت هایی که قبلا لیک شده بود وب سایت کارمند سابق والو Peter König است ( که هم اکنون در 343i بر روی سری Halo کار می کند ) :

peterkonig-4f289df6fb6001-jpg.23779

peterkonig-4f289df8fb6006-jpg.23781

peterkonig-4f2718d5fb1e67-jpg.23783
peterkonig-4f5530d3100b828-jpg.23782

آخرین ویرایش:

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
چیزی از سبک بازی نگفتن؟ مثلا FPS یا....؟ امیدوارم یه IP جدید توی ژانر FPS باشه. اینطور که معلومه valve مطمئنن داره روی یه بازیه ow کار میکنه چون چند وقت پیشم شایعه شده بود که HL3 یه OW هستش. به هر حال یا HL هست یا همین IP جدید.

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین
حتی اگه شماره ی سوم Half-Life هم نباشه این پروژه ، تصور یه Open-World از Valve بی نهایت لذت بخشِِ و صبر کردن برای اولین اطلاعاتش بی نهایت سخت تر :D
چیزی که مشخص هست اینه که Valve از تمام تجربیات سالیان اخیرش مثل امکانات سرویس Steam ، گیم پلی سری Portal تجربیاتش در زیر ژانر های مختلف شوتر(TF2 ، CS:GO، L4D ) در HL3 و یا IP جدیدش استفاده خواهد کرد و تکمیل کننده ی این پازل مهیج چیزی نیست جز معرفی مهیبی از Source Engine جدید!

به نظر من Valve با یه Launch Title بسیار عظیم نسل بعدی رو شروع خواهد کرد جدا از اینکه این عنوان یه ip جدید باشه یا ادامه ی ماجراهای فریمن به نظر من Half-Life 3 به وسیع ترین و با کیفیت ترین شکل ممکن در حال ساخته و وای به حال اون روزی که انونس بشه :D اون روز می تونه یکی از کاندیداهای روز پایان دنیا باشه:D

همین Black Mesa اگر به عنوان یه بازی مستقل و به صورت رسمی عرضه می شد قطعا رقیب قدری برای برترین شوترهای امسال بود ، بازی ای که طراحیش به 14-15 سال پیش بر می گرده ، فرض کنید حالا Gabe چیکارا بلده بکنه :D

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,609
نام
defective pixel
امیدوارم FPS نباشه.
Valve به اندازه کافی بازی خدا تو ژانر FPS داره. (L4D , Portal , Counter Strike , Half-Life , TeamFortress)
ثابتم کرده به راحتی میتونه تو بقیه سبک ها هم بهترین باشه. (Dota 2)

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,940
نام
حسین
امیدوارم هر چی می سازه ی چیزی تو مایه های.Half-Lifeنباشه !
جو بازی و شکل شمایل از این جور چیز ها و ..............کلا از ریشه عوض بشه البته بعید می دونم این شرکت کار دیگه ای بلد نیست

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
جو بازی و شکل شمایل از این جور چیز ها و ..............کلا از ریشه عوض بشه البته بعید می دونم این شرکت کار دیگه ای بلد نیست

میلیون‌ها طرفدار HL این بازی رو به خاطر همین چیزی که هست دوست دارند، Valve رو به خاطر همین سبک خاص بازی سازی قبول دارند، اونوقت چون افرادی هستند که از Valve و سری HL خوششون نمیاد بیان کل سیستمشون رو تغییر بدند؟

همین سبک خاص بازی‌های Valve که بعضی‌ها نمی‌پسندند حساب این شرکت رو از مابقی شرکت‌های بازی سازی جدا می‌کنه چون واقعاً می‌دونند چی بسازند که کپی برابر اصل بازی‌هایی که تو بازار ریخته نباشه.

Isildur

کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین

aa96d9681a21.gif

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
عوض معرفی بازی بشینن یه موتور جدید طراحی کنن ... گرافیک به روز شده Black Mesa با این موتور در حد فاجعه بود ... طراحی های ابتدایی و منسوخ موتور سورس از بازی های استاندارد و با گرافیک این نسل مانند گیرز،آنچارتد،کرایسیس،گاو و غیره میلیون ها سال نوری فاصله داره.

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
Isildur:
کاملا موافقم. تصور یه OW از valve واسم فوق العاده هیجان انگیزه. در مورد black mesa هم نمیدونم چرا به عنوان یه بازی مستقل ندادنش بیرون اگه اینطور میشد واقعا هنوزم یه رقیب جدی محسوب میشد. من دیشب بازیرو تموم کردم، یه جاهاییش فرق داشت با نسخه ی اصلی ولی واقعا با نهایت وفاداری به نسخه ی اصلی ساختنش ( فقط نبود مراحل chapter مربوط به XEN خیلی ضد حال بود ). یعنی یه FPS خلق کرده سال 98 که هنوزم بازی میکنی همه چی توش میبینی. پیشنهاد میکنم کسانی که تا حالا موفق نشدن نسخه ی 1 رو بازی کنن حتما دانلود کننش. من با احتساب این دفعه ، چهارمین باره که بازی رو تموم کردم ولی این حس fresh بودن و تازگی گیم پلی بازی اصلا از بین رفتنی نیست.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
عوض معرفی بازی بشینن یه موتور جدید طراحی کنن ... گرافیک به روز شده Black Mesa با این موتور در حد فاجعه بود ... طراحی های ابتدایی و منسوخ موتور سورس از بازی های استاندارد و با گرافیک این نسل مانند گیرز،آنچارتد،کرایسیس،گاو و غیره میلیون ها سال نوری فاصله داره.
بلك مسا رو خود شركت نساخته بود .....اگه خود شركت ساخته بود گرافيكش فوق العاده ميشد
هر دو شماره هاف لايف هم در زمان انتشارشون بهترين جوايز گرافيكي رو گرفتن.......در نتيجه مطمينا اين شركت واسه نسل بعد هم يكي از جالبترين انجينها رو ارايه خواهد كرد

+

ارتورك ها كه ميخوره شبيه هاف لايف ٣ باشه ولي چون زمزمه هاي ow درش هست مساله خيلي بحراني ميشه:d ....احتمال اينكه يه f2p باشه يا حتي خود hl3 بيشتر از يه ip جديد تو سبك ow​

Isildur

کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین
این آرتورک ها به همراه شایعه ی قبلی چندماهی هست پخش شده! در کل به شدت از یه HL ِ از نوع Open world استقبال می کنیم گرچه هم HL2 و هم HL زمان خودشون از نظر وسعت نسبت به بقیه ی شوترها (به جز Farcry) واقعا Open World حساب می شدند :D

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
این آرتورک ها به همراه شایعه ی قبلی چندماهی هست پخش شده! در کل به شدت از یه HL ِ از نوع Open world استقبال می کنیم گرچه هم HL2 و هم HL زمان خودشون از نظر وسعت نسبت به بقیه ی شوترها (به جز Farcry) واقعا Open World حساب می شدند :D

من هر چی این art work ها رو میبینم چیزیش به HL نمیخوره به احتمال زیاد یه بازی جدید هست.:d

آخرین ویرایش:

Empyrium

کاربر سایت
May 9, 2011
1,025

اینایی که میگی دیگه تکراری شده،برو یک چیز جدید بگو

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
من هر چی این art work ها رو میبینم چیزیش به HL نمیخوره به احتمال زیاد یه بازی جدید هست.:d

يكي دو سال پيش چند تا ارتورك اومد كه ادمايي با شمايل خاص و لباساي گرم و سفينه هايي(كه دقيقا شبيه همين سفينه ها بودن)نشون ميداد ...اونموقع چون لباساي مناطق سردسيري تن كاركترا بود و سفينه هم تو ارتوركا بود همه يكصدا گفتن hl3 هست .....ولي تو اين ارتوركاي جديد شهر و سفينه هاي متنوع ديگه اي اضافه شده كه باعث ميشه ادم شك كنه
ولي باز به خاطر شباهتشون با اون ارتوركاي قديمي و يكي از سفينه ها كه مي بينيد حالت ارگانيك داره(شايد كمباين)اميد ميره ريش پروفسوريه باشه:d

+

ولي بازي هر چي هست مشخصه چند ساليه در حال توليد ...چون ارتوركايي كه بالا ازشون صحبت كردم هم يكي دو سال پيش بيرون اومدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر