شایعه شایعه: Half Life 3 یک بازی Open World خواهد بود

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
بنا بر گفته های یک منبع نزدیک به Valve، بازی Half Life 3 یک بازی Open World خواهد بود.

HL3.jpg

در مصاحبه با Journaldugamer ، این منبع به این موضوع اشاره کرد که بازی دست خوش یک بازبینی کلی شده است و مراحل ساخت بازی بسیار آشفته بوده است. بر طبق گفته های این منبع، در ابتدا قرار بود بازی به همان شکل سابق و مانند یک شوتر خطی ساخته شود اما در آن صورت امکان شکست خوردن بازی وجود داشت. بنابر گفته های این منبع، بازی یک بازی Open World با Quest ها و NPC های فراوان خواهد بود. همچنین بازی دارای بعضی از المان های نقش آفرینی هم خواهد بود. این منبع بر این موضوع تاکید کرد که این بازی Half Life 3 است نه Half Life 2: Episode 3.

منبع

یه دفعه بگین Fallout شد دیگه :|

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
این بازی هنوز تائید نشده انقدر شایعه داره، وای به حال این که تائید بشه.

فکر می کنم این خبر فقط یک هایپ تبلیغاتی باشه.

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
همون اپیزودهای 1 و 2 در برابر دیگر شوترهای عظیم این نسل بسیار بی روح و معمولی بودن ... اگر قرار بود شماره سوم با همون موتور اصحاب کهف و همون روند منسوخ قبلی ارئه بشه که صد درصد شکست رو پذیرا میشه...

دوستان متعصب پی سی باز تورو خدا بشینید یه دست کیلزون ، هیلو و رزیستنس بزنید تا به نکته برسید!

آخرین ویرایش:

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,609
نام
defective pixel
همون اپیزودهای 1 و 2 در برابر دیگر شوترهای عظیم این نسل بسیار بی روح و معمولی بودن ... اگر قرار بود شماره سوم با همون موتور اصحاب کهف و همون روند منسوخ قبلی ارئه بشه که صد درصد شکست رو پذیرا میشه...
عاجزانه از مسئولین تقاضا دارم تو سایت DisLike هم قرار بدید.

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
من همون موتور اصحاب کهف و 2تا اپیزود رو پرستش میکنم.روندش هر چی میخواد بوده باشه کل نسل رو جارو کرده
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
به شدت Borderlands ـی میزنه شایعه:| با اینکه به "شیر فلکه" اطمینان کامل دارم خدا کنه اینجوری نباشه که شایعه شده

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo

باز تو پول گرفتی ؟>:) کلا باید در مورد هر جیزی نظری بدی برای خودت

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
مثل Fallout بشه واسه من یکی‌ که مشکلی‌ نیست :D

با اینکه سبک اصلی‌ رو هم خیلی‌ دوست دارم ولی‌ با توجه به سابقه Valve یه بازی Open world خیلی‌ عالی‌ می‌شه.
دوستان متعصب پی سی باز تورو خدا بشینید یه دست کیلزون ، هیلو و رزیستنس بزنید تا به نکته برسید!
lol

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,940
نام
حسین

به نظرم شماره 1 و 2که اون زمان اینقدر سر صدا به پا کرد هم رفتیم هیچ حرفی برا گفتن نداشت
...........................
امیر اگه بخواد اون روند الان ادامه بده که بعید نیست شد نکن متا بازی زیر 70 می شه حالا ببین کی گفتم
کلا دیگه این سبک منسوخ شده هست.

Empyrium

کاربر سایت
May 9, 2011
1,025

یک Victim دیگه به بلک لیست من اضافه شد:-"
----------------------------------------------------------
خود بازی رو تایید کنن زودتر:|Open world نخواستیم:|:d

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988

اونارم زدیم دوست من ولی مقایسه پراید و bmw هستس این کجا و اونا کجا...........................

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009

iDontWantToLiveOnThisPlanetAnymoreLandscape.png

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
به نظرم شماره 1 و 2که اون زمان اینقدر سر صدا به پا کرد هم رفتیم هیچ حرفی برا گفتن نداشت
...........................
امیر اگه بخواد اون روند الان ادامه بده که بعید نیست شد نکن متا بازی زیر 70 می شه حالا ببین کی گفتم
کلا دیگه این سبک منسوخ شده هست.
یعنی‌ شماره اول رو زمان خودش بازی کردی هیچ حرفی‌ برا گفتن نداشت؟ بعد چی‌ حرف برا گفتن داشت؟ میکوبونید حداقل یه چیزی رو بکوبونید نتیجه عکس نده

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد

الان میخوای بگی ارزش این بازیا از هاف لایف خیلی بیشتره؟! "حالا اون متحول کننده رو بزاریم کنار اون دوتای دیگه چی میگن این وسط؟!"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر