شایعه شایعه : Gears of War سبک RTS نسخه Kinect

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
New_Gears_E3.jpg

طبق شایعات مختلف ، عکسهایی مفهومی از Gears of War منتشر شده که طبق ادعای VGLeaks مربوط به نسخه RTS بازی Gears of War میباشد . در این تصاویر بازی ای نمایش داده میشود که بازیباز قادر است تحرکات و حرکات نظامی درون بازی را با انگشتان خود کنترل کند . گفته شده این نسخه به صورت کامل با کینکت هماهنگ ااست و البته احتمالا نسخه به نمایش در آمده ، بر روی XBOX surfac بوده . البته هیچ خبر قطعی و موثقی در اینباره وجود ندارد ، اما چند مدت پیش ودر تاریخ April 2012 عنوانی از سری Gears of War با نام Exile کنار گذاشته شد . ازطرفی گفته شده این بازی Gears of War Tactics نام دارد و بازیبازها میتوانند کنترل یک تیم ، متشکل از 4 نفر رادر اختیار داشته باشند و باحرکات انگشت ، مسیرهای خود را ترسیم کنند .

اطلاعات بیشتر

منبع

Jaquar

کاربر سایت
Dec 31, 2012
181
نام
Friend of Jaquars, The Third
ضمن تشکر از شما دوست عزیز.
واقعا برای مسئولان سایت متاسفم. تاپیک منم داشت همینو میگفت. /:)

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,516
نام
حسین
من دقیقا نفهمیدم چیه این قابلیت اما یه گیرزه که شاخ تو 360 امیدوارم خرابش نکنن بادش بخیر geow 2 چه لذتی داشت واقعا این بازی
بنظرم من بعد سه ماکرو نباید عنوانی میداد از گیرز تو این نسل و گیرز بعدی رو میزاشت واسه نسل بعد با قدرت بر میگشت یا اینکه کلا ادامش نمیداد وبفکر ip جدید میبود

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
کلا از هر نوع استراتژی استقبال میشه ...با دوربین عمود بدون دوربین(!) سیاه سفید و غیره
استراتژی روی کنسول باید بومی سازی بشه:d

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
انکار بیکار شدن می خوان این آخر نسلی یه چیزی بدند بیرون :d

به قول محمد، بهتره همون شایعه بمونه ... فعلا همون Judgement رو درست بدید بیرون

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
حالا اگر بدن یک استودیو جدا این رو بسازن اشکالی نداره ولی به ساخت Gears کلاسیک ضربه وارد نکنه..

این رو برای موبایل و تبلت بدن بیرون عالی میشه کلی سر گرم میشیم مخصوصا برای من که همش تو سفرم..

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
اقا من حافظه ـم درست یاریم نمیکنه :D یادم میاد که اپیک یه چیزایی راجبه آنریل انجین روی ویتا گفته بود :D ! نکنه این برای ویتا ـه ؟:D ( انشاالله )

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
شاید یه Mode که تو Judgment قرار داره یا اینکه برای گوشی
اگه برای تبلت ها و گوشی ها باشه باید جذاب باشه
شاید یه انحصاری برای Windows Phone 8 یا Windows RT

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,104
نام
آرمان
اقا من حافظه ـم درست یاریم نمیکنه :D یادم میاد که اپیک یه چیزایی راجبه آنریل انجین روی ویتا گفته بود :D ! نکنه این برای ویتا ـه ؟:D ( انشاالله )

تا حالا که هیچ کدوم از کنسول های سونی رنگ و بوی GeoW رو ندیدن ! :d

100 درصد به طور کاملا انحصاری واسه X360 هستش.احتمالش هم هست به صورت دانلودی منتشر بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر