شایعه شایعه: Forza 5 در حال ساخت است

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
بنابر یک آگهی استخدام از طرف استودیو ی Turn 10، احتمال دارد Forza Motorsport 5 در حال ساخت باشد.

forza_motorsport_01.png

طبق این آگهی استودیوی Turn 10 برای نسخه ی بعدی از سری بازی های Forza به فردی آشنا با مسایل Multiplayer نیاز دارد. البته وجود Multiplayer در Forza چیز غیر عادی ای نیست. سوال اصلی این است که آیا بازی برای نسل بعد از کنسول های مایکروسافت است یا برای نسل کنونی؟

آگهی استخدام شرکت Turn 10:

منبع

به قول یکی از دوستان Yamauchi Please ! :d

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
خب طبیعتآ برای نسل بعد که نمیتونه باشه چون نسل بعدی به احتمال خیلی زیاد سال 2014 معرفی میشه و 2015 روانه ی بازار میشه! هنوزم اطلاعات آنچنانی از نسل بعد در دسترس نیست که کمپانی ها بخوان از الان شروع به ساخت بازی کنن. پس نتیجه میگیریم که اگر Forza 5 وجود داشته باشه میتونه جزو عناوینی باشه که قراره با 360 وداع کنن و یه جورایی لانچ تایتل نسل بعدی بشن! :D

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
وای خدا یعنی میشه من به عشقم برسم..؟دارم دیوانه میشم خبر و خوندم کلی حال کردم می خواستم با سر برم تو دیوار...!!!حتی اگر برای نسل بعد باشه بازم عشق خودمه...!!اگر این نسل هم بیاد که قلب من وا میسه...!!!!آقا دمت گرم بابت این خبر کلی روزمونو ساختی...!!
Live Long Forza

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
خب طبیعتآ برای نسل بعد که نمیتونه باشه چون نسل بعدی به احتمال خیلی زیاد سال 2014 معرفی میشه و 2015 روانه ی بازار میشه! هنوزم اطلاعات آنچنانی از نسل بعد در دسترس نیست که کمپانی ها بخوان از الان شروع به ساخت بازی کنن. پس نتیجه میگیریم که اگر Forza 5 وجود داشته باشه میتونه جزو عناوینی باشه که قراره با 360 وداع کنن و یه جورایی لانچ تایتل نسل بعدی بشن! :D
یعنی می خوای بگی استودیو فرست پارتی خود مایکرو از نسل بعدشون خبر نداره محمد؟ /:)

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
یعنی می خوای بگی استودیو فرست پارتی خود مایکرو از نسل بعدشون خبر نداره محمد؟ /:)

معلومه که نداره! :D

مایکروسافت سیاست های خاصی داره که یکی از اون سیاست ها این هست که هیچگونه اطلاعاتی از نسل بعدیش هیچوقت بروز نمیده! حتی به استدیو فرست پارتی خودش :D

مگه کینکت رو یادت نیست ؟ :D هیچکس ازش خبر نداشت تا وقتی که یه تریلر با اسم رمز ناتال (اگه اشتباه نکنم) به بیرون درز کرد و بعدش همه فهمیدن :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,823
نام
نـــــــویـــــــــد
یکی از بهترین اتفاقاتی که میتونه بیفته این است که بشه لانچ نسل بعد احتمالش هم زیاده اگه تا 2 سال دیگه به خواست خدا شاهد کنسول های نسل بعد نباشیم :d
برای این نسل که نمیدنش احتمال زیاد چون دیگه بازی رو به کمال رسوندن روی 60 هم قفل بود کاملا که بزرگترین هدفشون بود
به نظر من بیان تمام تغییرات آب و هوایی که تو PGR4 بود رو منتقل کنن داخل بازی و همچنین تمام پیست های داخل شهرش رو البته به صورت نسل بعدی . دیگه هیچی کم نداره این عنوان :d
تعداد ماشین هم که تکمیله دیگه و کارشون تو این زمینه راحته . همه چیز آمادس

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
معلومه که نداره! :D

مایکروسافت سیاست های خاصی داره که یکی از اون سیاست ها این هست که هیچگونه اطلاعاتی از نسل بعدیش هیچوقت بروز نمیده! حتی به استدیو فرست پارتی خودش :D

مگه کینکت رو یادت نیست ؟ :D هیچکس ازش خبر نداشت تا وقتی که یه تریلر با اسم رمز ناتال (اگه اشتباه نکنم) به بیرون درز کرد و بعدش همه فهمیدن :D
قبول ندارم حرفتُ :d
امکان نداره ندونه!! اگه فرست پارتی ها از لانچ کنسول خبر نداشته باشن عمه بنده نمیاد واسشون لانچ تایتل بسازه که!! :d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
خب تبریک میگم، بهترین بازی ریسینگ سال 201X هم مشخص شد :D خارج از شوخی امیدوارم بره واسه لانچ نسل بعد، چیز عجیبی میشه احتمالا :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر