شایعه شایعه: DiRT 4 در حال ساخت است

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
بر اساس تصاویری که شرکت Codemasters در توییتر خود منتشر کرده است، احتمال دارد DiRT 4 در دست ساخت باشد. در این تصاویر ماشین معروفی که به نوعی نماد سری DiRT به حساب می آیند به نمایش گذاشته شده است.

dirt-3-2.jpg

با اینکه هنوز هیچ چیز رسمی نیست، اما این تصاویر توسط Paul Coleman، طراح ارشد سری بازی های DiRT توییت شده است.

(برای دیدن سایز بزرگ تصاویر، روی آن ها کلیک کنید)

Coleman همراه با این تصاویر گفت که نمی تواند بگوید این عکس ها در واقع درباره ی چه موضوعی هستند.

منبع

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
اومدم اين خبر رو بزنم ولي وقتي ديدم نيستي گفتم صددرصد مرتضي داره اين خبر رو ميزنه:d

به گفته ی آقا Morteza :d :

من و شما نداره که خبر خبره دیگه

LOL بود بیخیال خر ما رو نگیرید

ایول 2 ــــش رو تا اویالش رفتم بعدش حوصلم سر رفت اما 3ـــشو تا آخراش رفتم ویندوزم عوض شد نتونستم تمومش کنم

هر چند 3ـشو خیلی بیشتر دوست داشتم امیدوارم ساخته بشه و خوب هم باشه

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
این Codemastersیی ها مگه نگفته بودن ما بد بختیم بیچاره ایم،پول نداریم،کشتیمون به گل نشسته چشم انتظار فروشه Grid هستیم و از این حرف ها!؟:-/

این ها چرا بیخیل این کن بلاک نمیشن:-wبرن پی یه کسی که به غیر از حرکات نمایشی چیز دیگه ای هم بلد باشه:-b

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
این Codemastersیی ها مگه نگفته بودن ما بد بختیم بیچاره ایم،پول نداریم،کشتیمون به گل نشسته چشم انتظار فروشه Grid هستیم و از این حرف ها!؟:-/

این ها چرا بیخیل این کن بلاک نمیشن:-wبرن پی یه کسی که به غیر از حرکات نمایشی چیز دیگه ای هم بلد باشه:-b
می دونی داری در مورد Ken Block صحبت می کنی ؟:dچقدر آشنایی با ایشون داری ؟

امیدوار کامل باشه نه یک آرکید که فقط 1 هفته بتونه سرگرم کنه ما رو .

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
می دونی داری در مورد Ken Block صحبت می کنی ؟:dچقدر آشنایی با ایشون داری ؟

خیلی زیاد:> سلطان حرکت نمایشی و خصوصاً دونات و اینقدر که برم ویدئو ازش DL کنم،اَند یو!؟ :D
امیدوار کامل باشه نه یک آرکید که فقط 1 هفته بتونه سرگرم کنه ما رو .
صد در صد موافقیم
امدواریم به خفنی 1 یا حالا 2 باشه نه مث 3:-l

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر