شایعه شایعه:Bioshock برای PS3!

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
در مصاحبه انجام شده سایت Gamepro با آقای Ken Levine یکی از سازندگان عنوان Bioshock پرسیده شده آیا این عنوان برای PS3 نیز عرضه خواهد شد؟

در جواب گفته شده نه تکذیب میکنم نه تایید اما پس از اتمام X360 شاید سال آینده برای PS3 نیز منتشر شود اما مشخص نیست!

Bioshock_logo2.jpg

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
Bioshock For PS3 Spring 2008

خوب پست اول تاپیک مربوط میشه به شایعه که چند وقت پیش اعلام شد
دوباره شایعه های شده البته جدی تر مبنی بر انتشار نسخه PS3 بازی برای بهار سال 2008

سایت PSU به طور قطع اعلام کرده عنوان Bioshock بهترین بازی اکشن سال 2007 خواهد شد و به طور قطع انتشار این بازی برای PS3 امتیازی مفید محسوب میشود.همچنین PSU اعلام کرده سونی برای تکمیل انتشار بازی های بزرگ خود در سال 2008 این بازی را برای آینده نزدیک برای PS3 نیز خواهیم دید.

منتظر میمانیم...

آخرین ویرایش:

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
كامل تر:
psu در اخر گفته بايد تاكيد كنيم اين هنوز يه شايعه هست و بايد منتظر موند و اينكه دقيقا چه زماني اين اتفاق بيافتد معلوم نيست
جواب take two:ما هنوز هيچ برنامه اي نداريم و هيچ تاييدي روي اين قضيه نمي گذاريم
بايد منتظر اقدام ماكروسافت هم موند چون از دست دادن اين عنوان ابدا برايش خوشايند نخواهد بود و از همان ابتدا هم بسيار كوشيد تا اين عنوان را انحصاري كند

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
من درسته با سونی هستم اما : این بازی یک بازی تمام عیار و کامل است . احتمال اومدن بازی خواهد بود ( احتمال داره ) اما هنوز خبر در سایت بزرگی گذاشته نشده است .

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
هر وقت سوني متال گير داد ماكروسافتم bio shock مي ده
بد جوري سوني دنباله fps هست مثل اينكه تازه فهميده عجب ژانر پر طرفداري هست به خاطر اينا مي گم:
haze
ut3
bio shock
kill zone 2
آقا یه چیزی میگم ناراحت نشو
خیلی با هات حال میکنم هر تاپیکی که یکی گفته فلان بازی برا ps3 مییاد شیرجه میزنی میگی نه فلانه بهمانه و به عبارتی یه بحثی راه میندازی:cheesygri
نمونش همین حرفه کاملا بی منطقت:
هر وقت سوني متال گير داد ماكروسافتم bio shock مي ده
اصلا نه ناشر متال سونیه نه بایوشاک مایکرو;)
ناراحت نشی اما یه زمانی منم مثله شما بودم و این افکاره بچه گانه رو داشتم(البته هنوزم بزرگ نشدم:cheesygri) که هر کی حرفی راجبه کنسوله مورد علاقم میزنه باید سیاهو کبودش کنم که به عبارتی توجیه شه
ولی بعدا فهمیدم نه آقا جون هر کی حق داره نظری داشته باشه و حتما اینطور نیست که من راست میگم! شایدم اشتباه کنم
یا همین اخطار گرفتم عینه بچه پرو ها طلبکار هم بودم که چرا بهم اخطار دادید:cheesygri انگار نه انگار تاپیکو منحرف کرده بودم
اما یه چندتا بحث که با بزرگای سایت:blushing: مثله اشکان محمد بهزاد داشتم یواش یواش اخلاقمو عوض کردن!
حتی با اینکه یه pm خیلی عجولانه به اشکان دادم اما اون خیلی با ادب و با آرامش جوابمو داد!!!
خیلی خیلی معذرت میخوام که تاپیکو منحرف کردم اما حرفم فقط این بود که مثله من نباش:blushing:

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
آقا یه چیزی میگم ناراحت نشو
خیلی با هات حال میکنم هر تاپیکی که یکی گفته فلان بازی برا ps3 مییاد شیرجه میزنی میگی نه فلانه بهمانه و به عبارتی یه بحثی راه میندازی:cheesygri
نمونش همین حرفه کاملا بی منطقت:

اصلا نه ناشر متال سونیه نه بایوشاک مایکرو;)
ناراحت نشی اما یه زمانی منم مثله شما بودم و این افکاره بچه گانه رو داشتم(البته هنوزم بزرگ نشدم:cheesygri) که هر کی حرفی راجبه کنسوله مورد علاقم میزنه باید سیاهو کبودش کنم که به عبارتی توجیه شه
ولی بعدا فهمیدم نه آقا جون هر کی حق داره نظری داشته باشه و حتما اینطور نیست که من راست میگم! شایدم اشتباه کنم
یا همین اخطار گرفتم عینه بچه پرو ها طلبکار هم بودم که چرا بهم اخطار دادید:cheesygri انگار نه انگار تاپیکو منحرف کرده بودم
اما یه چندتا بحث که با بزرگای سایت:blushing: مثله اشکان محمد بهزاد داشتم یواش یواش اخلاقمو عوض کردن!
حتی با اینکه یه pm خیلی عجولانه به اشکان دادم اما اون خیلی با ادب و با آرامش جوابمو داد!!!
خیلی خیلی معذرت میخوام که تاپیکو منحرف کردم اما حرفم فقط این بود که مثله من نباش:blushing:

نه من اصلا ناراحت نشدم دليلي هم نداره كه بشم اما
اون گفته ي من به شوخي بود اصلا اون چيزي كه شما فكر مي كنيد نيست
من خودم بارها گفتم از 1.5 پيش كه احتمال اومدن متال گير براي 360 خيلي كمه
اون چيزي كه شما در مورد من فكر مي كنيد كاملا اشتباهه بگرد ببين من هيجا نگفتم bio shock براي 3 نمي ياد
حتي سر alan awake هم نظر تندي ندادم با اين كه...
يه سوال جالبم برام هست كه كيانوش جان چرا از شما تشكر كرده اون كه خودش اينكارس:cheesygri
من خودم هر كسي خوب كار كنه باهاش حال مي كنم اصلا هم فن بوي و اين چيزا حاليم نيست من با سوني هم كلي حال مي كنم اما چنتا از كاراش سر 3 باعث شد از علاقم كم بكنه و حاضر نبودم كور كورانه قبول كنم
در ضمن من هيچ وقت اختار به خاطر فن بوي بازي و اخبار دروغ نگرفتم كه اينطوري مي گي
بدجوري تايپيك منحرف شد اما من شروع نكردم:blushing:

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695
يه سوال جالبم برام هست كه كيانوش جان چرا از شما تشكر كرده اون كه خودش اينكارس:cheesygri

تشکر من از ایشون برای این بود که کاملا شمارو توی 4 تا پستی که دادی شناختن و فهمیدن که چه پست های بچه گونه ای میزنید همونطور که یکی از افراد توی قسمت مجله ی بازی رایانه هم این حرفو بهتون زدن. من اگه طرفدار پی اس 3 باشم باز حد اقل از یه چیزای 360 هم تعریف میکنم شما چی؟؟ و اینم برای اولین بار بود که دیدم یه نفر از تشکر کردن دیگران از یک کاربر قاطی میکنه به هر حال اینم همون اخلاقیات بچه گانه هست دیگه:laughing:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
دوستان لطفا تا بحثتون بیشتر ادامه پیدا نکرده و درگیری هم ایجاد نشده بحث رو به روال عادی برگردونید.

سایت ps universe هم یه سایت فن بوی هست و روی خبراش به هیچ وجه نمی شه حساب کرد پس تا اعلام یه سایت معتبر در این مورد فکر می کنم بحث کردن کمی بی مورد باشه.

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
Surprise Bioshock announcement coming - PS3 version

این دیگه شوخی نیست:laughing:

اما باز هم شایعه!

سوپرایز بزرگ برای کنسول ps3 پخش تریلر جدید بعد از انتشار عنوان X360 , PC در US Television لوگو PS3 را در آخر تریلر ببینید!

View attachment 3441

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,808
نام
امین
Microsoft و Sony بیان یه توافق بکنن که Bioshock برای PS3 بیاد و METAL GEAR SOLID 4 هم برای X360 . نه ؟
بازیهاش که در یه سطح نیستن!;)

++++++++++++++++++++++++

این که تابلوئه که این بازی بعد از مدتی واسه ps3 میاد الان هم چون نسخه ی pc و 360 به زوی میان این شایعات راه افتاده مطمئن باشین اگه این 2 نسخه 5 ماه عقب بیفته شایعات قطع میشه تا 5 ماه دیگخ:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر