شایعه شایعه:Bioshock برای PS3!

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
در مصاحبه انجام شده سایت Gamepro با آقای Ken Levine یکی از سازندگان عنوان Bioshock پرسیده شده آیا این عنوان برای PS3 نیز عرضه خواهد شد؟

در جواب گفته شده نه تکذیب میکنم نه تایید اما پس از اتمام X360 شاید سال آینده برای PS3 نیز منتشر شود اما مشخص نیست!

Bioshock_logo2.jpg

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
هر وقت سوني متال گير داد ماكروسافتم bio shock مي ده:-"
بد جوري سوني دنباله fps هست مثل اينكه تازه فهميده عجب ژانر پر طرفداري هست به خاطر اينا مي گم:
haze
ut3
bio shock
kill zone 2

kalagar2142

عضو جدید
Feb 20, 2007
590
نام
Mansour
شتر در خواب بيند پنبه دانه * گهي لپ لپ خورد ،گه دانه دانه

بزار بياد . ما كه مثل بعضي ها ( دور از جون PS Fans) بخيل نيستيم . ميشينيم باهم بازي ميكنيم و ازش تعريف ميكنيم . چه اشكالي داره رفقاي PS Fan هم يه بازي خوب داشته باشن و انقدر به MGS و Kill zone گير ندن. من به شخصه اميدوارم براي PS3 هم بياد.

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695

بزار بياد . ما كه مثل بعضي ها ( دور از جون PS Fans) بخيل نيستيم . ميشينيم باهم بازي ميكنيم و ازش تعريف ميكنيم . چه اشكالي داره رفقاي PS Fan هم يه بازي خوب داشته باشن و انقدر به MGS و Kill zone گير ندن. من به شخصه اميدوارم براي PS3 هم بياد.
بابا بیخیال :) عجب دموکراسی داری شما . منم با شما همراه میشم و امیدوار تا این بازی برای پی اس 3 هم بیاد.:love:

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی

ایول دموکراسی :cool:. دست آمریکا و انگلیس رو بستی :biggrin1:. منم موافقم که برای PS3 بیاد .

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,686
نام
Sepehr
هر وقت سوني متال گير داد ماكروسافتم bio shock مي ده:-"
بد جوري سوني دنباله fps هست مثل اينكه تازه فهميده عجب ژانر پر طرفداري هست به خاطر اينا مي گم:
haze
ut3
bio shock
kill zone 2
اين را خدايي راست ميگي ولي توي Ps3forums.com خيلي بچه ها با نظرت موافق نيستن و از اينكه بازيهاي اول شخص بيشتر از RPG ها دارن براي PS3 ميان سخت افسرده شدن!

اين بازي هم به نظر من اومدنش روي PS3 50-50 است. اما مسلم اگر خبري از نسخه ي PS3 باشه بعد از عرضه ي بازي روي 360 و PC ازش خبر مياد.

Lord Hell

کاربر سایت
Dec 30, 2006
584
نام
میلاد
دست جرج بوش از پشت بستید ها!!!!!!!!!!!!!!!
ایول به دموکراسیت
همونطور که احتمال اومدن MGS4 بعد از یکی دو سال برای X360 هست احتمال Bioshock هست
ویرایش : عجب سوتی شد!!!!

آخرین ویرایش:

Badman

کاربر سایت
Aug 2, 2007
53
دست جرج بوش از پشت بستید ها!!!!!!!!!!!!!!!
ایول به دموکراسیت
همونطور که احتمال اومدن MGS4 بعد از یکی دوسال برای PS3 هست احتمال Bioshock هست
عزیزم قراره7یا8ماه دیگه برایps3بیاد
منظورت ازps3همون360بود دیگه
بیشتر دقت کن!!

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
این خبر یک شایعه است واگر بود درسایت سازنده ی بازی یاGamespotدرج میشد

......بسیار بسیار جالب و گویا لطفا بیخودی پست نزنید!

شایعه:Bioshock برای PS3!

در ضمن Gamespot هر چیزی رو سریعا بروز نمیده!
سایت های دیگه زیادن که اخبار رو سریع منتشر میکنن ok?

پ.م:لطفا بحث سیاست خارج از بازی رو بزارید کنار ممنون

Badman

کاربر سایت
Aug 2, 2007
53
......بسیار بسیار جالب و گویا لطفا بیخودی پست نزنید!

شایعه:Bioshock برای PS3!

در ضمن Gamespot هر چیزی رو سریعا بروز نمیده!
سایت های دیگه زیادن که اخبار رو سریع منتشر میکنن ok?

پ.م:لطفا بحث سیاست خارج از بازی رو بزارید کنار ممنون
:mad:جناب rezaigiلطفا شما به ما بگید mgs4برای360هم ریلیز میشه یانه:mad:

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
:mad:جناب rezaigiلطفا شما به ما بگید mgs4برای360هم ریلیز میشه یانه:mad:

عزیز من کاره ای نیستم بخوام نظر بدم!

نظر شخصی:MGS4 بعد از فروش کافی خودش برای PS3 شاید تا اواخر 2008 برای X360 پورت بشه اما نه در حد X360 اینجا هم جای این سوال نبود ببخشید;)

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
x360 پورت
آخ آخ آخ !! اگه اينجوري بشه خيلي بد ميشه چون بازيهايي كه از كنسولي به كنسول ديگه پورت ميشن خيلي بي كيفيت ميشن !! كاش اين بازي رو بجاي اينكه پورت كنن از اول بر اساس سخت افزار 360 بنويسند بهتره كه فكر كنم عمرا اين كار بكنند .

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,089
آخ آخ آخ !! اگه اينجوري بشه خيلي بد ميشه چون بازيهايي كه از كنسولي به كنسول ديگه پورت ميشن خيلي بي كيفيت ميشن !! كاش اين بازي رو بجاي اينكه پورت كنن از اول بر اساس سخت افزار 360 بنويسند بهتره كه فكر كنم عمرا اين كار بكنند .
خیلی راحت میشه بازی رو از اول برای هر کنسولی کد نویسی کرد. نمونه هاش
GTR
FlatOut: Ultimate Carnage

که موتور بازی از صفر برای سخت افزار 360 نوشته شد.
پ.ن ببخشید که به تاپیک ربطی نداشت :blushing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر