شایعه:پنج شنبه ترافیک داخلی رایگان میشود

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
661
نام
امیرحسین
سورپرایزش استفاده از پهباد برا ارسال بسته‌های پستی بود:D
مارو باش داشتیم به اینترنت 5G فکر میکردیم، خدایا این تخیلات چطور هنوز تو ذهنم میاد:D

• Like
Reactions: pkarash

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
758
نام
Saeed
حالا فردا اخبار ۲۰:۳۰ یه گزارش پخش میکنه مردم دارن مصاحبه میکنن میگن از وقتی پهبادای پست تو خیابونا از بالای سر بچه ها رد میشن بچه ها با خوشحالی به هم دیگه نشونشون میدن و باهاشون بای بای میکنن و به خاطر همین خوشحالی بعد دانمارک خوشحالترین کشور جهان شدیم. :D

AZOTH

کاربر سایت
Aug 7, 2013
136
نام
زارع
درود
این اینترنت ملی بدجوری روی اعصابم دارد راه میرود.
فحش خواهر مادر گذاشتم هر کسی که به سمت چنین سیستمی برود و آن را رایج بکند.
باز هم تاکید میکنم که اینترنت یک شبکه جهانیه نه ملی!

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
درود
این اینترنت ملی بدجوری روی اعصابم دارد راه میرود.
فحش خواهر مادر گذاشتم هر کسی که به سمت چنین سیستمی برود و آن را رایج بکند.
باز هم تاکید میکنم که اینترنت یک شبکه جهانیه نه ملی!
یه نکته بگم بیشتر کشورها ،حتی پیشرفته هم اینترنت داخلی دارند که ارزونتره و امنیت بالاتری دارد و بیشتر استفاده آن برای دانشگاهها ،مراکز نظامی ،امنیتی و دولتی اون کشوره تا امنیت برقرار شود حال:
1.اصلا ما اینترانت نداریم. فقط محدود کننده سرویس داریم .در این 7 روز بجز چند ساعت در تمامی لحظات به اینترنت من و خیلیا وصل بودیم ولی اینترانت یک بستر کاملا سواست و به اینترنت دسترسی ندارد.
2.اینترانت معمولا در کشورهای دنیا بجز چند کشور برای استفاده مردمی نیست.
اینترانت یک بستر فوق العاده مفید است اگر درست استفاده شود. مثال میزنم. شما پرونده ای در شمال غرب را میخواهید به جنوب شرق بروید. یعنی فلاکت محض.
حال عین تمام دنیا. این بستر امن فراهم باشد . تمام این دیتاها توسط بستر اینترانت که امن هست منتقل میشود . پس به خودی خود چیز بدی نیست حالا شکل مصرف مهم هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر