شایعه شایعه : عنوان Sunset Overdrive سال آینده بر روی PS4 و Switch منتشر خواهد شد.

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
capsule_616x353.jpg
در روز گذشته ادیتور و مؤسس وبسایت Jack of All Controllers طی توئیتی عجیب مدعی شد : "Sunset Overdrive مطمئنا در سال 2020 برای PS4 و Switch عرضه میشود."
توئیت های مربوطه در حال حاضر به دلایل نامعلومی حذف شده‌اند؛ اما اگر اطلاعات منبع آقای Ryan Baez واقعی باشد، پاییز سال آینده باید منتظر پورت PS4 و Switch این بازی باشیم.
منبع

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
والا خوشحالی خاصی نداره ولی خب امدن نماد یک کنسول به باقی تمامی پلتفرم های ممکن جای بحث و گفتگو باقی میذاره

تمام بازیهای اکس باکس برای پی سی از سرویسی به نام Xbox Play Anywhere پشتیبانی میکنه. بدین معنی که من تنها با یکبار خرید بازیهای مایکروسافت میتونم هم روی Xbox و هم PC ازشون بهره ببرم. تا حدی مشکل رو رفع کرده ولی خب میتونی به من توضیح بدی امدن بازی جرنی روی پی سی به شما دارنده پلی استیشن که بازی به عنوان انحصاری بهت فروخته شده، چه مزیتی داده؟

Xbox Play Anywhere | Xbox
Purchase an Xbox Play Anywhere digital game, play it on both Xbox One and Windows 10 PC at no additional cost.

بهت پیشنهاد میکنم حتما این لینک رو مطالعه کنی چون از اون دست خدماتی هست که در اینده اهمیت ش بیشتر از قبل میشه. حکایت کراس پلی و توجیحات تون پیش نیاد

پ ن: همونقدر که اسکوئر rise of tomb raider و nier و ... رو انحصاری نگه داشت، فاینال فنتزی هم نگه میداره :D
یادمه جواب شما ها این بود که مایکرو پول بیشتری به دست میاره و می‌تونه بازی های بیشتر و بهتری تولید کنه، حالا این جملات برای ما بد حساب میشه؟

هر چند که نه کمیتی بیشتر شد نه کیفیتی، اخرشم دست کردن تو جیب عمو بیل چند تا استودیو 3rd پارتی مولتی پلتفرم ساز خریدن ، شاید فرجی شد ، خدا می‌دونه!

یکی به نادلا یاداوری کنه از اون ۲ میلیارد گیمری که دنبالشونه، حداقل ۱۵۰ حداکثر ۲۰۰ میلیونش جز ps nation هستن ! حداقل کیفیت بازی هاشون رو ببرن بالا ! بشه نیم نگاهی بهشون کرد!

آخرین ویرایش:

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,765
تک تک بازی هات و آیکون هات برا PC بیاد
منظورت از pc همون windows هست دیگه؟
شاید برات جالب باشه که بدونی windows هم برای مایکروسافته!! جالب تر اینجاست که خود مایکروسافت سرویس گیم پس رو برای هر دو پلتفرمی که برای خودش هست، اراعه کرده!! میدونی چرا؟ چون دست بر قضا windows هم مثل xbox برای مایکروسافت مهمه!! چون windows (فقط 10) بیش از 800 میلیون یوزر داره!!
در خلوتت به این موضوع خوب فکر کن .میدونم که درکش سخته ولی من مطمعنم با تلاش و پشت کار به نتیجه ی مطلوب خواهی رسید.

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
منظورت از pc همون windows هست دیگه؟
شاید برات جالب باشه که بدونی windows هم برای مایکروسافته!! جالب تر اینجاست که خود مایکروسافت سرویس گیم پس رو برای هر دو پلتفرمی که برای خودش هست، اراعه کرده!! میدونی چرا؟ چون دست بر قضا windows هم مثل xbox برای مایکروسافت مهمه!! چون windows (فقط 10) بیش از 800 میلیون یوزر داره!!
در خلوتت به این موضوع خوب فکر کن .میدونم که درکش سخته ولی من مطمعنم با تلاش و پشت کار به نتیجه ی مطلوب خواهی رسید.
عه نه بابا جدی میگی ؟! چه عجیب خودت تنهایی گفتی یا کسی کمکت کرد ؟ دیروز تا حالا داشتی فکر میکردی برا نقل قول این چرندیاتو بگی ؟ :D:)) قربون شکلت عزیزم حرص نخور گفتم که استیم و نینتندو سوییچ هم برا مایکروسافته اصن :D این تلاش و پشتکار رو خرج خودت کن اطلاعاتت بره بالاتر اول از استیم شروع کن آفرین

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
یادمه قدیم ندیما (نسل هفت) فنهای ایکس باکس توی تاپیکهای کنسولی اسم PC (الان ویندوز :))) که میومد مثل این بود که انگار داری فحششون میدی ! ، الان سیر کمال به جایی رسوندشون که PCرو بغل کردن میگن این همون ایکس باکسه :D ، آخرالزمون شده !

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
عجیبه که همیشه این بحث های بین دو کنسول، پُر از مسخره کردن ها و حتی توهین های مستقیم و غیر مستقیم هست (اونم فقط به خاطر اینکه یکی دیگه هم نظر نیست باهاشون یا سلیقه اش فرق داره) و از اونطرف هم از هر کدوم از افرادی که تو بحث شرکت میکنن بپرسی (احتمال زیاد!) خودشو آدم خوب و با شعوری میدونه!

آدم میمونه دُم خروس رو باور کنه یا قسم حضرت عباسو!

پ.ن: قابل توجه دوستانی که میخوان بپرن سرم و بگن فروم جای بحث هست! بحث کردن یه چیزه و مسخره کردن یه چیز دیگه!

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
عجیبه که همیشه این بحث های بین دو کنسول، پُر از مسخره کردن ها و حتی توهین های مستقیم و غیر مستقیم هست (اونم فقط به خاطر اینکه یکی دیگه هم نظر نیست باهاشون یا سلیقه اش فرق داره) و از اونطرف هم از هر کدوم از افرادی که تو بحث شرکت میکنن بپرسی (احتمال زیاد!) خودشو آدم خوب و با شعوری میدونه!

پ.ن: قابل توجه دوستانی که میخوان بپرن سرم و بگن فروم جای بحث هست! بحث کردن یه چیزه و مسخره کردن یه چیز دیگه!
قشنگش اینجاست که اساتید هیچی از اقتصادم سرشون نمیشه(خودمم نمیشه ولی آگاهی دارم:D) و رقابت بازار مثل جنگ میبینن بابا زمان nes.genesis که سگا و نینتندو واسه هم شاخ و شونه میکشیدن تموم شد ولی دوستان هنوز تو اون دورانن دورانی که هی این میگفت اسباب بازی من قشنگه هی اون میگفت نه مال من قشنگه فکر کنم باید برن یکبار دیگه کتاب درسی اقتصادشون نگاه کنن تا بفهمن که شرکتا باهم رقابت میکنن و باعث پیشرفت همدیگه میشن نه کل کل و نه ترکوندن یکی دیگه اینا همش چرته!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
این شایعه حقیقت داشته باشه که یحتمل داره، یه معنایی مهم تری پشتش پنهانه و اون امدن SO2 برای همه پلتفرم هاست. البته من کماکان دوست دارم Ins بیخیال این بازی ها بشه بچسبه به Resistance که سونی یدونه هم FPS نداره. حالا بد و خوبش بخوره تو سرشون. ولی به هر صورت من که بازی رو روی PC پایریت کردم و دیگه براش هایپ نیستم اما از شنیدن عرضه شماره دوم روی PS4 قطعا استقبال میکنم.

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
این شایعه حقیقت داشته باشه که یحتمل داره، یه معنایی مهم تری پشتش پنهانه و اون امدن SO2 برای همه پلتفرم هاست. البته من کماکان دوست دارم Ins بیخیال این بازی ها بشه بچسبه به Resistance که سونی یدونه هم FPS نداره. حالا بد و خوبش بخوره تو سرشون. ولی به هر صورت من که بازی رو روی PC پایریت کردم و دیگه براش هایپ نیستم اما از شنیدن عرضه شماره دوم روی PS4 قطعا استقبال میکنم.
گوریلا داره FPSش آماده میکنه اگه گیم پلی KILLZONE2 داشته باشه( که داره شایدم بهتر از اون) من FPS دیگه ای از سونی نمیخوام:-" INSOMNIAC میخواد رزیستنس بعدی بسازه فقط مشکل اینه که سونی نمیخواد چون 3 نفروخت

Persica Exotica

کاربر سایت
Jul 13, 2019
8
سانست حال و هواش خیلی نسل هفتیه و در طول زمان هم کهنه شده.از نظر طراحی مراحل هم نسبت به بازیهای چند سال اخیر کاملا تعطیله.تو سال 2020 بازی کردنش لطف چندانی نداره.
بازی شخصیت محور نیست و از نظر داستانی هم جوری نیست که بشه گفت واسه ساخت ادامه‌اش، بازی کردن این یکی حیاتیه.تهش هم که خیلی صابونی‌طور راه رو واسه سیکوئل باز میکنه.

آخرین ویرایش:

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
یادمه قدیم ندیما (نسل هفت) فنهای ایکس باکس توی تاپیکهای کنسولی اسم PC (الان ویندوز :))) که میومد مثل این بود که انگار داری فحششون میدی ! ، الان سیر کمال به جایی رسوندشون که PCرو بغل کردن میگن این همون ایکس باکسه :D ، آخرالزمون شده !
نه !!! مثل اینکه خیلی جا داره به شما و امثال شما آدم بفهمونه ویندوز و پی سی دوتا چیز سوا هستن8-| ... اوون زمانا اگه واقعا سن گیمریت قدمیده این مایکروسافت این جنتلمن بازی هارو در نمی آورد ... در نتیجه فنهاشم چنان صنمی با پی سی و اهلش نداشتن ... البته اون زمانم من خیلی کنسول بازی نمی کردم و ترجیح میدادم پلی استیشن و اکس باکس رو برای انحصاری هاشون کرایه کنم

حرفت درسته ولی خب این وسط منطق اگه باشه بحث نه تنها بد نیست بلکه روشن گر هم هست بیان تفاوت ها و برتری های دوتا پلتفرم اگه بدون بی منطق بازی باشه باعث انتخاب درست میشه ، منتها بعضی یا خیلی متعصب هستند یا شام زیاد تر از حد نمک تناول میکنند که خب یا بهشون هیتر میگیم یا فن بوی ...

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
486
نام
Sera
البته هر دو طرف فن هستن نمیشه گفت واقعی نیستن،چرا اتفاق خیلی واقعی هستن اما سه نوع فن داریم فن های اصلی همونایین که تو آلونکشون چپیدن دارن خیلی شیک و مجلسی بازیشون می کنن کاریم به مابقی داستانا ندارن.

یه سری ها فن ها هم هستن که مثل روح می مونن نمی تونی ببینیشون ولی سنگینیه حضورشون رو احساس می کنی اینا به چنین موضوعاتی بی تفاوت نیستن ولی به ندرت وارد چنین جریانی میشن و در بیشتر مواقع سکوت اختیار می کنن ورود ایشان بیشتر موارد به سطح بحثی بر می گرده که در جریانه،اینا بخاطر همین ذهنیت و تفکری که دارن به روح سرگردان معروف شدند‌.

و بلاخره گروه سوم «اصل کاری ها» اینا به هیچی بی تفاوت نیستن،اینا جواب شمشیر رو با شمشیر میدن،تعصب مثل خون در رگاشون در جریانه،اینا آراسته به تن پوشایی از جنس مهملات و جفنگیات خود خفن پنداری در خودشون رشد و نمو دادن ،تقریبا به هیچ سراطی مستقیم نیستن،در رویه اشون مغلطه و فرافکنی رو به سطح دیگری رسوندند که چون هیچکسی نمی فهمدش به «سطح اونا»معروف شده،یعنی سطحی از درک دیگران خارجه،حالا این عده مثل ویروس خودشون رو تکثیر دادن و به مریدانشون هر روز داره اضافه میشه،تقریبا همیشه در هر لحظه ممکنه رو سر یکی خراب شن ، اینا بعضی اوقات به پای هم دیگه هم می پیچن که اگه از دور نگاه کنی شاهد یه نمایش از تمام دوران صنعت گیم، کلاسیک، طلایی و مدرن و پسا مدرن خواهی بود،چنان همه رشته هارو بهم وصل می کنند که گویی از بدو تولد نیز چنین بوده...این همون افراطی ها یا همون« اصل کاریا» هستن.

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
insomniac یه استودیو خیلی خیلی خلاق به حساب میاد عنوان هاش همیشه عالی و خاص بودن خیلی دوست دارم سانست و تجربه کنم بیاد که چه بهتر:D نمیدونم جنگ سر چیه الان

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
insomniac یه استودیو خیلی خیلی خلاق به حساب میاد عنوان هاش همیشه عالی و خاص بودن خیلی دوست دارم سانست و تجربه کنم بیاد که چه بهتر:D نمیدونم جنگ سر چیه الان
هیچی فن بازی های همیشگی اساتید بجای اینکه درباره بازی حرف بزنن میان همون بحثای همیشگی تکرار میکنن دوباره دوباره و دوباره:D

• Like
Reactions: Destro

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
هیچی فن بازی های همیشگی اساتید بجای اینکه درباره بازی حرف بزنن میان همون بحثای همیشگی تکرار میکنن دوباره دوباره و دوباره:D

مثل دوباره دوباره دوباره ثبت نام کردن "خیزش رییس بزرگ"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر