شایعه شایعه : عنوان مافیا 3 به زودی معرفی میشود | بازی دارای 3 کاراکتر میباشد

Matin Cena

کاربر سایت
Dec 7, 2013
403
نام
متین
به نام خدا

به تازگی ناشر بازی های 2K یعنی Take-Two سه دامنه جدید را به ثبت رسانده است که تمامی این سه دامنه مربوط به بازی محبوب مافیا 3 میباشد که خیلی ها منتظر معرفی شدن این عنوان هستند . این طور که در عکس هایی که در زیر میباشد مشاهده می کنید گویا بازی دارای سه شخصیت به نام های Franklin,Tony و Michey میباشد . شایعه هایی مبنی بر معرفی شدن این بازی در Gamescom امسال نیز منتشر شده هست . حال باید منتظر بود و دید 2K و Take-Two چه زمانی می خواهند این بازی پرطرفدار و فوق العاده رو معرفی کنند .

آخرین ویرایش:

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
حس خوبی به شماره ۳ ندارم!! از همین حالا حس کپی بودن رو میده!
مافیا ۲ که به شدت ناامیدم کرد! البته بازی بدی نبود ولی با اونچیزی که انتظار داشتم فرسنگ ها فاصله داشت!
انتظار برای خلق کردن چیزی شبیه مافیا ۱ شبیه رویا می مونه!
هنوز هم تک تک مراحل شماره ۱ یادمه ! عجب شخصیتهایی داشت! پالی - سم- تامی- رالف- سالیاری- موریلو- فرانک- سالواتوره- سارا-وینچنزو و ....:((
حداقل انتظاری که دارم اینه که بازه ی زمانی بازی دهه ی ۳۰-۴۰ باشه و زیاد سمت دنیای مدرنتر نیاد و کلاسیک بمونه!

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,690
نام
علی
من نمیتونم درک کنم چطور یه عده میگن مافیا 2 افتضاح بود :D
به نظر من که بازی خوبی بود.
صرفا یه بازیه خوب بود اونم با ارفاق
داستان که درست حسابی نبود ولی روایت داستانش خوب بود
گرافیک رو کنسولها هم که فرسنگها با pc متفاوت بود
ازادی عمل هم که هیچی فسقل شهر درست کرده بودن با 15 تا چبتر نه مرحله ی جانبی ای نه شخصی سازی ای نه اپگریدی نه خریدو فروشی هیچی خیلی کوتاه و بدون چالش بازی تموم میشد
کلا بیشتر ازینکه open world باشه سندباکس بوده

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
ازادی عمل هم که هیچی فسقل شهر درست کرده بودن با 15 تا چبتر نه مرحله ی جانبی ای نه شخصی سازی ای نه اپگریدی نه خریدو فروشی هیچی خیلی کوتاه و بدون چالش بازی تموم میشد

همه اینا درست، ولی آشغال و افتضاح و ... نبود :D
خوب بود :D

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
410
نام
پویا
اسما که 100٪ عوض میشه
مافیا 2 هم هرچیش بد بود فضاسازی و محیط اون زمانو عالی بازسازی کرده بود اینقدر هم که میگید بازی بدی نبود اگه به چشمه مافیا بهش نگاه نکنیم عنوان قابل قبولی بود
اگه اشتباه نکنم گفته بودن زمان بازی تو مافیا 3 دهه 60-70 میلادیه

ای جان چه شود OST بازی!:D بیتلز و لد زپلین و پینک فلوید و ... اکثرا تو همین دوره اومدن. گیر ندن به جاز دوباره:-s

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,541
گرافیک مافیا 2 هنوز تو این نسل از خیلی از بازی ها جلوتره یادم نمیره که وقتی تو سر پایینی میرفتیم بعد یهو بالا میومدیم قشنگ به باد تایرها فشار میومد لاستیک یکم جمع میشد
امیدوارم شاهد یه گرافیک مخوف دیگه باشیم
فقط امیدوارم حالت FREE MODE از اولش داشته باشه مثه نسخه پیش بعدآ بهش اضافه نکنن
اگه اشتباه نکنم MAFIA2 هم یا GC معرفی شد یا اوایل مهر بود

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
756
نام
علی
نمک رو زخمم پاشیدی . از یه طرف یاد نسخه اول افتادم . از یه طرف این مرحله لعنتی . ~x( پدرم در اومد تا ردش کردم
کنترل ماشینش تو این مرحله وحشتناک سخت بود...کلا سر پیچ ها وقتی میپیچیدم چپ میکردم:d
آخرشم با یه گلیچ معروفی که داشت ردش کردم...وقتی دیدم کات سین اومد خودمم باورم نمیشد!

Falcone

کاربر سایت
Jun 16, 2015
16
گرافیک مافیا 2 هنوز تو این نسل از خیلی از بازی ها جلوتره یادم نمیره که وقتی تو سر پایینی میرفتیم بعد یهو بالا میومدیم قشنگ به باد تایرها فشار میومد لاستیک یکم جمع میشد
امیدوارم شاهد یه گرافیک مخوف دیگه باشیم
فقط امیدوارم حالت FREE MODE از اولش داشته باشه مثه نسخه پیش بعدآ بهش اضافه نکنن
اگه اشتباه نکنم MAFIA2 هم یا GC معرفی شد یا اوایل مهر بود
جزييات تو اين بازي بيداد ميكنه. چه نسخه اول چه نسخه دوم و اين چيزيه كه مافيا رو از ديگر عناوين متمايز ميكنه.
شما توي GTA هم وقتي فرمون رو ميپيچوني و پياده ميشي به حالت اولش برميگرده، اما تو مافيا سرجاش ميمونه. از اين موارد تو اين عنوان بزرگ زياده...

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
مافیا باید فقط و فقط داستان و شخصیت پردازیش رو قوی کنه نیازی نیست OW بشه . همون شماره یک مگه چقد آزدی عمل داشت ؟ عملا نصف که چه عرض کنم 1/4 , GTA 3 تو دوره خودش هم آزادی عمل نداشت کاملا خطی بود منتهی چیزی که برای همه ما خاطره شده یکی داستان بازی ـه یکی هم شخصیت های موندگار (البته همه اینارو مدیون دارینوس هستیم که اگه بازی رو دوبله نمیکرد شاید الان نظرات خیلی فرق میکرد !) در کل M2 به خاطر هایپی که دور بر بازی بود (مخصوصا برا ما ایرانیا) خیلی کوبیده شد و خیلیم دست کم گرفته شد در حالی که بازی خوش ساختی بود گرافیک و گیم پلی خوبی هم داشت ولی خوب از نظر داستانی یکم کم داشت :D واسه همینم همونجر که گفتم کوبیده شد .....

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر