شایعه شایعه: عنوان جدید بتمن تا ماه ژوئن معرفی خواهد شد.

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199

به تازگی شایعه جدیدی در وبسایت ردیت منتشر شده که نشان میدهد عنوان بعدی استودیو WB Montreal قرار است تا ماه ژوئن و یا حتی زودتر معرفی شود.

فرد مدعی در این باره میگوید:

اطلاعات زیادی در مورد این عنوان ندارم، فقط این رو میدونم که معرفی همچنان قراره در ماه ژوئن انجام بشه و حتی احتمال معرفی زودتر هم وجود داره. در مورد پروژه بعدی راک استدی و همین طور عنوان هری پاتر اطلاعی ندارم، ولی مطمئنم که بتمن پروژه بعدی WB خواهد بود که باید امسال منتشر شه.

من نمیتونم چیز زیادی از این عنوان در اختیارتون قرار بدم، ولی میتونم این قول رو بدم که اونا "مجبورن" عنوان ـشون رو به خاطر کنسل شدن E3 تا ماه ژوئن معرفی کنن. خودتون به زودی خواهید دید.

سال هاست که زمزمه هایی از عنوان جدید بتمن به گوش می رسد و طبق آخرین شایعات، ظاهرا باید منتظر یک soft reboot از فرانچایز محبوب آرکهام باشیم. با این که تا به حال هیچ معرفی رسمی از جانب ناشر صورت نگرفته، اما میتوان مطمئن بود که این عنوان به زودی معرفی خواهد شد.

منبع : PSU

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
با این که دلم نمیخواست تاپیک بزنم، ولی احساس میکنم واقعا خودشون هم تحت فشارن این دفعه :D

لامصبا به قدری فضای استودیو رو امنیتی کردن که کسی جرات نمیکنه یه لوگویی چیزی پست کنه بذاره... چند وقت پیش سر عکس های پروژه کنسل شده Damian Wayne، مثل این که حتی بازجویی کردن از کارمندای خودشون :))

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
با این که دلم نمیخواست تاپیک بزنم، ولی احساس میکنم واقعا خودشون هم تحت فشارن این دفعه :D

لامصبا به قدری فضای استودیو رو امنیتی کردن که کسی جرات نمیکنه یه لوگویی چیزی پست کنه بذاره... چند وقت پیش سر عکس های پروژه کنسل شده Damian Wayne، مثل این که حتی بازجویی کردن از کارمندای خودشون :))
انقد خالی بستی و اخبار فیک تولید کردی خبر رسمیم بذاری اول میرم چارتا منبع چک میکنم چوپان دروغگو :D

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
انقد خالی بستی و اخبار فیک تولید کردی خبر رسمیم بذاری اول میرم چارتا منبع چک میکنم چوپان دروغگو :D

! :|:|
ما کلا یه لیک placeholder دادیم قبل Gamescom سال پیش که گرفت و سایت ها پشت سر هم گذاشتن! :D اونم همه بچه ها میدونستن این جا. تاپیک خبر نمیزنم برای لیک فیک خودم که مرد مومن =))

پ.ن: اخ اخ چه قدر سرش بحث شد اون موقع =))

WB Montreal Placeholders Put On Amazon Then Deleted (Source: Reddit)

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
! :|:|
ما کلا یه لیک placeholder دادیم قبل Gamescom سال پیش که گرفت و سایت ها پشت سر هم گذاشتن! :D اونم همه بچه ها میدونستن این جا. تاپیک خبر نمیزنم برای لیک فیک خودم که مرد مومن =))

پ.ن: اخ اخ چه قدر سرش بحث شد اون موقع =))

WB Montreal Placeholders Put On Amazon Then Deleted (Source: Reddit)
خسته نشدی از اخبار بتمن :))
یه حس تنفری دارم از اخبار بتمن. تاپیکش میاد دوست دارم زننده تاپیکو با برق 400000 ولت خشکش کنم.
پیر کرد ما رو این wb .

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
همون تاپیک قبلی خوب بودا :)) میشد سیر امیدها و ناامید شدن ها رو قشنگ همه رو یه جا ثبت کرد:))

---
دو ماه دیگه هم صبر میکنیم...ولی بازم معرفی نمیشه:|

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
همون تاپیک قبلی خوب بودا :)) میشد سیر امیدها و ناامید شدن ها رو قشنگ همه رو یه جا ثبت کرد:))

---
دو ماه دیگه هم صبر میکنیم...ولی بازم معرفی نمیشه:|
راستش بعید نیست... احتمالا مایکروسافت دو تا کنفرانس داره. توی یکی شون باید یه چیزی از WB باشه....
سونی هم معلوم نیست وگرنه احتمال اون هم بالا بود! ناسلامتی آرکام نایت تو کنفرانس سونی اومد.

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
این هم شدیدا دیدنش پیشنهاد میشه:

Hope this makes someone chuckle.

من نمیدونم بخندم یا گریه کنم =))
Rocksteady پنج سال زده در رفته کتکشو تو نخوری با این مزه پرونیات گل من:D
اسم rocksteady میاد ناخوداگاه خون جلو چشم هر گیمری رو میگیره:))

Last edited by a moderator:
  • Smile
Reactions: mobile1199

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
>:P>:P>:P8-|

منبع (کلیک کنید) :D

--------------------------------------

مثل این که منبع ـش هم اون قدرا dude trust me نبود :|

اولیش که مربوط به mk11 میشد، کاملا درست از آب دراومد! :|:D عجب سالی بشه امسال...

پ.ن: ولوم اسپیکرتون رو کم کنید :D ویدیو های ردیت رو که بالاتر گذاشتم، اتوماتیک لود میشن.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
مثل این که منبع ـش هم اون قدرا dude trust me نبود :|

اولیش که مربوط به mk11 میشد، کاملا درست از آب دراومد! :|:D عجب سالی بشه امسال...

پ.ن: ولوم اسپیکرتون رو کم کنید :D ویدیو های ردیت رو که بالاتر گذاشتم، اتوماتیک لود میشن.
اون هری پاتره کنسل شده؟

• Like
Reactions: mobile1199

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر