شایعه شایعه: عنوان بعدی Sucker Punch یک IP جدید خواهد بود

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
Sucker_Punch_Logo-ds1-670x377-constrain.png
طبق صحبت‌های اینسایدر مشهور Neogaf یعنی Shinobi602 به نظر می‌رسد عنوان بعدی استدیوی Sucker Punch یک IP جدید خواهد بود. اگر این خبر صحت داشته باشد، می‌توان از آن به عنوان اولین خبری که بعد از مدتها از این پروژه می‌شنویم یاد کرد.
آخرین چیزی که قبل از این خبر از پروژه‌ی بعدی SP مطلع شده بودیم این بود که "Shuhei Yoshida" در یکی از پنل‌های E3 سال 2015 خبر داده بود که بخشی از بازی را تجربه کرده است و در مورد آن هیجان زده است.
آخرین عنوانی که استدیوی Sucker Punch توسعه‌ داده است به سال 2014 و عنوان inFAMOUS: First Light برمی‌گردد.
در مورد اعتبار گفته‌های Shinobi602 می‌توان به لو دادن خبر معرفی عنوان The Last of US Part II در PSX و لیک‌های متعدد دیگر اشاره کرد.
New Sucker Punch PS4 game is a new IP -- rumor

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
سکند سان که یه موفقیت و یه بازی خارق العاده بود هر چند از لحاظ داستان خیلی و ماموریت ها میلنگید .
خیلی خوبه این اتفاقا که دارن تجربه ها و مجرا های جدید رو خلق میکنن .
ولی امیدوارم شخصیت های خفن و هیرو های خوبی هم خلق کنن که تو اذهان بمونن ... یکی از رمز های موفقیت نینتندو همین کارکترای ماندگارشه ...
به خصوص وقتی ps all star رو ساختن ..دست سونی تو کارکتر بازی های first party خیلی خالی بود با وجود اون همه انحصاری .

• Like
Reactions: Akiba

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
سکند سان که یه موفقیت و یه بازی خارق العاده بود هر چند از لحاظ داستان خیلی و ماموریت ها میلنگید .
خیلی خوبه این اتفاقا که دارن تجربه ها و مجرا های جدید رو خلق میکنن .
ولی امیدوارم شخصیت های خفن و هیرو های خوبی هم خلق کنن که تو اذهان بمونن ... یکی از رمز های موفقیت نینتندو همین کارکترای ماندگارشه ...
به خصوص وقتی ps all star رو ساختن ..دست سونی تو کارکتر بازی های first party خیلی خالی بود با وجود اون همه انحصاری .
به نظر من SS از شماره های اصلی پایین تر بود:-"، گیم پلی پیشرفت داشت، ولی داستان و کاراکترها و همینطور زمان بازی خیلی فاصله داشت با قبلیا:-"

در مورد PS All-Star هم برعکس، بخش فرست پارتی ها فوق العاده بود! مشکلش از کاراکترهای ترد پارتی بود!
وقتی از سری FF هیچکی رو نمیاره یا خیلی بازی های دیگه و پر طرفدار (برای مثال RDR و AC که جفتشون روابط حسنه ای با ناشرهاشون داشت و تبلیغات بازی ها دستش بود) و خیلی مثلل های دیگه.... مشکل بازی دقیقا ترد پارتی ها بودن، نه فرست پارتی ها!:D

---

در مورد خبر!
عالیه! :x ، با اینکه Sly و Infamous رو خیلی دوست دارم، ولی دیدن یک IP جدید هیجان انگیزه! مخصوصا این نسل که با کمبود IP جدید مواجه شدیم:-"
فقط امیدوارم مثل دو بازی قبلشون، این هم به گروه خونین بخوره!:x

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
IP جدید ، نقش افرینی ، Open World ، مراحل اولیه ساخت (Concept) بازی از 6-5 قبل از عرضه Second Son شروع شده بود.
از 343i ، Bungie ، Naughty Dog ، Irrational Games و Crystal Dynamics برای ساخت بازی عضو گرفتند. تابحال هیچ نشانه ای از اینکه بازی دارای بخش مولتی پیر خواهد بود در اگهی های استخدام استودیو ندیدم.
حدسم در مورد تاریخ رونمایی و عرضه به ترتیب E3 2017 و اوایل 2019 ـه.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
به نظر من وقتش بود به Infamous یک استراحتی بدن با وجود این که فن شدید بازی هستم و با second son هم حال کردم اما به نظرم بازی از کمبود محتوا در نسخه آخر رنج شدید برد با توجه به Infamous های قبلی که در این زمینه واقعا عالی عمل کرده بودن first light بازم بد نبود اما بازم به نظر من بهترین نسخه ها Infamous 1,2 بودن .

کلا بازی های SP میپسندم از دیدگاه استدیو سر بازی infamous خیلی خوشم میاد همون جوری که از دیدگاه استدیو Realtime Worlds خوشم امد نسل قبل با بازی Crackdown 1 اما بعدش نمیدونم چرا ماکروسافت بازی داد به Ruffian Games و قشنگ گند زد به بازی الان هم مشخص نیست Reagent Games قراره چه بلایی سر بازی بیاره .

امیدوارم تجربه جدیدشون هم اون دیدگاه خوبی که سر گیم پلی و شخصیت پردازی ها و Boss های infamous به خرج دادن بازم با دنیای جدید تکرار کنند و لذت ببریم کلی استدیو تا الان در ساخت بازی های Superhero فعالیت داشتن به نظر من هیچ کدام به خوبی SP در این زمینه فعالیت نکردن .

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
به نظر من محتوی SS با توجه به شرایطش خیلی هم خوب بود! یعنی یه اسپین آف که قرار بود تو ماه های اول عرضه بشه. و با این همه گیم ژلی وحشتناک عالی داشت و از نظر گرافیکی هم غول بود! جزو معدود بازی هایی بود که بوی نسل بعد رو میداد!! مقایسه کنید با بقیه بازی هایی که تو اون بازه زمانی امدن...

خلاصه من که خیلی منتظر IP جدیدشون هستم! البته امیدوارم RPG ـه OW نباشه! Horizon هست! یه چیز دیگه بسازن!:D

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
جدا باورم نمیشه کسی اینفیمس های قبلی رو بازی کرده باشه و بگه SS گیم پلیش خوب بود...
4 تا قدرت داخل بازی گذاشته بودن عملا همشون یکی بودند...
بنظرم اون سیستم اینفیمس 1 و 2 خیلی بهتر بود با اینکه کول یه قدرت داشت اما خیلی رنج و ابیلیتی های مختلفی داشت آدم اصن لذت میبرد.
جدا از اون مراحل فرعی سکند سان یه چیزی در حد جوک بودن. پلتفرمینگ و جا به جایی تو محیط هم بشدت ضعیف بود
حتی شخصیت دلسین هم اصلا دوست داشتنی نبود نسبت به کول :D
امیدوارم اگه قراره اینفیمس بسازن حضرت کول باشه داخل بازی (حالا هرجور میخوان برگردوننش مهم نیست :D)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر