شایعه : عنوانی جهان باز از شخصیت «Superman» توسط «Rocksteady» در حال ساخت است

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
پس از انتشار آخرین عنوان از سری «Batman»، استدیوی «Rocksteady» تاکنون اطلاعاتی از عنوان جدیدش منتشر نکرده است. حال طبق پستی در انجمن «4chan» شایعاتی پیرامون ساخت عنوانی جهان باز برای شخصیت «Superman» توسط این استدیو، مطرح شده است.​

supermanleak-555x843.jpg

یکی از کاربران ناشناس این انجمن با به اشتراک گذاشتن طرحی از این شخصیت و اصرار بر اینکه این طرح مربوط به استدیوی راکستدی است، اطلاعاتی پیرامون این عنوان را مطرح کرد که در پایین مشاهده میکنید.​

• ساخته شده توسط «Rocksteady»​
  • موتور «Unreal Engine 4»​
  • شهر «Metropolis» بزرگ و جهان باز ( ۳ برابر بزرگتر از عنوان «Batman Arkham Knight» با ساختمان‌های بسیار بیشتر )​
  • نمیتوانید به عنوان «Clark Kent» بازی کنید.​
  • شخصیت منفی اصلی این عنوان «Brainiac» است.​
  • سوپرمن تضعیف شده​
  • محیط نیمه تخریب پذیر ( مانند عنوان «Arkham Knight» )​
  • سیستم کمبت بازی شامل پرواز نیز میشود.​
  • در «Arkhamverse» اتفاق میافتد.​
  • ایستراگ‌های بسیار، مربوط به پیشینه‌ی شخصیت سوپرمن و عناوین سری آرکام​
پست این فرد به این اطلاعات ختم نشده است و او ادعا میکند استدیوی راکستدی و «WB Games Montreal» در حال ساخت عنوانی چند نفره هستند (آگهی استخدام برای بخش چند نفره در سایت راکستدی ). بر اساس ادعای این فرد، این عنوان مربوط به «Justice League» میباشد و برای زمانی بعد از انتشار عنوان سوپرمن برنامه ریزی شده است. همچنین عنوان سوپرمن این استدیو، چند هفته پیش از نمایشگاه «E3» معرفی و اطلاعات بیشتر پیرامون آن به این نمایشگاه موکول خواهد شد.​

صحت این اطلاعات مشخص نیست و در حال حاضر تنها شایعه‌ای پیرامون عنوان جدید استدیوی «Rocksteady» میباشد. حال باید تا نمایشگاه «E3» صبر کرد و دید آیا این استدیو بالاخره عنوان جدید خود را به نمایش خواهد گذاشت یا خیر.​

Read the whole post here.

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
من نوجوان نیستم دهه پنجاهی ام و زمان ما تازه آتاری به بازار اومد از همون موقع طرفدار بتمن بودم زمانی که هنوز کسی تو ایران نمیدونست یتمن چیه فقط یه سری کفش و لباس ازش تو فروشگاهها موجود بود
قبل از انقلاب هم بتمن آدام وست دوبله و پخش شد از تلویزیون ملی بعدش دیگه اثری از بتمن نبود تو تلویزیون ایران تا سالها بعد که صحنه های کوتاهی از اون رو تو برنامه های سینمایی نشون میدادن تازه اونهم برای نقد و بررسی
همونطور که گفتم من بتمن بخاطر ظاهر خفاشی دوس دارم و اصلا برام مهم نیس ابرقهرمان باشه یا نه
ضمنا اگه جملاتم درهمه بخاطر اینکه فرصت و وقت اضافی ندارم برای همین مجبور هر چی به ذهنم میرسه سریع تایپ کنم

یه موردی هم فراموش کردم
تو اغلب فیلمای ابرقهرمانی بخصوص فیلمای مارول جلوه های ویژه کامپوتری اولویت دارن تو ساخت اون اثر اما تو آثار بتمن بیشتر جلوه های ویژه سر صحنه گرفته میشن و از لباس و تجهیزات و بت موبیل گرفته تا بت کیو همش بوسیله مهندسین طراحی و بصورت واقعی ارائه میشن (حتی تو بتمنهای برتون دکورهای عظیمی برای تجسم شهر گاتهام ساخته شدن) این هم یک عامل برتری بتمن به دیگر ابرقهرمانهای سینما
لامصب یه چیزی بگو بگنجه.:D الان CGI نداشتن افتخاره؟:D به علاوه کل سه‌گانه‌ی نولان پره از CGI ولی CGI به خوبی استفاده شده و به چشم نمیاد. برای مثال این صحنه رو نگاه کن که چقد CGI عه ولی چون به خوبی مدیریت کردن به چشم نمیاد. CGI یه ابزاره یکی درست ازش استفاده میکنه یکی نه، ولی ابزار فوق‌العاده قدرتمندیه. مشکل اصلی فیلمایی که CGI ضعیف دارن اینه که بودجشون ته میکشه از بودجه و زمان CGI میزنن و این رو فدا میکنن. بهترین فیلم از نظر جلوه‌های ویژه که اخیراً ساخته شده Mad Max هست که اتفاقاً‌ اون هم پر CGI هست، ولی چون از ابزار درست استفاده شده بسیار فیلم رو زیبا میکنه.

شما نوجوان یا دهه پنجاهی سبک بحث کردنت شبیه فن‌بوی‌های نوجوانه.:D اگر دهه پنجاهی هستی پیشنهاد میکنم یه خرده بازتر به مقولات زندگی نگاه کنی دنیا دوروزه میشه از خیلی چیزا لذت برد اگه با دید بازتر نگاه کرد.:D در مورد بتمن هم باز هم میگم بتمن تا اواسط دهه ۸۰ اصلاً این کاراکتری که الان بهش معروفه نبود، و بعد از کامیک The Dark Knight Returns و A Death in the Family بود که بتمن داستانش تاریک‌تر و سیاه‌تر شدن. یه عالمه داستان رنگارنگ و عجیب غریب توی دهه ۷۰ و ۶۰ داره که توش چپ و راست داره با تمام خانما لاس میزنه و شوخی میکنه.:D خلاصه از هر کاراکتری میشه داستان خوب درآورد و رئال بودن یا نبودنش مهم نیست اصلاً تو این زمینه. این لفظ «بهترین» هم توی همچین مقولات سابجکتیوی به نظرم بهتره به کار نبریم.:D

RHYTHM

کاربر سایت
May 27, 2015
30
لامصب یه چیزی بگو بگنجه.:D الان CGI نداشتن افتخاره؟:D به علاوه کل سه‌گانه‌ی نولان پره از CGI ولی CGI به خوبی استفاده شده و به چشم نمیاد. برای مثال این صحنه رو نگاه کن که چقد CGI عه ولی چون به خوبی مدیریت کردن به چشم نمیاد. CGI یه ابزاره یکی درست ازش استفاده میکنه یکی نه، ولی ابزار فوق‌العاده قدرتمندیه. مشکل اصلی فیلمایی که CGI ضعیف دارن اینه که بودجشون ته میکشه از بودجه و زمان CGI میزنن و این رو فدا میکنن. بهترین فیلم از نظر جلوه‌های ویژه که اخیراً ساخته شده Mad Max هست که اتفاقاً‌ اون هم پر CGI هست، ولی چون از ابزار درست استفاده شده بسیار فیلم رو زیبا میکنه.

شما نوجوان یا دهه پنجاهی سبک بحث کردنت شبیه فن‌بوی‌های نوجوانه.:D اگر دهه پنجاهی هستی پیشنهاد میکنم یه خرده بازتر به مقولات زندگی نگاه کنی دنیا دوروزه میشه از خیلی چیزا لذت برد اگه با دید بازتر نگاه کرد.:D در مورد بتمن هم باز هم میگم بتمن تا اواسط دهه ۸۰ اصلاً این کاراکتری که الان بهش معروفه نبود، و بعد از کامیک The Dark Knight Returns و A Death in the Family بود که بتمن داستانش تاریک‌تر و سیاه‌تر شدن. یه عالمه داستان رنگارنگ و عجیب غریب توی دهه ۷۰ و ۶۰ داره که توش چپ و راست داره با تمام خانما لاس میزنه و شوخی میکنه.:D خلاصه از هر کاراکتری میشه داستان خوب درآورد و رئال بودن یا نبودنش مهم نیست اصلاً تو این زمینه. این لفظ «بهترین» هم توی همچین مقولات سابجکتیوی به نظرم بهتره به کار نبریم.:D
شاید طرز فکر من قدیمیه ولی کلی نگاه میکنم متوجه میشم نباید از اول وارد بحث میشدم به هر حال سلایق متفاوته و هر فرد با توجه به روحیات شخصی که داره و افکاری که درگیرشه به یک کاراکتر سینمایی یا هر موضوعی علاقمنده حالا اگه صدتا دلیل هم بیارم که مثلا فلان شخصیت بهتره قطعا بی فایدست

• Like
Reactions: mobile1199

RHYTHM

کاربر سایت
May 27, 2015
30
اون گیف مربوط به بتمن و رابین دهه 60 میلادیه که در برهه خاصی برای روحیه دادن به مردم آمریکا و سایر نقاط جهان که سریال تماشا میکردن ساختته شد و حالت کمدی به خودش گرفت که تازه همون موقع کلی سر و صدا کرد و طرفدار داشت
ضمنا چند ماه قبل یه بزرگداشت تو آمریکا برای آدام وست برگزار شد در حالیکه نشان بتمن بوسیله بت سیگنال بر روی ساختمان مهم شهر لس آنجلس خودنمایی میکرد و گروهی زیادی از مردم هم موسیقی تیتراژ سریال رو میخواندن
television_batman_adam_west_los_angeles_estados_unidos_1497606986508.jpg

(شما همین حالا خیلی از فیلمهای دهه های گذشته رو ببینید براتون بی مزه به نظر میاد ولی در زمان خودش جذاب بودن)
نشان بتمن روی یکی از مهم ترین ساختمان های لس آنجلس
به هر حال اولین بتمن کاملا جدی و با سبک کارآگاهی بوده نه کمدی
Batman_5.JPG

RHYTHM

کاربر سایت
May 27, 2015
30
هیچوقت این قضیه حسادت و اینا رو من درک نکردم. چرا دقیقا باید به یه کاراکتر کمیک حسادت کنه یه نفر آخه؟:))
خیلی روشنه و من کاملا درک میکنم این قضیه رو چون کمتر کسی رو سراغ دارم حسادت تو وجودش نباشه دیدم کسایی رو که حتی به لباس تن طرف حسادت کردن! باید قبول کنید وضع اسفناک جامعه رو
ضمن اینکه صحبت شما یکم عجیبه! مثلا کدوم شخصیت بازیهای رایانه ای واقعی ان ؟ تازه یه سری از اونها اصالت هم ندارن و بیشتر از دو دهه هم از خلقشون نمیگذره (بتمن که چیزی نمونده 80 ساله بشه)
اما چرا همیشه شاهد این همه بحث و جدل هستیم؟ یک نمونش نظرسنجیها که دیگه از بحث حسادت گذشته طرف برای اینکه کاراکتر مورد علاقش امتیاز بیشتری بگیره خودشو به آب و آتیش میزنه از ایدی تقبلی بگیر تا درخواست از دوستان برای بالا بردن سطح نظرسنجی

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
تهمینه میلانی واقعا چه شخص بزرگ و مهمیه که نظرش راجع بتمن بخواد برای یه نفر اهمیت داشته باشه!!!!من فقط منتظر نظر تهمینه میلانی بودم تا به ققنوس درون بتمن پی ببرم خدایا شکرت!!!!:|
بتمن کاراکتر مورد خودمم هست ولی دیگه پای گودرز و شقایقو نمیکشم وسط!خبر در رابطه با ساخت بازی سوپرمن بود که ما وارد ققنوس درون بتمن توسط تهمینه میلانی هم شدیم!شمایی که اگه بحث ادامه پیدا کنه میری فتوای امام جمعه قم رو درباره افتخارات بتمن در دنیای اسلام میاری اینجا بتمن کاراکتر مورد علاقته به هر دلیل ولی دلیل نمیشه محبوبیت سوپرمنو ببری زیر سوال!چه خوشت بیاد چه نیاد سوپرمن نه تنها قدیمیه بلکه جزو محبوبترین کاراکترای کل صنعت سرگرمیه تو کشور امریکا که رسما براشون نماد و سمبله و یه عده میپرستنش(نمونه سادش ری اکشن امریکایی ها زمان معرفی تریلر MOS و BVS و حتی اون چندثانیه اول تریلر اخر JL!)
شمایی که دم از کمیک خون بودن میزنی عجیبه که از جوکر اسم میبری ولی از لکس لوتری که جزو خفنترین و خطرناکترین دشمنایی که تو کمیک بوکهاست اسم نمیبری!طرفدارای مارولی که اسم DC میاد رگ گردنشون باد میکنه با وجود دووم و نورمن ازبورن و تانوس و ... وقتی اسم لکس لوتر میاد فرمیخورن!تصور اینکه سازنده ای که تو سری arkham جوکری ساخت که بی نظیر بود و امکان داره چه لکس لوتر خفنی بخوان دوباره بسازن هوش از سر ادم میبره!
این سازنده هم داره بازیشو میسازه حالا اینکه شما با سوپرمن پدرکشتگی داری و تهمینه میلانی ققنوس رو فقط درون بتمن دیده و ... تاثیری تو روند ساخت سوپرمن نخواهد داشت!:Dاگه به پیدا کردن نماد و ققنوس باشه مام بلدیم پیدا کنیم ولی خوب اخرش که چی؟من و شما و بقیه جزو میلیون ها ادم دیگه ایم که هممونم جمع کنن تاثیری تو ساخت یا توقف این بازی نداریم حالا شما برو فتوای امام جمعه قم رو هم بیار!
ویرایش:شما کلا کوتاه بیاد نیستی میخوای ایمیلو راکستدیو پیدا کن بلکه با فرستادن اینا که برا ما خاطرس بتونی روند ساخت بازیو متوقف کنی!لول

beard

کاربر سایت
Aug 16, 2013
24
یه ویژگی خاص بتمن این هستش که آپدیت میشه و با گذشت زمان پیشرفت میکنه برای همینم بهترین تکنولوژی رو در اختیار داره و به روزه.... بتمن شورتی ام که دیگه بایگانی شد رفت پی کارش دیگه کمتر کسی بتمنو با اون شکل و شمایل میشناسه. مثل این میمونه که مثلا بازیگری الان ستارست قبلا تئاتر بازی میکرده و لباسای نمایش و رنگ به رنگ میپوشیده اما دیگه کسی به گذشتش کاری نداره و اونی رو که الان هست میشناسه.

• Like
Reactions: g4mer

RHYTHM

کاربر سایت
May 27, 2015
30
تهمینه میلانی واقعا چه شخص بزرگ و مهمیه که نظرش راجع بتمن بخواد برای یه نفر اهمیت داشته باشه!!!!من فقط منتظر نظر تهمینه میلانی بودم تا به ققنوس درون بتمن پی ببرم خدایا شکرت!!!!:|
بتمن کاراکتر مورد خودمم هست ولی دیگه پای گودرز و شقایقو نمیکشم وسط!خبر در رابطه با ساخت بازی سوپرمن بود که ما وارد ققنوس درون بتمن توسط تهمینه میلانی هم شدیم!شمایی که اگه بحث ادامه پیدا کنه میری فتوای امام جمعه قم رو درباره افتخارات بتمن در دنیای اسلام میاری اینجا بتمن کاراکتر مورد علاقته به هر دلیل ولی دلیل نمیشه محبوبیت سوپرمنو ببری زیر سوال!چه خوشت بیاد چه نیاد سوپرمن نه تنها قدیمیه بلکه جزو محبوبترین کاراکترای کل صنعت سرگرمیه تو کشور امریکا که رسما براشون نماد و سمبله و یه عده میپرستنش(نمونه سادش ری اکشن امریکایی ها زمان معرفی تریلر MOS و BVS و حتی اون چندثانیه اول تریلر اخر JL!)
شمایی که دم از کمیک خون بودن میزنی عجیبه که از جوکر اسم میبری ولی از لکس لوتری که جزو خفنترین و خطرناکترین دشمنایی که تو کمیک بوکهاست اسم نمیبری!طرفدارای مارولی که اسم DC میاد رگ گردنشون باد میکنه با وجود دووم و نورمن ازبورن و تانوس و ... وقتی اسم لکس لوتر میاد فرمیخورن!تصور اینکه سازنده ای که تو سری arkham جوکری ساخت که بی نظیر بود و امکان داره چه لکس لوتر خفنی بخوان دوباره بسازن هوش از سر ادم میبره!
این سازنده هم داره بازیشو میسازه حالا اینکه شما با سوپرمن پدرکشتگی داری و تهمینه میلانی ققنوس رو فقط درون بتمن دیده و ... تاثیری تو روند ساخت سوپرمن نخواهد داشت!:Dاگه به پیدا کردن نماد و ققنوس باشه مام بلدیم پیدا کنیم ولی خوب اخرش که چی؟من و شما و بقیه جزو میلیون ها ادم دیگه ایم که هممونم جمع کنن تاثیری تو ساخت یا توقف این بازی نداریم حالا شما برو فتوای امام جمعه قم رو هم بیار!
ویرایش:شما کلا کوتاه بیاد نیستی میخوای ایمیلو راکستدیو پیدا کن بلکه با فرستادن اینا که برا ما خاطرس بتونی روند ساخت بازیو متوقف کنی!لول
به هیچ وجه نمیشه از روی ظاهر کسی رو قضاوت کرد باید نشست پای صحبتهاش با دیدگاهش آشنا شد بعد با قاطعیت نظر داد، به نظر من که ابشون شخصیت هنرمند و با احساسی هستن همینطور یک روشنفکر و مدافع حقوق زنان ایرانی و .... (بیشتر نگم بهتره چون بحث سیا سی میشه) که مقایسه چنین شخصی با یک امام جمعه درش خیلی تناقضه
از میلانی بگذریم امیر قادری که نقدهاش شهره عام و خاص در سینمای ایرانه هم عاشق بتمنه و تقریبا این رو همه سینما دوستان بهش واقفن
در مورد سوپرمن قدمت یه کاراکتر که دلیل بر برتریش نیست تازه مگه چقدر از هم فاصله سنی دارن خیلی ناچزه
نظر هر کسی محترمه و من همچنان مصرم که بتمن بهترین ابرقهرمان سینماست که اتفاقا تو چند سال اخیر هم صدر اخبار بوده از ماجرای بت کید بگیر تا مراسم تجلیل از آدام وست و .....
قبلا یه مستندی هم دیدم قبل از اکران بتمن علیه سوپرمن که نظرات مردم رو در مورد این دو کاراکتر جویا شدن که اکثریت به بتمن رای دادن و طرفدارش بودن تو اون مصاحبه
بنده به هیچ وجه مخالف ساخت بازی سوپرمن توسط راک استدی نیستم و فقط نظر خودمو در موردش گفتم ولی امیدوارم در آینده دوباره شاهد ساخت بتمن توسط این شرکت باشم چون ایمان دارم بتمن بعدی به مراتب بهتر از قبلی خواهد بود دلیل اول بخاطر پشرفت روز افزون صنعت گیم و دلیل دوم جذابیت بتمن و وسعتی که دنیای اون داره

آخرین ویرایش:
  • Like

HITMAN 2000

کاربر سایت
Mar 22, 2018
170
دیگه کارشون بجایی رسیده اثر سترگ ادبی مثل ارباب حلقه ها رو با کمیکهای رنگاورانگ شهر فرنگ تینیجری مقایسه میکنن! :|=))

نزدیکترین کاراکتر به این یارو سوپرمن که میتونم نام ببرم کاپیتان آمریکای ماروله! جفتشون نماد اغراق شده و کلیشه ای فرهنگ YANKEE جامعه شون هستن. :D
فراموش نکنیم تاپیک یه شایعه است. من بشخصه دوست دارم کاراکتری مثل ددپول رو ببینیم. دستکم یه خرده بخندیم! ایده آلمم ساختن بازی براساس دنیای بزرگ Watchmen هست که معرکه میشه ولی خودمم میدونم خیلی بعیده. ولی در کل آخرین چیزی که از بروبچ کاربلد راک استدی انتظار دارم سووپرمنه!

• Like

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,339
نام
امیر
اینکه بتمن محبوب ترین ابرقهرمانه بحثی در اون نیست
در رابطه با ساخت بازی از شخصیت سوپرمن یه مقایسش میکنم با بتمن و بصورت خلاصه آنالیزش میکنم
اول اینکه معنای سورپرمن یعنی مافوق انسان و در واقع کسی که هیچ نقطه ضعفی نداره (غیر از سنگ کریپتون که متعلق به سیاره زمین نیست) پس چطور یه همچین شخصیتی رو میخوان ضعیفش کنن؟ در اینصورت که دیگه سوپرمن به حساب نمیاد!
حالا نوبت آنالیز دو شخصیت بتمن و سوپرمن
از ظاهرشون شروع میکنم، بتمن از تمام تجهیزات و لباس و زرهی که داره استفاده میکنه مثلا از شنل برای پرش از ارتفاعات بلند، از ماسک برای پنهان کردن شخصیت بروس وین و ترساندن دشمنان، از کمربند برای نگهداری تجهیزات و .....
اما سوپرمن لباس و شنلش فقط جنبه سنبلیک داره و در واقع به هیچ کاری نمیاد مگر اینکه جادویی باشه! که در اینصورت خنده داره
بتمن با داشتن کلی تجهیزات و در اختیار داشتن تکنولوژی، بت موبیل، بت کیو، بت وینگ میتونه کلی نوآوری و سوژه های ناب به سازندگان ارائه بده و در نهایت گیمر به هیجان بیاد
اما سوپرمن خودشه و قدرت ماوراییش نه از وسایلی مثل بترنگ بهره میگیره نه مخفی کاری داره نه لذت سواری با بت موبیل و .....
بتمن فقط یک ابرقهرمانی که بیاد وسط خیابون خلافکارو لظ و پار کنه نیست بلکه هوشی که داره اون رو از یک کاراگاه پلیس هم خبره تر میکنه
اما سوپرمن فاقد شخصیت کاراگاهی بتمنه
بتمن از یک یک گذشته کاملا تاریک و ملموس برخورداره اما سورپمن از همون آغاز تولد با یک داستان تخیلی به دنیا معرفی میشه
لذت پرواز با شنل و ریزش قطرات باران یا دانه های برف بر روی اون با پرواز تخیلی مردی که با دستی مشت شده و با سرعت برق آسا به پرواز در میاد این دو اصلا قابل قیاس نیست
فکر نمیکنم دیگه بیشتر از این نیازی باشه این دو شخصیت رو با هم مقایسه کنم
در هر صورت باید منتظر بود و دید راک استدی چیکار میکنه ولی هر قدر هم موفق باشه نمیتونه باندازه بتمن صنعت گیم رو تحت تاثیر قرار بده
اولین نسخه آرکام به قدری نوآوری داشت و شگفتی ساز شد که حتی در گینس هم صاحب رکورد شد
بتمن محبوب ترین ابرقهرمانه؟ و تازه بحثی هم درش نیست!؟ :):) بتمن تو بین شخصیت های DC هم محبوب ترین ابرقهرمان نیست چه برسه بصورت کلی. محبوب ترین ابرقهرمان دی سی سوپرمن هست دوست عزیز و بتمن بعد سوپر من در رده دوم هست بین کرکتر های دی سی. سوپر تو آمریکا(بازار اصلی کمیک بوک ها) به شدددت محبوبه . ;) حالا اینکه شما نمیپسندیش خوب این سلیقه ات هست و حرفی توش نیست.

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
به نظر منم نمیشه از سوپر‌‌من‌ گیم پلی خوبی در اورد اسمش روش سوپر ‌من یعنی فراتر از‌‌‌ انسان‌ بیاد با یه مشت خلافکار مبارزه کنه کتک بخوره با عقل جور در نمیاد

راک استدی باید بره سراغ ارو که‌هم میشه یه گیم پلی خوب یه اکشن عالی با مخفی کاری توپ‌‌ ازش در بیاره یا بره سراغ wander woman یه H&S خوب ازش دربباره

فلش و رفقا بدرد نمیخورن گیم پلی خوبی نمیدن

ولی باید به راک استدی اعتماد داشت کارش رو بلده

• Like
Reactions: Paradise Lost

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر