شایعه : عنوانی جهان باز از شخصیت «Superman» توسط «Rocksteady» در حال ساخت است

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
پس از انتشار آخرین عنوان از سری «Batman»، استدیوی «Rocksteady» تاکنون اطلاعاتی از عنوان جدیدش منتشر نکرده است. حال طبق پستی در انجمن «4chan» شایعاتی پیرامون ساخت عنوانی جهان باز برای شخصیت «Superman» توسط این استدیو، مطرح شده است.​

supermanleak-555x843.jpg

یکی از کاربران ناشناس این انجمن با به اشتراک گذاشتن طرحی از این شخصیت و اصرار بر اینکه این طرح مربوط به استدیوی راکستدی است، اطلاعاتی پیرامون این عنوان را مطرح کرد که در پایین مشاهده میکنید.​

• ساخته شده توسط «Rocksteady»​
  • موتور «Unreal Engine 4»​
  • شهر «Metropolis» بزرگ و جهان باز ( ۳ برابر بزرگتر از عنوان «Batman Arkham Knight» با ساختمان‌های بسیار بیشتر )​
  • نمیتوانید به عنوان «Clark Kent» بازی کنید.​
  • شخصیت منفی اصلی این عنوان «Brainiac» است.​
  • سوپرمن تضعیف شده​
  • محیط نیمه تخریب پذیر ( مانند عنوان «Arkham Knight» )​
  • سیستم کمبت بازی شامل پرواز نیز میشود.​
  • در «Arkhamverse» اتفاق میافتد.​
  • ایستراگ‌های بسیار، مربوط به پیشینه‌ی شخصیت سوپرمن و عناوین سری آرکام​
پست این فرد به این اطلاعات ختم نشده است و او ادعا میکند استدیوی راکستدی و «WB Games Montreal» در حال ساخت عنوانی چند نفره هستند (آگهی استخدام برای بخش چند نفره در سایت راکستدی ). بر اساس ادعای این فرد، این عنوان مربوط به «Justice League» میباشد و برای زمانی بعد از انتشار عنوان سوپرمن برنامه ریزی شده است. همچنین عنوان سوپرمن این استدیو، چند هفته پیش از نمایشگاه «E3» معرفی و اطلاعات بیشتر پیرامون آن به این نمایشگاه موکول خواهد شد.​

صحت این اطلاعات مشخص نیست و در حال حاضر تنها شایعه‌ای پیرامون عنوان جدید استدیوی «Rocksteady» میباشد. حال باید تا نمایشگاه «E3» صبر کرد و دید آیا این استدیو بالاخره عنوان جدید خود را به نمایش خواهد گذاشت یا خیر.​

Read the whole post here.

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
بازی ساختن از سوپرمن سخته، چون محیط بازی باید سطح و ارتفاع توأماً داشته باشه و توی جفت اینا جزئیات باشه.:D اتفاقاً سوپرمن داستان‌های خوب و اینا زیاد داره. و اگه هم OP هست همونقد دشمناش قوین.:D بعد سوپرمن توی هر دهه تغییرات زیادی تو قدرتش دیده، اوج قدرتش مال کامیکای دهه ۵۰ ۶۰ عه. بعداً‌ Nerf شده.:D ولی کلاً داستان خوب زیاد داره.
من نگرانیم از ساختن فیلم/بازی جدید از سوپرمن سر اینه که میخوان مثه بتمن داستاناشو تاریک نشون بدن، در صورتی که سوپرمن سرتاپا شخصیت امیدواریه و اصاً اون S روی سینش یعنی امید به زبون سیاره‌ی خودش.:D

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,340
نام
امیر
سوپرمن محبوب ترین کرکتر کمیک بوک های DC هست ، بعد یه عزیزی میاد میگه کسی هم هست ازش خوشش بیاد!! 8-|
قطعا بازی ساختن از سوپرمن سخته ولی راک استدی کارش رو بلده. سوپرمن هم کلی داستان خوب و قوی تو کمیک هاش داره که میتونن اقتباس کنن یا ایده بگیرن ازش.
اون بازی واندر وومن رو که یکی از بچه ها گفت هستم ، ایده جالبی هست.
گرین اررو هم بدن سازنده آرکام اریجینز بسازه.

RHYTHM

کاربر سایت
May 27, 2015
30
اینکه بتمن محبوب ترین ابرقهرمانه بحثی در اون نیست
در رابطه با ساخت بازی از شخصیت سوپرمن یه مقایسش میکنم با بتمن و بصورت خلاصه آنالیزش میکنم
اول اینکه معنای سورپرمن یعنی مافوق انسان و در واقع کسی که هیچ نقطه ضعفی نداره (غیر از سنگ کریپتون که متعلق به سیاره زمین نیست) پس چطور یه همچین شخصیتی رو میخوان ضعیفش کنن؟ در اینصورت که دیگه سوپرمن به حساب نمیاد!
حالا نوبت آنالیز دو شخصیت بتمن و سوپرمن
از ظاهرشون شروع میکنم، بتمن از تمام تجهیزات و لباس و زرهی که داره استفاده میکنه مثلا از شنل برای پرش از ارتفاعات بلند، از ماسک برای پنهان کردن شخصیت بروس وین و ترساندن دشمنان، از کمربند برای نگهداری تجهیزات و .....
اما سوپرمن لباس و شنلش فقط جنبه سنبلیک داره و در واقع به هیچ کاری نمیاد مگر اینکه جادویی باشه! که در اینصورت خنده داره
بتمن با داشتن کلی تجهیزات و در اختیار داشتن تکنولوژی، بت موبیل، بت کیو، بت وینگ میتونه کلی نوآوری و سوژه های ناب به سازندگان ارائه بده و در نهایت گیمر به هیجان بیاد
اما سوپرمن خودشه و قدرت ماوراییش نه از وسایلی مثل بترنگ بهره میگیره نه مخفی کاری داره نه لذت سواری با بت موبیل و .....
بتمن فقط یک ابرقهرمانی که بیاد وسط خیابون خلافکارو لظ و پار کنه نیست بلکه هوشی که داره اون رو از یک کاراگاه پلیس هم خبره تر میکنه
اما سوپرمن فاقد شخصیت کاراگاهی بتمنه
بتمن از یک یک گذشته کاملا تاریک و ملموس برخورداره اما سورپمن از همون آغاز تولد با یک داستان تخیلی به دنیا معرفی میشه
لذت پرواز با شنل و ریزش قطرات باران یا دانه های برف بر روی اون با پرواز تخیلی مردی که با دستی مشت شده و با سرعت برق آسا به پرواز در میاد این دو اصلا قابل قیاس نیست
فکر نمیکنم دیگه بیشتر از این نیازی باشه این دو شخصیت رو با هم مقایسه کنم
در هر صورت باید منتظر بود و دید راک استدی چیکار میکنه ولی هر قدر هم موفق باشه نمیتونه باندازه بتمن صنعت گیم رو تحت تاثیر قرار بده
اولین نسخه آرکام به قدری نوآوری داشت و شگفتی ساز شد که حتی در گینس هم صاحب رکورد شد

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
یه عده فقط سوپرمن اسنایدرو دیدن انگار دیگه خدای معلومات این کاراکترن حالا اینکه این کارگردان چنان گندی به سوپرمن زده(تنها نکته مثبتش این اواخر بازیگرش بوده!!!) که تو سینما حالاحالاها نمیشه جمش کرد به کنار!خوبه پیشینه این کاراکتر از تمام کاراکترای دیگه بیشتره و اون موقع که طرفدارای کامیک عملا سوپرمنو میپرستیدن خیلی از این منتقدان بزرگ حتی بدنیا هم نیومده بودن!
دلیل نمیشه حالا بتمن چهارتا گجت داره و تو شب با خلافکارا میجنگه دلیل بشه که به سوپرمن ارجعیت داشته باشه!اتفاقا اگه کمیکای JL و این کاراکترو دنبال کنین(که 80 90 درصد منتقدای این تاپیک عمرا خونده باشن) میبینید که خیلی مواقع رهبر لیگ عدالت همین سوپرمن بوده نجات دهندشون این بوده و ...!یه فیلم مضخرف JL دیدید که اخر فیلم اومده چهارتا حرکت مسخره رفته دلیل نمیشه همچین کاراکتر بزرگیو زیر سوال ببرین!
خودم طرفدار سوپرمن نیستم ولی واقعیتو هم نمیشه نادیده گرفت!بتمن به دلایل خودش محبوبه سوپرمن همینطور و N تا ابرقهرمان دیگه بخاطر استایل و قدرتاشون محبوبن!اینقدری محبوب بود که وقتی تو یکی از معروفترین کامیکا کشته شد عملا تو صدر اخبار و اتفاقات مهم اون دوران بود!
مدتهاست سوپرمن اونجور که باید ازش استفاده خوب نشده اتفاقا خیلی خوبه که راکستدی بتونه ازش بازی خوب دراره!

آخرین ویرایش:

RHYTHM

کاربر سایت
May 27, 2015
30
اتفاقا بنده نسخه قدیمی سوپرمنو دیدم نه ساخته اسنایدر
جالبه که اون فیلمی که دیدم به قدری تخیلیه تو ذهن نمیگنجه، دوست دختر طرف میمیره بعد جناب سوپرمن با سرعت نورآسا میره فضا و دور کره زمین میچرخه تا زمان برگرده به عقب بعد هم نامزدش عمر دوباره پیدا میکنه
ضمنا اصلا مقایسه بتمن و سوپرمن خنده داره، بتمن یه ابرقهرمان رئاله ولی سورپن کاملا تخیلی
در هر صورت چه دوست داشته باشیم یا نه بتمن محبوب ترین ابرقهرمانه به صدها دلیل (فقط بحث گجتها نیست) فقط کافیه ظاهر دو کاراکتر با هم مقایسه کرد تا پی به ابهت بتمن برد
حالا این نظر منه در نتیجه از ارزش یا محبوبیت کسی کم نمیکنه

چند دلیل دیگه برای محبوبیت و موفقیت بالای بتمن نسبت به سایر قهرمانها
بتمن 1989 اولین فیلمی بود که طی 10 روز 100 میلیون دلار فروخت ضمن اینکه پرفروشترین فیلم سال شد
بتمن 89 اولین فیلم ژانر ابرقهرمانی که اسکار گرفت
نخستین فیلمی که بصورت دالبی دیجیتال نمایش داده شد بتمن 1992 بود

یه نکته مهم در ارتباط با این خبر
راک استدی برای اینکه بازی سوپرمن شکست نخوره قراره بازی رو بصورت دارک در دنیای آرکام پیادش کنه نه متروپلیس! همین خودش نشون از ضعف داستانی سوپرمن داره اگه نداشت که راک استدی به دنبال این تغییرات و همینطور ضعیف جلوه دادن سوپرمن نبود

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: beard

HITMAN 2000

کاربر سایت
Mar 22, 2018
170
موافقم. سوپرمن اولین سوپرهیرویی بود که خلق شد بنابراین چیزی بیشتر از یه شخصیت تک بعدی و کلیشه ای و overpowered و کلی نقص دیگه ازش انتظار نمیره.

تازه همین بتمن هم اگه به کمیک ها باشه یه کاراکتر معمولی مثل بقیست که شورتشو رو شلوارش میپوشه!!!:D=))
شخصیت بتمن بعدها توسط اشخاصی کاربلدی مثل آلن مور و نولان دولوپ شد و شد اون کاراکتر باابهتی که میشناسیم.

• Like
Reactions: Soroush_shz

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
چقد همه گیر میدن به سوپرمن بابا این منا همشون عین هم مضحکن دیگه فرقی نداره :D دیگه شخصیت لیم تر و کلیشه ای تر از بتمن که نداریم، وقتی با اون شخصیت به درد نخور و تکراری و تک بعدی تونستن بازی خوب بسازن قطعا با این یکی هم میتونن...

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,214
نام
Soroush
فک کنم دلیل اصلی ای که اکثرا اینجا عاشق بتمنیم پیشینه قوی کرکتر و رئالیسم بودنش هست!
بقولی جاستیس لیگ:
-What's your superpower?
-[:DI'm Rich [Bitch
بعد از رئالیسم بودن من خودم بعد از سه گانه فوق العاده نولان و بازی عالی کریستین بیل 2 برابر عاشق این کرکتر شدم... گرچه جوکر تو تکمیل شخصیت بتمن خیلی نقش مهمی داره و بقول خوش We complete eachother !
ولی از اون طرف سوپر من یه موجود فضاییه که هیچ چیز نمیتونه جلوشو بگیره و هیچ نقطه ضعفی نداره ... ( یادش بخیر بتمن بنده خدا هر شب میرفت بیرون از همه کتک میخورد و با سر و صورت کبود برمیگشت :| :))) آسیب پذیری "انسان گونه" بتمن هم یکی از دلایلیه که بیننده رو بیشتر جذب خودش میکنه و شخصیت رو باور پذیر تر میکنه!
نمیدونم بازی چیجوری قراره در بیاد ولی عجیب میشه مثلا سوپرمن بیاد از 4 تا ولگرد خیابونی کتک بخوره و بمیری زیر دست و پاشون :|
---
بنظرم 2 تا حالت برای این بازی ممکنه:
1- کلا بازی رو زمین نباشه! یه سیاره دیگه که سوپرمن رو مقابل هم نوعان خودش قرار میده و میشه یه دنیای کاملا جدید خلق کرد.
2- اتفاقی افتاده باشه که مثلا سوپر من تواناییاشو از دست داده (:|) یا ضعیف شده که تو بازی به دنبال انتقام و برگردوندن قدرتاش هست که اونم جالب میشه.
---
در کل من به راک استدی اعتماد کامل دارم بازیاش همیشه شاهکار بوده و یکی از یکی بهتر...
امیدوارم موفق باشن :x

RHYTHM

کاربر سایت
May 27, 2015
30
یه سری حسادتوشون انقدر فوران کرده نمیتونن جلوی خودشونو بگیرن و به خفاش شب توهین میکنن و میگن کلیشه ای
در صورتیکه سینما یه ابرقهرمان درست و حسابی داشته باشه که این ژانرو تکونش داد همون بتمنه که سالهاست از راههای مختلف (کمیک، بازی، فیلم، تبلیغات) میلیاردها دلار سود عاید کمپانی وانر کرده
حالا آدم بدونه شخصیت مورد علاقتون چیه بهش توهین کنه بگه کلیشه ای و بدردنخور تا اونوقت کیف کنید و طعم توهین بچشید، ضمن اینکه با توهین کردن عده ای بی اطلاع چیزی از شخصیت بتمن کم نمیشه

کمیک مطالعه کنید یکی دو سال بعد از خلق بتمن یعنی اوایل دهه 40 میلادی بهش لقب شوالیه تاریکی دادن و ایده نولان نبود
لباسشم اولین بار تو نسخه سینمایی تیم برتون سیاه شد نه توسط نولان
بتمن از همون کمیکش ابهت داشت و با زره و لباسهای مختلفی ظاهر شد که شورت و شلوار هم جزوشونه

تاثیر پذیری بتمن تا جایی که لامبورگینی ازش اتومبیل جدیدی با نام Ankonian ارائه میده
لامبورگینی آنکونیان : شوالیه تاریکی
لامبورگینی آکونیان - Google Search
همینطور وایزمن اتومبیل سیاهی تولید میکنه که نشان خفاش سری فیلمهای دارک نایت روش هک میکنه
https://www.pedal.ir/سایر-خودروهای-اروپایی/رونمایی-وایزمن-بلک-بت-۲۰۱۲/
تب و تاب بتمن به قدری زیاده که 2012 وسیله جدیدی اختراع میشه که بشر بتونه مثل بتمن باهاش پرواز کنه که به پرواز خفاشی معروف شد
در مورد شخصیت جوکر هم باید گفت دقیقا یکسال بعد از بتمن خلق شد یعنی وجودش رو مدیون بتمنه
البته نمیشه از تاثیرگذاری این شخصیت روی مخاطب چشم پوشی کرد اما حقیقت اینکه بتمن بدون جوکر هم موفقه، شاید نولان برای ثابت کردن این قضیه بود که در نسخه پایانی شوالیه تاریکی هیچ اشاره ای به جوکر نمیکنه و تماشاچی به خوبی با دشمن جدید بتمن یعنی بین ارتباط برقرار میکنه

اما نکته آخر اینکه بنده اونچنان عاشق بعد قهرمانی بتمن نیستم و علاقه ای هم به ژانر ابرقهرمانی ندارم بلکه اون ظهر خفاشیه و بتمن بودنشه که برام جذابه و امیدوارم در آینده شاهد اثری از بتمن باشم که نقش یک خون آشام رو داره که در سراسر گاتهام وحشت ایجاد میکنه که در آرکام نایت هم کابوس رویاهای جوکر بود بتمن مورد علاقه من اونه یعنی در واقع BATMAN demon

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mobile1199

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
من موندم اینایی که میگن بتمن رئاله و اینا خبری از بتمن قبل The Dark Knight Returns دارن یا نه؟:D این انیمیشن رو اگه تونستید ببینید تا بفهمید چقد این کاراکتر رو اشتباه درک کردین.:D این بر اساس شخصیت بتمن توی دوران Silver Age ساخته شده.:D اتفاقاً خیلی هم انیمیشن خوبیه.:D
Batman: The Brave and the Bold - Wikipedia

نمیدونم چه اصراری هست که متر سوپرهیرو رو «رئال بودن» بزاریم. آقا سوپرهیروئه.:D حماسس.:D شما نمیدونم میری ارباب حلقه‌ها میخونی برات مهمه گندالف مایاره یا انسان؟:D مهم نیست این چیزا واقعاً. مهم کیفیت روایته. از هر شخصیتی میشه داستان خوب درآورد همون طور که سوپرمن کلی داستان خوب داره یکیشم نوشته‌ی آقای Alan Moore هست همونی که The Killing Joke رو نوشته. حالا شما با رئالیزم (لول) بتمن حال میکنی، چه دلیلیه که فکت بدونیش بزنی تو سر بقیه؟:D
مشکل بتمن دقیقاً‌ همین طرفدارای نوجوونی هستن که فکر میکنن بتمن چون «آدمه» پس خفنه پس اگه خفنه بقیه بدن.:D بابا بس کنین این مسخره بازی رو.:D دارین داستان سوپرهیرویی دنبال میکنین.:D

RHYTHM

کاربر سایت
May 27, 2015
30
من نوجوان نیستم دهه پنجاهی ام و زمان ما تازه آتاری به بازار اومد از همون موقع طرفدار بتمن بودم زمانی که هنوز کسی تو ایران نمیدونست یتمن چیه فقط یه سری کفش و لباس ازش تو فروشگاهها موجود بود
قبل از انقلاب هم بتمن آدام وست دوبله و پخش شد از تلویزیون ملی بعدش دیگه اثری از بتمن نبود تو تلویزیون ایران تا سالها بعد که صحنه های کوتاهی از اون رو تو برنامه های هفتگی سینمایی نشون میدادن تازه اونهم برای نقد و بررسی
همونطور که گفتم من بتمن بخاطر ظاهر خفاشی دوس دارم و اصلا برام مهم نیس ابرقهرمان باشه یا نه در واقع بعد منفی و جنبه شیطانی بتمن برام اهمیت داره که متاسفانه کمتر بهش پرداخته میشه چه در بازیها چه در دنیای سینما
feaaaar.jpg

ضمنا اگه جملاتم درهمه بخاطر اینکه فرصت و وقت اضافی ندارم برای همین مجبور هر چی به ذهنم میرسه سریع تایپ کنم

یه موردی هم فراموش کردم
تو اغلب فیلمای ابرقهرمانی بخصوص فیلمای مارول جلوه های ویژه کامپوتری اولویت دارن تو ساخت اون اثر اما تو آثار بتمن بیشتر جلوه های ویژه سر صحنه گرفته میشن و از لباس و تجهیزات و بت موبیل گرفته تا بت کیو همش بوسیله مهندسین طراحی و بصورت واقعی ارائه میشن (حتی تو بتمنهای برتون دکورهای عظیمی برای تجسم شهر گاتهام ساخته شدن) این هم یک عامل برتری بتمن به دیگر ابرقهرمانهای سینما
واقعا برام سواله چرا یه عده نمیتونن قبول کنن بتمن یه چیزه دیگه ست از همون ظاهرش بگیر تا سمبلش که مثل یه ستاره پرنور تو اسمون خودنمایی میکنه
جالبه چند ماه قبل با خانم تهمینه میلانی مصاحبه انجام شد که ایشون بدون تعارف گفت عاشق بتمنه قسمهایی از صحبتهای ایشون براتون نقل قول میکنم : خیلی خوب میفهمم این کاراکتر تنها و غمگین رو که از تاریکی میره سمت روشنایی اینکه از درون مثل ققنوس بلند میشه، این بینظیره !

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mobile1199

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
یه سری حسادتوشون انقدر فوران کرده نمیتونن جلوی خودشونو بگیرن و به خفاش شب توهین میکنن و میگن کلیشه ای
هیچوقت این قضیه حسادت و اینا رو من درک نکردم. چرا دقیقا باید به یه کاراکتر کمیک حسادت کنه یه نفر آخه؟:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر