شایعه شایعه: سایت Edge اطلاعاتی از Xbox 720 را منتشر کرد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Amir Fenix

کاربر سایت
Jan 23, 2013
66
نام
امیرسینا
microsoft_logo_610.jpg

به تازگی سایت Edge اطلاعاتی از کنسول نسل بعدی مایکروسافت یعنی Xbox 720 منتشر کرده است که می توانید در ادامه مشاهده کنید.
این سایت اعلام کرده است که X720 بازی های دست دوم را پشتیبانی نمی کند و حتما باید بازی های ارجینال رو خریداری کنید تا یک کد فعال سازی به شما داده شود همچنین هنگام بازی نیز حتما باید به اینترنت متصل باشید.
برای Xbox 720 یک کینکت جدید وجود دارد همچنین هنوز شبکه Xbox Live نیز وجود دارد.
از دیگر قابلیت های میتوان به درایو بلوری 500 گیگابایتی ، حافظه ۸GB DDR3 و پردازشگر گرافیکی D3D11.x 800MHz اشاره کرد.
از اطلاعاتی که بدست آمده به نظر من باید با همین Xbox 360 خودمون خوش باشیم چون 720 تو ایران فکر نکنم کاربرد داشته باشه!

منبع

DAT 47

کاربر سایت
Jun 14, 2010
629
نام
A R M I N
شما صبر کن بزار بیاد
من یقین دارم هکر ها دست به کار میشن

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
هر دم از این باغ بری میرسد
واقعا پشتیبانی نکردن نسل بعد از بازی دست دوم یعنی رکود صنعت گیم
آخه کدوم ابلحی این طرح رو داده

بعد یکی بخواد اریج باز کنه چی ؟

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
بعد یکی بخواد اریج باز کنه چی ؟

همین الآن هم هستن 360 باز های که فقط اُریج میخرن:D
هر دم از این باغ بری میرسد
واقعا پشتیبانی نکردن نسل بعد از بازی دست دوم یعنی رکود صنعت گیم
آخه کدوم ابلحی این طرح رو داده
آخه اگه من دستم به این نابغه برسه
5.gif

البته بعد از بیانیه(!) پارسال GameStop خیلی بعید میدونم این کار رو بکنن
“We think it’s unlikely that there would be that next-gen console because the model simply hasn’t been proven to work. Remember that used video games have a residual value. Remember that GameStop generates $1.2 billion of trade credits around the world with out used games model,” said Raines. “So consider taking used games out of that, you’d have to find new ways to sell the games, and our partners at the console companies have great relationships with us.”
Xbox 720, PlayStation 4 won't block used games says GameStop | Digital Trends

آخرین ویرایش:

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
همین الآن هم هستن 360 باز های که فقط اُریج میخرن:D

من نگفتم الان نیستن دوستمون میگه هکر ها دست به کار میشن میگم خوب یک سری ها میخوان اریج بازی کنن نمیتونن که برن بازی 300 تومنی بخرن خیلی ها دو تا بازی میخریدن و هی با هم تعویض میکردن
الان اگر این پیش بیاد دیگه نمیتونن این کار رو کنند
و در آخر بازگشت همه به سمت pc هست >:d<
البته ما که با wii u لذت می بریم:d

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
شما صبر کن بزار بیاد
البته تو متن گفته کد فعالسازی میدن برای هر بازی.باید یه چی تو مایه های online pass برای بازی کردن انلاین باشه قاعدتا که فکر نکنم هکر جماعت بتونه کار خاصی روش انجام بده

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
از دیگر قابلیت های میتوان به درایو بلوری 500 گیگابایتی
!!!
هارد درایو نیست ؟!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
از دیگر قابلیت های میتوان به درایو بلوری 500 گیگابایتی ،

مگخه اصلا همچین چیزی داریم؟

از دم اطلاعات خبر دری وری هست. منظورم ترجمس. از بیخ مزخف ترجمه شده!

اول از اینکه اصلا نگفته بازی دست دوم رو اجرا نمیکنه یا نیاز به کد و این داستانا داره، فقط اشاره کرده که برای بازی کردن نیاز به کانکت شدن به اینترنت هست و البته اینکه کماکان بازی ها به صورت فیزیکی قابل خرید هستند. بعد هم اصافه کرده اگه این شایعه درست باشه صحبت هایی که قبلا در مورد پویایی بازی ها میشد درست درمیاد. یغنی زمانی هم که بازی نمیکنی بازی ها پراسس دارن و.... خوب توضیح این مکانیسم خودش نیاز به یه پست طولانی داره که الان حسش نیست.

جایی هم اصلا اشاره نشده بلوری 500 گیگابایتی و اصلا همچین چیزی نداریم! فقط گفت شده کنسول جدید بلوری داره. به همراه ورژن ارتقا یافته کینکت که گویا به صورت استاندارد رو کنسوله. (ایوووول)

در آخر همه گفته اگه این شایعات درست باشه مایکرو داره روی یه کنسول دانلودی تمرکز میکنه.

من واقعا موندم این دری وریارو از کجا میارید به متن خبر اضافه میکنید از خودتون؟! بلد نیستید ترجمه کنید خوب نکنید! اینکه یه نفر بشینی تیتر خبر رو برداره و بعد با توهمات خودش براش متن بنویسه و تهش هم نتیجه بگیره کنسول بعدی مایکروسافت بدرد نمیخوره.... خوب واقعا درست نیست! هیچ ارزشی هم نداره!

آخرین ویرایش:

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
از اطلاعاتی که بدست آمده به نظر من باید با همین Xbox 360 خودمون خوش باشیم چون 720 تو ایران فکر نکنم کاربرد داشته باشه!

اینم تو خبر نوشتن؟

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
البته تو متن گفته کد فعالسازی میدن برای هر بازی.باید یه چی تو مایه های online pass برای بازی کردن انلاین باشه قاعدتا که فکر نکنم هکر جماعت بتونه کار خاصی روش انجام بده

به نظر من اصلا اینطور نیست...انگیزه و وقت کافی در اختیار داشته باشه یک هکر درجه 1 قطعا این مشکل رو هم حل خوهند کرد.

نمونش همین بازی های گیم لافت رو اندروید که حتما برای اجرای بازی باید به اینترنت وصل شید تا لایسنس بازی چک بشه بعد بتونید وارد بازی بشه.

همین مشکل رو هکرا به راحتی حل کردن.

قطعا هکرها راه نفوذی رو پیدا خواهند کرد

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
جای اینکه انقد فاز ناامیدی بدین،بگین ایشاللا وضع ایران درست بشه مام بتونیم مثه همه جای دنیا ایکس باکسمونو بگیریم حال کنیم ;)
به هر حال امیدوارم همش در حد یه شایعه باشه

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
جایی هم اصلا اشاره نشده بلوری 500 گیگابایتی و اصلا همچین چیزی نداریم

داریم فک کنم یه جا خونده بودم تو یه مجله

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
جایی هم اصلا اشاره نشده بلوری 500 گیگابایتی و اصلا همچین چیزی نداریم! فقط گفت شده کنسول جدید بلوری داره.
اون کسی که شایعه میکنه از مغزش استفاده نکرده انگار!. شیوه های فشرده سازی که ماکروسافت و بتزدا (Skyrim) و گیرباکس و بقیه بکار میبرن طوری هست که 50 گیگ برای نسل بعد کامل جواب میده نیاز به حجم بیشتر یا فرمت جدیدتری نیست. فقط بازی درایو رو جوری بسازن که سرعت خوندن اطلاعاتش بالا باشه.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
ممنون از ترجمه عالی.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر