شایعه شایعه ساخت Devil May Cry 5 و کناره گیری نینجا تئوری از این فرنچایز

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab

devil-may-cry-5-logo.jpg

به نام اسپاردا.

گویا توی Tokyo Game Show کپکام این لوگو رو نشون داده و گفتن دانته قدیمی برمیگرده :D

همچنین گفته شده که نینجا تئوری رو این پروژه کار نخواهد کرد و تمرکزشون روی بازی بعدیشون یعنی Hellblade هستش.

و اینکه از پلات داستان خبری نیست ولی گفته شده بعد از 4 اتفاق میوفته و ممکنه ماجرا Nero بعد از پایان شماره چهارم رو بازگو کنه. تاریخ بازی هم TBA 2015 هستش.

منبع

راست یا دروغش با خودتون!

آخرین ویرایش:

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
لوگو که فیکه و منبع هم که شوته :D (قبلا چند تا خبر فیک منتشر کرده) اما جدا از این خبر، احتمالش هست که DMC5 توی TGS باشه. کپکام جدیدا تریدمارک DMC رو آپدیت کرده و گفته که این سری از سری های پر قدرتشه. ایتسونو هم گفته که میخواد DMC5 رو بسازه :D

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
توی DMC 1 و DMC 3 چیزایی تجربه کردم که اصلا از وضعیت و نگرش این روزهای CAPCOM انتظار ندارم بتونه اون لذت ها رو برگردونه . . . شوخی شوخی بهترین ناشر و سازنده دو نسل قبل داره به یه سازنده معمولی تبدیل میشه طوری که وقتی خبر نسخه جدید بازیهاش میاد بیشتر مضرب میشم تا خوشحال :|

Oct 23, 2011
369
نام
Hamid
واییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

یعنی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:((

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
این لوگو رو من یه جا احساس میکنم دیدم:D بعدشم اصلاً شبیه لوگوهای قبلی نیست. من خودم بیشتر دوست داشتم که برن سراغ اسپاردا و شورشی که علیه Mundus کرد ولی خب اگه همین داستان نیرو هم ادامه بدن و پلاتهول‌هایی که بوجود آمد رو برطرف کنند خیلی خوب میشه:D

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
این لوگو رو من یه جا احساس میکنم دیدم:D بعدشم اصلاً شبیه لوگوهای قبلی نیست. من خودم بیشتر دوست داشتم که برن سراغ اسپاردا و شورشی که علیه Mundus کرد ولی خب اگه همین داستان نیرو هم ادامه بدن و پلاتهول‌هایی که بوجود آمد رو برطرف کنند خیلی خوب میشه:D
درسته. این لوگو فن میده و جایی هم نمایش ندادن:D

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza

برن سراغ اسپاردا که چی بشه خوب؟ :D اصن این عشق وافر به اسپاردا رو درک نمی کنم :D دوستان DMC فن بکشید از اسپاردا بیرون :D پلات هول هم هر کاری کنن درست نمیشه :D بابا یه دانته و ورجیل کلاسیک بهمون بدن با یه گیم پلی خدا، ما دیگه هیچی نمیخوایم داستان بخوره تو سرشون :(( :D

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
لوگو که خیلی میزنه فیک باشه :D ولی امیدوارم نینجا تئوری کنار نکشه :| اگرم کنار میکشه بدنش دست یه سازنده ی ژاپنی کار بلد , هر کی تو جوب داشت کد مینوشت نیارن دری وری بسازه :|
دیگه رو Devil May Cry تعصب داریم شدید ... یه اویل رو نابود کرد بسه , این یکی رو دیگه باید یه چیز درست و حسابی تحویل بده

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
برن سراغ اسپاردا که چی بشه خوب؟ :D اصن این عشق وافر به اسپاردا رو درک نمی کنم :D دوستان DMC فن بکشید از اسپاردا بیرون :D پلات هول هم هر کاری کنن درست نمیشه :D بابا یه دانته و ورجیل کلاسیک بهمون بدن با یه گیم پلی خدا، ما دیگه هیچی نمیخوایم داستان بخوره تو سرشون :(( :D

برن ببینیم که سرنوشتش آخرِ سر چی شد؟:D خسته نشدی از بس دانته رو دیدی؟ :D نمیگم نباید دانته حضور داشته باشه چون بدنه اصلی DMC خود دانته است ولی دیگه حداقلش نباید به عنوان شخصیت اصلی باشه و بهترین گزینه همون اسپارداست و اگه هم نشد ورجیل و نیرو :D

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
devil may cry نسل قبل فاجعه بود !
شاهکاری مثل dmc 3 کجا و dmc 4 و dmc reboot کجا !!!

دوست عزیز واژه فاجعه برای dmc 2013 برازنده نیست.

اتفاقا بازی خیلی خوبی و لذت بخشی بود.

گرچه خودم قبول دارم نسخه چهارم به مراتب بهتر بود ولی افتضاح بودن dmc اصلا درست نیست.

متای بازی و واکنش منتقدا نسبت به بازی هم بسیار خوب بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر