شایعه : ریمیک بازی شاهزاده‌ی ایرانی در رویداد بعدی یوبی‌سافت فوروارد معرفی خواهد شد

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
در ماه آگوست خبر ساخت ریمیک بازی شاهزاده‌ی ایرانی منتشر شد و تمامی شواهد و قرائن خبر از بازگشت این فرنچایز را می‌دهند. به نقل از خبرنگار واحد خبری بلومبرگ، جیسون شرایر،  شرکت یوبی‌سافت قرار است در رویداد بعدی یوبی‌سافت فوروارد در 10 سپتامبر از ریمیک بازی شاهزاده‌ی ایرانی رونمایی کند. جیسون شرایر در پادکست خود گفت:

یوبی‌سافت در حال برنامه‌ریزی برای معرفی چندین بازی مثل ریمیک شاهزاده‌ی ایرانی بوده است که خبر آن چند هفته پیش لو رفت.

جیسون شرایر یکی از مورد اعتماد‌ترین منبع‌های خبری است و دیگر می‌توانیم تقریباً ساخت ریمیک این بازی محبوب را تایید شده حساب کنیم. اولین بار این شایعه توسط فروشگاه آنلاین مکس منتشر شد که ریمیک بازی شاهزاده‌ی ایرانی را در لیست پلتفرم‌های نسل حاضر قرار داد.
Prince-of-Persia1-1024x439.jpg

Continue reading...

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
همه لباس ها هندی ، شاهزاده هم که چفیه و عقال عربی داره ، گرافیک هم که در حد ریمستر هست ، دستخوش یوبی سافت
مگه متوجه نشدین این بازی اسمش شاهزاده پارسی نیست . :|

شاهزاده عربی . :|

خدایش چنان یوبی ریده تو این بازی که آب شدید قطع . :|

خوب اسم بازی هم عوض میکردن . :-"

MehdiAhmadi

کاربر سایت
Jul 26, 2020
176
خیلی وقته تو خیلی از بازی ها میبینی زیرنویس عربی و ترکی هست فقط فارسی آدم حساب نمیکنن یک بازی بود اونم دارکسایدرز ۳ که حال داده بودن زیرنویس فارسی بزارن اونم سونی پشتیبانی نکرد:)) اسم پرشیا برای قشنگی گذاشتن دست نزدن برای فروشش وگرنه بازی که قراره تاریخ هند باشه زیرنویس هم عربی
این وسط پرشیا چی میگه الله و اعلم !

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
این دیگه چی بود؟
رسما ریمستر کردن اونوقت میگن ریمیک؟

از لحاظ تحریف هم که چیزی کم نزاشتن، نمیدونم چطوری فحشای رکیک ایرانی رو خوب بلدن به بازی ای مثل بتلفید اضافه کنن و اتوبان مدرس هم عیناً بسازن ولی موقعی که میخان یکی از دوره های اوج پرشیا رو نشون بدن خودشونو میزنن به کوچه علی چپ؟! و کلا به جز اسم بازی اثری از اون‌ دوره و منطقه دیده نمیشه!

عجب..

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
مگه متوجه نشدین این بازی اسمش شاهزاده پارسی نیست . :|

شاهزاده عربی . :|

خدایش چنان یوبی ریده تو این بازی که آب شدید قطع . :|

خوب اسم بازی هم عوض میکردن . :-"
این دیگه چی بود؟
رسما ریمستر کردن اونوقت میگن ریمیک؟

از لحاظ تحریف هم که چیزی کم نزاشتن، نمیدونم چطوری فحشای رکیک ایرانی رو خوب بلدن به بازی ای مثل بتلفید اضافه کنن و اتوبان مدرس هم عیناً بسازن ولی موقعی که میخان یکی از دوره های اوج پرشیا رو نشون بدن خودشونو میزنن به کوچه علی چپ؟! و کلا به جز اسم بازی اثری از اون‌ دوره و منطقه دیده نمیشه!

عجب..

من به جف توییت کردم ولی کو گوش شنوا، یه خواهش دارم هر کدمتون توییتر دارین لباس‌های هخامنشیان و ساسانیان یا تصاویر شاهنامه را برای یوبیسافت بفرستین شاید فرجی شد ، بگین حداقل یک localization فارسی برای ما بزارن ، اسم گیم را بزارن شاهزاده ایرانی ولی زبان

فارسی را ساپورت نکنه ... خیلی مسخره است

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,373
نام
محمد
این بشری که گرین لایت اینو داده و در حد "استاندارد های یوبیسافت" میدونسته(حالا که دارم بهش فکر میکنم منطقیه!:|:))) باید با لگد از کمپانی شوت کنن.

پ.ن: از یک طرف با خودت میگی موفق بشه شاید یکم یوبی سر بعدیا آدم بشه، از طرف دیگه میدونم اینقدر شرم آوره سری بمیره بهتره تا تحمل این همه حقارت:|

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
خداییش تو گرافیک شخصیتا ریدن
گرافیک شخصیتا منو یاد gta sanandereas انداخت که به خاطر محدودیت سخت افزاری نمیتونستن شخصیتارو درست بسازن

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
قشنگ مشخصه یوبیسافت دیده این سالا خیلی خا... میکنن طرفدارا، گفته یه چیزی میسازیم گند بزنیم بهش تا دیگه از این خواسته ها نداشته باشن
انگار میخواستن نسخه یک برای PS 3 بسازن بعد ولش کردن الان دوباره همونو میخوان منتشر کنن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر