شایعه: ریمستر بازی Bloodborne ابتدا برای PS5 و سپس PC عرضه می‌شود

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
طبق شایعه جدیدی که اخیرا از طرف اینسایدری به‌نام Souls Hunt مطرح شده، ریمستر بازی Bloodborne تا پایان امسال برای PS5 و پس از آن برای PC عرضه خواهد شد. با بازی سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.
بازی Bloodborne

ساخته شدن ریمستر بلادبورن یکی از آن دسته شایعاتی است به‌نظر می‌رسد قرار نیست از بین برود. هر چند ماه یکبار شایعه جدیدی از این عنوان محبوب به بیرون درز می‌کند و اینبار نیز اینسایدری فرانسوی به‌نام Souls Hunt اطلاعات بیشتری را از بازی لو داده است.

او در توئیتی که منتشر کرده گفته دنباله‌ای برای Bloodborne ساخته نمی‌شود چرا که استودیوی From Software بر روی ساخت IPهای جدید تمرکز دارد، اما ریمستر نسخه اول در طول امسال برای پلی استیشن 5 و سپس رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. او همچنین اشاره کرده که این ریمستر یک بازسازی بلندپروازانه است.

طبق این شایعه، استودیوی سازنده ریمستر بازی نه فرام سافتور است و نه بلوپوینت. با اینحال، Souls Hunt اطلاعات بیشتری را در این خصوص منتشر نکرد. شایان ذکر است که این کاربر پیش‌تر برخی از اطلاعات بازی Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin را به‌درستی لیک کره بود. اما در هر صورت، باید اطلاعات لو رفته اخیر ریمستر بلادبورن را تنها در حد شایعه دانست.

همانطور که احتمالا می‌دانید، این اولین باری نیست که شایعات ریمستر بلادبورن به‌گوش می‌رسند و قبلا بارها و بارها چنین شایعه‌ای مطرح شده بود. منبع یکی از شایعات (کانال یوتیوب RedGamingTech) حتی مدعی شده بود که این ریمستر محتویات جدیدی را نیز در بر دارد.

نظر شما در مورد احتمال بازگشت Bloodborne در قالب یک ریمستر نیست؟ فکر می‌کنید احتمال رخ دادن چنین چیزی وجود دارد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.​

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
می دونم . منظورم این بود این سبک بازی مزش به دسته هست . اینقدر صبر نمی خواهد . روی کامپیوتر هم بیاد آخرش باید دسته وصل کرد . به جای صبر یک کنسول کرایه کنند و خلاص ( توی کامنت ها پیسی بازها سینه سوخته برای این بازی زیاده . روی حرفم با این عزیزان هست)
ملت دنبال ریمستر 4K و 60 فریم بازی میگردن وگرنه اونی که کشته مرده بازی بوده تا الان ده بار ـه رو PS4 تمومش کرده (این قضیه شامل نسخه PS5 هم میشه)
پ.ن 1: کرایه کردن کنسول فقط مختص ایران و دور اطراف ـه وگرنه هیج جای دنیا کنسول کرایه نمیدن (جهت اطلاع)

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
ملت دنبال ریمستر 4K و 60 فریم بازی میگردن وگرنه اونی که کشته مرده بازی بوده تا الان ده بار ـه رو PS4 تمومش کرده (این قضیه شامل نسخه PS5 هم میشه)
پ.ن 1: کرایه کردن کنسول فقط مختص ایران و دور اطراف ـه وگرنه هیج جای دنیا کنسول کرایه نمیدن (جهت اطلاع)
بله . ما هم در اینجا زندگی می کنیم متاسفانه. خودم می دونم هیچ جا کرایه نمی کنند بلکه کادو هم می دهند . لازم به یادآوری شما نیست

• Love
  • Smile
Reactions: ashe and danygh68

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
می دونم . منظورم این بود این سبک بازی مزش به دسته هست . اینقدر صبر نمی خواهد . روی کامپیوتر هم بیاد آخرش باید دسته وصل کرد . به جای صبر یک کنسول کرایه کنند و خلاص ( توی کامنت ها پیسی بازها سینه سوخته برای این بازی زیاده . روی حرفم با این عزیزان هست)

منظورت را متوجه می‌شم ولی خیلی از PC گیمرها کنسول دارن یا تجربه بازی باهاش را ، منم خودم این بازی را روی PS4 تجربه کردم؛ همینطور God of War و UC4 را ولی لذتی که از بازی کردن روی PC می‌برم از کنسول نمی‌برم ، این هم سلیقه شخصی ما PC گیمرهاست ، چون رایانه شخصی یک سری Option های خاص داره که روی کنسول نمی‌تونی بهش دسترسی داشته باشی

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
داداش چرا خودت را اذیت می‌کنی ، خوب یه دسته PS5 بخر وصلش کن به PC ، خلاص - آخرین بار که قیمت کردم 1.700 بود

پ.ن : پورت رایانه‌های شخصی هم فقط به ساپورت موس و کیبورد خلاصه نمیشه ، کلی فاکتور مهم دیگه‌ای هم هست که باید سازنده بهش توجه داشته باشه
آف تاپیک» دسته PS5 بگیرید که کلا مغزتون سوت بکشه آخرش هم یک برنامه Third Party نصب کنید بلکه بشه اجرا کنه دسته رو عنوان دسته Xbox! همون Metro Exodus که میگند ساپورت میکنه والا هر چی من ور رفتم نشد درست کار کنه دسته، نه استیم دسته رو درست حسابی میشناسه، بعد این gyro دسته همش میشه جای موس، کلا سرطانی هست دسته PS5 الان رو PC.

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
برای pc فقط دسته اصلی ایکس باکس بخرید حالا از 360 تا سری sx فرقی نمی کنه 90 درصد بازی ها ساپورته قدیمی هایی هم که نیست ماله زمان چوپوق با یک فایل دوستان مد ساز و واید ساز که برای دسته ایکس باکس دادن درست می شه
این قدیمی هایی که می گم ماله زمان 2006 به قبله

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
برای هر بازی بخای کنسول کرایه کنی برای این بازی غیرممکنه تو مدت زمان محدود کنسول کرایه ای لذتی ازش ببری
برای من حدود یک هفته طول کشید با گیم پلی و مکانیزم بازی خودمو مچ کنم (چه یک هفته ی عذاب آور ِ لذتبخشی :D) در ادامه هم بالای 500 ساعت هم تو دنیاش غرق بودم. همچین چیزی با کرایه کردن کنسول ممکن نیست

ramin_m125

کاربر سایت
Dec 27, 2015
261
برای pc فقط دسته اصلی ایکس باکس بخرید حالا از 360 تا سری sx فرقی نمی کنه 90 درصد بازی ها ساپورته قدیمی هایی هم که نیست ماله زمان چوپوق با یک فایل دوستان مد ساز و واید ساز که برای دسته ایکس باکس دادن درست می شه
این قدیمی هایی که می گم ماله زمان 2006 به قبله
من الان دسته PS5 دارم رو PC. با DS4 همه چی اوکیه ( دسته PS4 و xbox one هم داشتم، فرقی ندارن)

در مورد Bloodborne اگر هم ریمستر بشه، احتمالا بعد از حداقل یک سال واسه PC میاد، بالاخره سونی میخواد کنسول بفروشه :D

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,466
نام
Nimo
ملت دنبال 60 فریم و 4k هستن تو دنبال دسته ای ؟ :D باز پست انتحاری دادیا :D

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
اگه بازیهایی انحصاری سونی برای pcعرضه بشه به نماد اعتراض کنسول رو اتش خواهم زد فیلمش رو برای سونی میفرستم .
الانم میتونی اینکارو بکنی چون چنتایی برای pcعرضه شده!

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
اگه بازیهایی انحصاری سونی برای pcعرضه بشه به نماد اعتراض کنسول رو اتش خواهم زد فیلمش رو برای سونی میفرستم .
این طرز فکر که فقط من حق دارم بازی کنم و بقیه باید تو کف بمونن چیه دیگه
هدف گیم لذت بردن و جدایی از مشکلاتیه که به طور کلی هممون باهاشون دست و پنجه نرم میکنیم
حالا یک عده مثل شما از اینکه افراد بیشتری بتونن یک بازی رو تجربه کنن عصبانی میشن واقعا عجیبه برام

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
روی حرفم با کسانی هست که ۶ ۷ سال صبر کردند و اصلا این بازی تجربه نکردند و خود را عذاب دادند . اصل سخن بگیر .
من پست های شمارو میبینم مثل اینکه خیلی تو کف بازی های سونی هستی
خب داداش یه کنسول بگیر وصل کن بغل PC لذتشو ببر
سونی قطعاً قطره چکونی بازی میده واسه PC ولی میده
حالا اگر از دسته ای هستی که نمیتونی تحمل کنی و بازی برات لو میره اگرم میتونی صبر کنی و میخوای با کیفیت بالاتر بازی کنی باید این صابونم به تنت بمالی که شاید بازی برات اسپویل بشه

Sent from my moto g(9) plus using Tapatalk

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
روی حرفم با کسانی هست که ۶ ۷ سال صبر کردند و اصلا این بازی تجربه نکردند و خود را عذاب دادند . اصل سخن بگیر .
فکر نمیکنی اونی که 7-6 سال صبر کرده هیچی برای از دست دادن نداره؟ :D

من بیشترین زمانی که طول کشید تا بازی که عاشقش بودم بتونم بازی کنم تابحال 6سال بوده، سر MGS4 که آخرش کنسول خریدم وبازی کردم.
این بلادبورن میره که رکورد اونو بشکونه.

• Smile
Reactions: kamyy

ramin_m125

کاربر سایت
Dec 27, 2015
261
فکر نمیکنی اونی که 7-6 سال صبر کرده هیچی برای از دست دادن نداره؟ :D

من بیشترین زمانی که طول کشید تا بازی که عاشقش بودم بتونم بازی کنم تابحال 6سال بوده، سر MGS4 که آخرش کنسول خریدم وبازی کردم.
این بلادبورن میره که رکورد اونو بشکونه.
من یکی دو سال پیش یه PS4 دست دو گرفتم، اختصاصی ها تا اون موقع رو بازی کردم، بعدش هم فروختم کنسول رو ( گرونتر ) فقط بلادبورن جا موند، البته هنوز اون موقع توی فاز سولزبورن نبودم، الان هم اگه شرایط جور بشه ps5 میگیرم. اگر هم نشه که Elden Ring میاد :D

• Like
Reactions: kamyy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر