شایعه شایعه: دلایل قانع کننده برای عرضه ی GTA V برای PC

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
gta-5-cover1.jpg

یکی از کاربران در Forum بازی GTA، یک سری اطلاعات در رابطه با عرضه ی بازی GTA V برای PC پس از نسخه های کنسولی، ارائه داده است و در رابطه با آنها کاملا مدعی است.

پیش بینی های بسیار شده است، اما هنوز از سوی شرکت سازنده یعنی Rockstar، این بازی برای PC تایید نشده است.

البته، این موضوع چیزی است که درسال های قبل هم چنین چیزی رخ داده است.نسخه ی PC بازی های GTA San Andreas و GTA IV نیز پس از نسخه های کنسولی با تاخیری بین 6-12 ماه عرضه شده اند و این

یه موضوع طبیعی برای PC گیمر ها هست. سال گذشته بازی Red Dead:Redempntion از سوی *R برای کنسول ها تایید شد ولی هنوز هم هیچ خبری از نسخه ی PC نیست و گفته می شود هرگز نسخه ی PC نخواهد بود ;

زیرا کلا بازی Red Dead هیچ گاه رنگی بر روی PC نداشته است.

شخصی با نام کاربری "S1lv3r_W0lf" که این ادعا ها را داشته است، این حقایق را نوشته است. کاربران با خواندن آنها شاید درصدی امیدواری به آنها اضافه شود اما دوای درد آنها فقط تایید از سوی Rockstar می باشد.

حال در زیر می توانید متن ارسالی این شخص را بخوانید:

• "مدتی پیش یکی از کاربرکنان برای تست، آپدیتی را در Social Club قرار داده بود که برچسب GTA V PC را داشت، _ که بعدها منجر به اخراج او شد_ Rockstar آنهارا سریعا پاک نمود و
  • فایل های دیگری را جایگزین کرد و هیچ توضیحی درباره ی آن نداد.
  • اشتباهات این چنین قابل پذیرش هستند، اما سایت هایی چون GS ،IGN ،Amazon قبل از مشخص شدن تاریخ عرضه ی بازی و پلتفرم های آن، در لیست های خود نام پلتفرم PC را نیز داشتند.
  • بعضی از آنها پاک کرده اند اما IGN که در این باره می تونیم بگیم صادق هست، چندی پیش درباره ی اینکه نسخه PC بعد کنسول ها عرضه خواهد شد، آن را تکذیب نکرد.
  • دو تا از کارکنان در ساخت این بازی، در ماه Octobre در مصاحبه ای، گفته بودند: ساخت این بازی برای PC , Xbox 360 , PS3 در حال توسعه است.
  • در پیام های کاربران، در زمان ساخت بازی، در باره اینکه سیستم مورد نیاز برای PC چه خواهد بود، در پاسخ گفته بودند " ما هیچ اطلاعاتی هنوز از سیستم مورد نیاز PC بدست نیاورده ایم. "
  • فروشگاه EB Games دارای Box بازی برای PC هست( البته کاور نهایی نیست)، جالب اینجاست برای باکس های کنسول ها، حاوی برچسب PC نیز هستند.( در این باره من مطمئنم به زودی شخصی Box PC رو نشان می دهد.
  • و از همه مهمتر ; Art Work بازی بدون هیچ آرم کنسولی هست، اگر بازی برای PC عرضه نمیشه باید حتما روی Art Work اصلی بازی زده بشود."

و چند مورد دیگر که تمامی اینها دلایل خوب، اما بازم نمیشه گفت قطعی هستند.

بازی GTA V قرار است در بهار امسال ( 2013 میلادی ) برای کنسول های Xbox 360 , PS3 عرضه شود.

شخصی که این مطالب رو در فروم نوشته بود، فردی پرتغالی هست و خود نیز این هارا در سایت های دیگر جمع نموده و نوشته است. دارای غلط های گرامری بسیاری هست. امیدوارم در گذاشتن این خبر دچار خطا نشده باشم

چون واقعا ترجمه ی سختی بود. #:-s

منبـع
منـبع

آخرین ویرایش:

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
واسه PC هم بیاد، ما که بخیل نیستیم:D
البته میاد ولی خدا کنه مثل IV نشه و PC باز ها هم لذت ببرن:x
ممنون بابت خبر

Ƥ.s.Y.c.H.o

کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
واسه PC هم بیاد، ما که بخیل نیستیم:D
البته میاد ولی خدا کنه مثل IV نشه و PC باز ها هم لذت ببرن:x
ممنون بابت خبر

آره، به این میگن یه گیمر واقعی :-* منم دعا می کنم مثل IV نشه، حداقل 6 ماه عرضه PC رو طول بدند، ما هم آدمیم، البته من که دیگه تحمل نمی کنم اگر عرضه نکنه

میرم از توپخونه برای PS3 داییم میخرم، ازش قرض میگیرم بازی می کنم:d

پس چی :d

مرسی

از همه مهمتر ; Art Work بازی بدون هیچ آرم کنسولی هست، اگر بازی برای PC عرضه نمیشه باید حتما روی Art Work اصلی بازی زده بشود."

در مورد این مسئله، فکر کنم حق باهاش هست واقعا درست میگه

فقط یک سوال تاریخ انتشار معلوم نشده؟

ممد!!؟ تو باغ نیستی ؟؟ هنوز این شایعست که بیاد یا نه بعد میگی تاریخ عرضه ؟؟؟؟ :))L:dL

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
دیر و زود داره سوخت و سوز نداره!!!
هرچند واسه خودم اومدنش فرقی نداره ولی برای جلوگیری از خودکشی یه عده بهتره که بیاد!!!:d

arshiya26

کاربر سایت
May 2, 2010
1,108
نام
arshiya
برا pc میدن بدن ولی جون مادراشو بازی ن درست پورت کنن که مثل بعضی از بازی ها آدم پدرش در نیاد تا یه آپدیت بدن بیرون :D
البته که راکستاره :D

AMG

کاربر سایت
Jun 13, 2012
175
اگه روی بی سی نیاد سود روی کنسول ها برای راک استار بیشتره و من امید وارم هر چه تمام تر راک استار سود ببره چون انصافا بازی هاشون ارزش بازی کردن داره
و بتونه یه چیز باهال تر از ردد بسازه یا شاید نسخه بعدیش

Ƥ.s.Y.c.H.o

کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
اگه روی بی سی نیاد سود روی کنسول ها برای راک استار بیشتره و من امید وارم هر چه تمام تر راک استار سود ببره چون انصافا بازی هاشون ارزش بازی کردن داره

دقیقا این موردی که شما گفتید رو اون شخص ذکر کرده،

" اگر نسخه ی PC بازی عرضه نشه، طرفداران بی شمار PC بازی این سری از راک استار نا امید می شوند و راک استار هم میتونه با نسخه ی PC کلی فروش کنه"

توی خارج از ایران خریدن بازی ارجینال یه اصل هست :d، بازی مثل TLOU که برای PC نمیاد پس PC باز ها هم بدنبال بازی هایی بزرگ هستند پس قطعا بین Crysis 3 , GTA V بنظرم برای PC ، براشون GTA V، حائز اهمیت تر باشه

مرسی بابت نظراتتون دوستان

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
الآن یعنی چی؟ روی PC نیاد *R سود بیشتری میکنه؟ اگه آره چطوری؟ وقتی بازی در هر حال درست میشه راکستار میاد و هزینه ی نه خیلی زیادی میکنه و اونو پورتش میکنه روی PC و در هر صورت فروشش رو روی PC هم میکنه. برای مثال Remedy اومد و Alan Wake رو روی PC پورت کرد و توی 24 ساعت تمام هزینه ی پورت که در اومد هیچ، شروع به سود دهی هم کرد! حالا درسته که خیلی خیلی پایرت خوری روی PC زیاده ولی اگه حتی بتونه 1 میلیون نسخه فروش کنه (که برای بازی مثل GTA اصلا زیاد هم نیست و حتی Witcher 2 هم به راحتی 1 میلیون رو رد کرد) راحت به سود دهی میرسه! فقط و فقط نیومدن یا دیر اومدن یه بازی روی PC روابط پشت پرده ی Sony و Microsoft برای اینه که با انحصاری موندن کنسولی بازی فروش کنسول هاشون بیشتر میشه و PC بازا هم مجبور میشن برن سراغ کنسول. مثل همون بلایی که سر GTA IV اومد و چون معلوم نبود بازی برای PC میاد یا نه خیلی ها کنسول خریدن و خود مایکروسافت اعلام کرده بود تا الآن (زمان انتشار بازی) بیشترین درخواست برای کنسول 360 به خاطر همین بازی بود. حالا اگه یه بازی کنسولی میمونه دلیل این نیست که پایرت میشه چون در هر صورت خیلی ها بازی رو اصل میخرن مثل خیلی از دوستان همینجا که حساب های Steam و Origin شون پر بازی اصله و یه سری بدبخت بیچاره مثل ما هم پایرتش میکنن. در هر صورت یه بازی که روی PC بیاد سود میده حالا کمتر یا بیشترش دیگه دست مخاطبه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر