شایعه شایعاتی در مورد L.A. Noir

Erebus

کاربر سایت
Jun 8, 2007
574
نام
کیانوش
1. این بازی یک بازی free roaming هستش که در اون شهر los angeles در سال 1947 از نظر تاریخی به درستی بازسازی شده.
2. شرکت سازنده یعنی Team Bondi حتی یه طراح لباس استخدام کرده تا با تحقیقات کافی، لباس های شخصیت های بازی با لباس های متداول اون زمان در اون شهر همخوانی داشته باشه.
3. به غیر از داستان اصلی، side quest های درون بازی موارد کاملا حقیقی هستند که از روزنامه های همون سال 1947 گرفته شدند.
4. یک تفنگدار دریایی ارتش آمریکا نقش بزرگی در داستان بازی ایفا می کنه.
5. اگرچه این بازی انحصاری برای PS3 نیست، اما حجم بالای این بازی مانع از این میشه که بازی برای 360 عرضه بشه.

البته این شایعاتی بودن که در مورد این بازی منتشر شده بودن اما آگهی استخدام جدید Team Bondi حاکی از اینه که ظاهرا بازی قراره برای 360 هم عرضه بشه.

davidbeckham

کاربر سایت
Oct 12, 2005
127
یکی یکی بازیها داره از انحصار سونی داره در میاد
به نظر من سونی مقابل مایکروسافت تا حالا شکست خورده
البته واسه من فرق نداره کدوم ببره
چون هر جفتشونو دارم

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
اخرين عكس هاي منتشر شده از بازي و يه چند تا عكس سياه سفيد هم بود
نميدونم ولي يه چيزي ته دلم ميگه هوي رين مثل فارنهايت در نمياد خدا كنه حسم غلط باشه چون فارنهاتو هيچ وقت فراموش نميكنم

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
اخرين عكس هاي منتشر شده از بازي و يه چند تا عكس سياه سفيد هم بود
کدو آخرین عکسا؟ منم دوست دارم ببینم.

خوب با اینکه off میشه ولی مجبورم:
نميدونم ولي يه چيزي ته دلم ميگه هوي رين مثل فارنهايت در نمياد خدا كنه حسم غلط باشه چون فارنهاتو هيچ وقت فراموش نميكنم
این ته دل شما چی میگه؟ بله مثه اون در نمیاد. (با یکم تعصب) اصلا فارنهایت در مقابل این بازی به چشم نمیاد. در حقیقت فارنهایت یه نسخه ابتدایی از افکار بلند پروازانه Quantic Dream است.
heavy rain یه چیزی فراتر از یه بازیه. به معنی واقعی متعلق به یه نسل دیگست. یه مفاهیمی مثل بازیگر مجازی قراره متحول بشه, قراره احساس تو بازی حرف اولو بزنه, به قول محمد مهدی که من نوشته هاشو از صمیم قلب دوست دارم:
ولی بازی ایی که عمیقا بعد از MGS 4 بهش ایمان دارم , عنوان واقعا نسل بعد شرکت Quantic Dream خواهد بود...شرکتی که Fahrenheit یا همون Indigo Prophecy رو برای ما به ارمغان آورد...بازی Heavy Rain الحق بازی بزرگی خواهد بود...حتی خود David Cage هم پارسال توی لاگش نوشته بود که "ما با این بازی , احساسات و عواطف رو واقعا به نسل بعد میبریم..."
شاید یکی از دلایل اثبات حرف David این باشه که موتور این بازی , اولین موتور بازی در دنیا خواهد بود که میتونه *اشک* رو به طبیعی ترین صورت شبیه سازی بکنه...یا اینکه از حدود هزار MoCap Sensor روی صورت هر فرد استفاده میکنن تا بتونن شبیه ترین احساسات صورت هر فرو رو Capture کنن...یا شاید بخاطر اینکه Tag Line بازی ازتون میپرسه : "تا چه حد حاضرین برای نجا جون عزیزترین کستون جلو برین ؟!"...راستشو بگین ! توی کدوم بازی دیدین که شخصیت ها گریه بکنن ؟
من تعداد بازیهایی که درشون گریه (یکی از عمیقترین احساسات انسانی) دیده شده رو به تعداد انگشتهای دست راستم نسبت میدم (تازه ! بدون شستم !) که مطمئنا همونطوری که انتظارش رو دارین یکی از اونها Metal Gear Solid (تازه ! هر 3 قسمتش !) و یکی دیگه هم Silent Hill خواهد بود...سومی سری Final Fantasy هستش که تازه فقط توی چند تاش گریه کردن یا بعبارتی تابلوترین نشانه برای احساسات انسانی دیده شده...آخریش رو به عهده ی خودتون میگذارم (کیلویی انتخاب نکنین ها ! اونی رو انتخاب کنین که ارزشش رو داره !)
QD میگه در زمان فارنهایت ما مجبور بودیم نظرات استودیو های Outsourcing را تحمل کنیم ولی برای این بازی حتی به بهای هزینه بیشتر, مستقل شدیم. یه استودیو motion capture بسیار پیشرفته داخلی تاسیس کردیم. میدونید این شرکت از معدود سازندگانیه که کیفیت را به بازار نمیفروشه. یکی از دلایل اصلی اختصاصی ماندن این بازی روی ps3 اینه که این شرکت واقعا عقیده داره پورت کیفیت بازی رو پائین میاره.

میشه در مورد این بازی ساعت ها صحبت کرد (چیزایی مثل مردمک چشم, مو, فیزیک و..., exposure, بازیگرانی که قرار است در نقش های مختلف ظاهر شوند و... ), اما اینجا تاپیک heavy rain نیست.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
حرف من اصلا براي گرافيك نيست من ميگم داستان فارنهايت فوق العاده بود وبعيد ميدونم بازم بتونن چنين داستان عميقي درست كنند
عكس هاب بازي توي game spot . ign هست . عكس هاي سياه سفيد هم تو خود بازي سنتر ديدم خيلي وقت پيش

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
عكس هاب بازي توي game spot . ign هست . عكس هاي سياه سفيد هم تو خود بازي سنتر ديدم خيلي وقت پيش
من نمیدونم تو چه اصراری داری:

6xq0t5e.jpg

725ynic.jpg

بازم off شد:
حرف من اصلا براي گرافيك نيست من ميگم داستان فارنهايت فوق العاده بود وبعيد ميدونم بازم بتونن چنين داستان عميقي درست كنند
مثه اینکه پست منو خوب نخوندی. بحث من اصلا گرافیک نبود. من در مورد احساسات صحبت کردم. با خلق ویژگیهای احساسی بیشتر, میشه داستان بهتری ساخت.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
من نمیدونم تو چه اصراری داری:

6xq0t5e.jpg

725ynic.jpg

بازم off شد:
مثه اینکه پست منو خوب نخوندی. بحث من اصلا گرافیک نبود. من در مورد احساسات صحبت کردم. با خلق ویژگیهای احساسی بیشتر, میشه داستان بهتری ساخت.
هر جوري ميخواي برداشت كن اما باور كن عكساش چند ماه پيش
يكيش همون كه طرف كلاه سرهشه . يكي هم اونكه دم ماشين من خودم تريلراشو نديندم اما احتمالا عكس اونا بود
شرمنده اما باور كن دروغ نميگم

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
ببخشيد وسط حرفاتون ميپرم
اين
Heavy Rian همون بازي انحصاري PS3 ؟ كه يك عكس ازش منتشر شد كه زن رو نشون ميداد و گرافيك بالايي هم داشت؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر