شایعه شايعه: Bioshock عرضه شده؟

BlackCat

کاربر سایت
به نقل از سايت The7Gamers.com :
در آمريكا در حالي كه بسياري از سايت هاي فروش آنلاين تاريخ انتشار بازي را 21 آگوست اعلام كردند مغازه Toys R شروع به فروش بازي كرده و در تبليغ بعضي از مغازه ها نيز عبارت Now Avaible(الان موجود است) در روبروي نام اين بازي قرار گرفته است و شايعاتي مبني بر تغيير تاريخ انتشار بازي از 21 آگوست به امروز به گوش مي رسيد ، منتظر اخبار بعدي باشيد.
نويسنده اين سايت پس از سه بار آپديت خبر بالاخره در مهمترين بخش خبر در آپديت سوم نوشت به لطف Anon ما در حال حاضر بازي Bioshock را داريم.
نويسنده گفته مي توانيد از تغييري ويديوي زير بازي را مشاهده كنيد‌، لينك ويديو از YouTube:
http://the7gamers.com/2007/08/14/bioshock-early-release/
-----------------
من مغزم داره سوت ميكشه نويسنده اين سايت گفته ما الان بازي رو داريم ، اين يعني چي آخه؟

آخرین ویرایش:
گه اشتباه نكنم اين بازي هنوز براي PS3 تاييد نشده
حیف شد ...
مايكروسافت مخ ناشر بازي رو زده !! :biggrin1: تا انحصاري براي پلتفرم هاي خودش بياد !!
البته امكان ريليز شدن براي PS3 هستش ولي 50 پنجاه هست !!! اگه مايكرو بذاره !!!:biggrin1:

مايكروسافت مخ ناشر بازي رو زده !! :biggrin1: تا انحصاري براي پلتفرم هاي خودش بياد !!
البته امكان ريليز شدن براي PS3 هستش ولي 50 پنجاه هست !!! اگه مايكرو بذاره !!!:biggrin1:
مثل اینکه دلت واسه اخطار تنگ شده !
----------------------------------------
من زیاد از این بازی خوشم نمیاد اما می خرمش ببینم چیه

مثل اینکه دلت واسه اخطار تنگ شده !
----------------------------------------
من زیاد از این بازی خوشم نمیاد اما می خرمش ببینم چیه
من كه چيزي نگفتم !! :sick:
-----------------------------
من هم از The Darkness خوشم نميومد ولي خريدمش بعدش حالشو بردم .

واقعا كسي نخره اشتباه كرده تا الان ميدوني چند تا نمره ي 10 گرفته

این بازی خیلی فوق العاده است و واقعا باید دارندگان 360 به این بازی افتخار کنند و این بازی در کنار عنوان های بزرگی مثل halo3قرار میگیره که خودش خیلی حرفه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bioshocklx2.jpg

bioshockerr.JPG

اینم عکسی از نسخه ی PC بازی.البته این نسخه نصب نمیشه باید صبر کنید تا تاریخ عرضه ی رسمی برسه و شما بتونید نصبش کنید!!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or