شايعه ي bioshock براي ps3 رد شد

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
طي تماس تلفني كه سايت جي استيك با سازنده ي بازي Ken Levine داشته است اعلام شد:
ما هيچ گونه برنامه و هيچ گونه توسعه اي براي اين بازي بر روي 3 نداريم
در ادامه در مورد فايل پيدا شده بر روي نسخه ي دموي بازي سوال شد كه در جواب گفته شد:
ما در گذشته يك سري برنامه ها داشتيم(منظور براي 3) اما در طي زمان اين برنامه ها تغيير كرد كه موجب شد اين بازي در انحصار ماكروسافت در بيايد(يهني فايل ماله گذشته بوده توش مونده)
من همين جا به شما قول مي دم كه هيچ گونه برنامه ي خاص و مخفيانه اي براي 3 در نظر گرفته نشده است و كه با اين كار بخواهيم مردم را در صبر نگه داريم(يعني هيچ سوپرايزي در كار نيست)
ما هيچ برنامه ي پنهاني در دستور كار ندارم(براي نسخه ي 3 بازي)

62gez4p.jpg

آخرین ویرایش:

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
خوب خدا رو شكر!!!!!
ما كه باورمون نميشه هيچ كدوم از اين سازنده ها راست بگن!
ولي حالا خدا داند و بس!

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
اینقدر شایعه زیاد شده که آدم حتی وقتی یه چیزی رو با چشمش هم می بینه باور نمی کنه . واقعا این سازنده ها خوب بلدن چی کار کنن .

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
خوب خدا رو شكر!!!!!
چرا شما باید خوشحال بشید که دوستان دیگتون که Ps3 دارند نمیتونند این بازی رو انجام بدند؟
چرا ما انقدر توی این سایت با هم دشمن شدیم؟
من یکی که اگه همین الانم بهم بگن Mgs4 برای X360 هم میاد اصلا ناراحت نمیشم.
بزارید بقیه هم استفاده ببرند;)

Hossein-Gamer

کاربر سایت
Aug 23, 2007
121
نام
حسين
sony عزیز من هم باهاتون موافقم.
تا یه چی میشه طرفداری کنسول ها میان و از کنسول خودشون طرفداری میکنن!!!
چه خوب میشه اگه باهم هیچ دشمنی نداشته باشیم:love::love:

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
اینقدر شایعه زیاد شده که آدم حتی وقتی یه چیزی رو با چشمش هم می بینه باور نمی کنه . واقعا این سازنده ها خوب بلدن چی کار کنن .

دقيقا همين طوره يادم قبلا خيلي كمتر شايعه مي شد كه خيليشم درست از اب در اومد مثل re4 اما الان روزي هزارتا شايعه مي شه كه بيشترشم غلط هست

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
سلام
بچه ها اصلا نباید مت با هم دشمنی کنیم ! مثلا وقتی یه بازی شایعش میاد و میخواد واسه یه کنسول دیگه بیاد سریع میریزن تو و میگن اول شما این بازی رو بده بعد!! میخوان که فقط یه بازی انحصاری باشه ! ولی چه بهتر که همه با هم دوست باشیم و دلمون نخواد که بازی انحصاری باشه ! خوب کسایی که یه کنسول رو ندارن چی گناهی کردن !!!

الان هم به نظر من این شایعه نیست آخرش واسه PS3 هم میاد . مگرنه چیزی پیدا نمیکردند!!!
:love::love::love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر