شایعه شايعه : اطلاعات جديد از Prince of Persia 4

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
يه نفر تو بلاگش ادعا کرده که اين بازی که نامش Prince of Persia : Ghosts of the Past هست ، يه Prequel هست و داستانش قبل از Sands of Time اتفاق ميافته و به عنوان اولين بازی از يه Triology جديده که دومين بازيش هم در تابستان 2009 ريليز ميشه که همراه با فيلم Sands of Time بياد.
اين بازی نيمه ی دوم سال برای کنسول های PS3,360,Wii و PC مياد.گفته شده Gameplay بازی مخلوطی از Sands of Time , ICO و Zelda هستش.

گفته شده اين 2 عکس هم از اين بازی هست که البته چون از Build های اوليه ی بازی گرفته شده گرافيکش خيلی ضعيفه.

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
يه نفر تو بلاگش ادعا کرده که اين بازی که نامش Prince of Persia : Ghosts of the Past هست ، يه Prequel هست و داستانش قبل از Sands of Time اتفاق ميافته و به عنوان اولين بازی از يه Triology جديده که دومين بازيش هم در تابستان 2009 ريليز ميشه که همراه با فيلم Sands of Time بياد.
اين بازی نيمه ی دوم سال برای کنسول های PS3,360,Wii و PC مياد.گفته شده Gameplay بازی مخلوطی از Sands of Time , ICO و Zelda هستش.

گفته شده اين 2 عکس هم از اين بازی هست که البته چون از Build های اوليه ی بازی گرفته شده گرافيکش خيلی ضعيفه.
میگم که ، قبل از شن های زمان داستانی روایت میشه که میگه پدر شاهزاده تصمیم میگیره به هند حمله کنه و بعدش شن های زمان آزاد میشه.
یعنی اگر یک فلش بک باشه مطمئنا خبری از زمان و شن های زمان نیست دیگه!
بعد نیم دوم سال 2008 دیگه؟ چون الان دیگه آخر 2007 هستیم.

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
حدود 3 ماه پیش من مطلبی در ضمینه با Ghosts of the Past دیدم و توی تایپیک پرنس راجع بهش بحث شد
در مورد اینکه نسخه ی دیگه ای از بازی ساخته می شه که شک ندارم (دو ساله دارم این حرف رو می زنم حتی وقتی تایپیک رو بستین و ثابت کردم و دوباره باز کردین :biggrin1:)
اما بعید می دونم اسم بازی این باشه چون همی شه اسم بقیه ی نسخه های از قبل انتخاب شده نبودن خودمم نمی دونم چرا !!!
مثل Prince of Persia 3 که هی اسم عوض کرد تا آخرش TTT شد یا همین طور Prince of Persia 2 که تا مدت ها PoP2 اسمش بود !!!
در کل یوبی دوست نداره واسه پرنس اسم بزاره انگاری چون خیلی اسم های کمی تو بازی می بینیم ( یا بهتره بگم می شنویم فارسی داره یادم می ره :biggrin1:) حتی خوب پرنس هنوز اسمی نداره
در مورد اون وبلاگ که این عکس رو داده لطفا لینک بده

آخرین ویرایش:

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
فرهنگ جان دستت دردنکنه!شادم کردی!

با توجه به اون 3 آرتورکی که خیلی وقته از نسخه چهارم منتشر شده این طور به نظر می رسه که این نسخه کاملا به اون وسیله ای که تو دست پرنس هست ربط داره و احتمالا مکانیزم اون هم یه چیزی مثل شمشیر زمان (Dagger of time) در نسخه های قبلی است.

حتی خود پرنس هنوز اسمی نداره
آره هنوز اسم اصلی خود پرنس معلوم نشده ولی
تو آخر قسمت اول که داره از کاخ فرح میره بیرون فرح اسمشو میپرسه اونم میگه می تونی منو کاکولوکیا صدا کنی(فکر کنم همون جایی هست که پرنس باید با توجه به صدای آب از اون اتاق ها می گذشت.که فرح میگفت اینجا رو فقط من و مادرم میشناسیم(البته زیاد مطمئن نیستم چون زمانی که نسخه اول رو بازی می کردم زبانم زیاد خوب نبود.رهام جان درست می گم؟))

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
سلام
در مورد آرت ورک ها که رسمی نیستن و شخصی هستند اما برداشت قشنگی بود خوشم اومد
و اما در مورد کاکولوکیا اون اسم پرنس نیست
در نسخه ی SoT پرنس و فرح توی تاریکی در جایی گیر می کنن (بعد از سقوط در اثر عدم اطمینان پرنس به فرح) و یه دیالوگ خنده دار پیش می آد و فرح می گه من مادرم همیشه به من می گفت به کلمه ی رمزی هست که به کسی نگو.......اگه در جایی گیر کردی و راه حلی پیدا نشد اون رو به زبون بیار اون تو رو نجات می ده (یه چیزی تو این مایه ها قضیه 3 سال پیشه :biggrin1:) و پرنس می گه اون کلمه چیه ؟؟؟ فرح من و من می کنه در آخر می گه کاکولوکیا و در باز می شه........
در آخر بازی وقتی زمان بر می گرده فرح دیگه پرنس رو نمی شناسه پرنس می آد همه چیز رو توضیح می ده قبل از جنگ و وزیر از راه می رسه و وقتی می کشیش و فرح رو می بوسی (و البته زمان رو بر می گردونی :biggrin1:) یه هو میری فرح می گه :
وایسا......اسم تو چیه ؟؟؟
پرنس می گه : کاکولوکیا !!!! ( و فرح کف می کنه چون فقط خودش و مادرش این اسم رو می دونستن و خبری از اون بعد زمانی نداشته که به پرنس این رمز رو گفته بوده )
پس این اسم پرنس نیست :p
خوره ی پرنس شنیدین ؟؟؟؟ حالا فکر کنم دارین می بینین
+فکر کنم کاکولوکیا نبود یه چیز شبیه به این بود یادم رفته :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر