شاهکاری از نسل هشتم (مقاله)

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
از مقالتون سپاسگذارم. بسیار خوب بود.

راستی تو لیست بازیها نامی از Fire Emblem Awakening نبردید.

- - -ویرایش - - -

می گم که gc یک 10 نسلی از ps2 ضعیف تر بود:|

بله,نینتندو که اصلا بازی انحصاری خاصی نداره,سونی همیشه پیروزه حتی اگر بازی نده بیرون باز هم پیروزه.8-|
یکم با منطق پست بدید.
--------------------------------
تشکر می کنم بابت این مقاله کامل و عالی
فقط یک نکته این هست که PICA200 در حقیقت 400MH فرکانسش هست که فقط نصف اون لاک شده.

شما اولترا فن سونی هستی در حد اولترا ویولت. :d

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
افرین صد آفرین پسر خوب نازنین فرشته روی زمین بیا مهر صد آفرین بهت بدم یه 30 سالی میشه به اون دیگه قارچ خور نمیگن بهش میگن ماریو

یا تو از گذشته اومدی این دوره یا از نووب ها عزیز هستی؟ بچه ای هنوز

وقتی سونی هنوز نمیدونست کنسول چی هست نینتندو کنسول بازی میداد تو بازار بازیایی مثل کستلوانیا . متالگیر و ............ از کنسول nes همون میکرو شروع شدن

فعلا که پرفروشترین ip کل تاریخ گیمه نه انحصاری ها سونی اگه 3 نسخه خدا جنگ تونست فقط فقط رکورد فروش بازی new supwr mario که برای wii و ds اومد و فروش 87 میلیون نسخه ایش برسه بعد ادعا انحصاری ها سونی بهترین تاریخ هستن بیا :))

چند سالته عمو جون فکر نکنم سنت به کنسولا نینتندو قد بده از نسل 1 تا تا 6 تمام کنسولا نینتندو خیلی قدرتمندتر از کنسولا دیگه بودن فقط نسل هفت برعکس شد نمونه اش پلی 1 سی پیو 33 مگاهرتزی داشت نینتندو 64 سی پیو 96 مگاهرتزی

و یا گیم کیوب که سی پیو 485 مگاهرتزی داره پلی 2 سی پی یو 294 مگاهرتزی نمونه اش بازی رزیدنت اویل 4 انحصاری گیم کیوب بود که بعد ها روی پلی 2 پورت شد بری مقایسه کنی نسخه گیم کیوب از هر لحاظی چند سرو گردن بالاتر از نسخه پلی 2 ه

پس اول تحقیق کن بعد بیا نظر بزار ما که هیچی با این اظهار به شعور خودت الان بچه 10 سالم راحت میتونه بشینه تو گوگل سرچ کنه سخت ازار همه کنسولا از آتاری تا نسل هشت ببینه اگ برای خودت ارز قائل بودی 2 دقیقه جستجو میکردی میفهمیدی از نسل 1 تا نسل 6 قدرت کنسول ها نینتندو فراتر از رقیباش بوده نه اینکه الان بیایی اینجا بگی همیشه قدرت سخت افزاری نینتندو پایین از هم نسلاش بوده

اگه برای ما احترام قائل نیستی خب عیبی نداره اما حداقل برای شعور خودت احترام قائل باش الان قدیم نیست باد هوا ول کنی کسی نفهمه باور کنه الان همه تحصیل کردن کار با دنیا اینترنت بلدن پس خواهشا به شعور دیگران توهین نکن و از چیزی که سر در نمیاریی دربارش حرف غیر واقعی نزن

شما ماریو بازی نکن کسی شما رو مجبور نکرده بازی کنی مثل اینکه یه گدا به مراتب بالا حکومتی میرسه اما معده اش با غذا خوب نمیسازه

...شما داری به خاطر چندتا شرکت خارجی به من توهین میکنید....عجب....زمانه تاریکی هست...من 22 سال دارم سال های زیادی هست که در زمینه گیم فعال هستم...و آخرین فعالیتی که داشتم در سایت مرکز پی اس پی پی اس پی داران مقیم مرکز ، متوصل به دارک آلکس نویسنده بودم...که فعالیتش رو بنا به دلایلی متوقف کردیم
من به اساس تجربه ای که دارم این بحث رو دنبال نمیکنم...حقیقت اگر غیر از این جواب میدادید تعجب میکردم..هر کس به اندازه فهم و ادب و شعورش شخصیتش رو نشون میده و توی ایران این نوع واکنش ها متاسفانه طبیعی هست...بگذریم نه میخوام وارد بحث های تخصصی بشم نه این که کسی رو قانع کنم
من به همه فن های نینتندو احترام میزارم و همه حرف هامو پس میگیرم که شما ناراحت نشید دوستان
حقیقت تقصیر خودمم هم شد که اصلا وارد این بحث های بیهوده شدم باز..

• Like
Reactions: playstation1

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
در قیاس 3ds و vita (اگر چه اینجا تاپیک مقایسه این دو کنسول نیست و عذر میخاوم از این بابت )

نظر بنده :

اگر سلیقه رو بگذاریم کنار کنسولی که تعداد عناوین پر طرفدار و پر امتیاز بیشتری داره 3ds هست و فروشش هم بیشتر بود تا به الان

اگر سلیقه در نظر بگیریم که خوب بحث جداست و هر شخص که از عناوین ویتا خوشش میاد , ویتا براش بهتره و هر شخص هم که از عنوین 3ds خوشش میاد , 3ds براش بهتره

بعضی ها هم از هر دو خوششون میاد که هر دو براشون بهتره

خیلی ممنون

آخرین ویرایش:

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
...شما داری به خاطر چندتا شرکت خارجی به من توهین میکنید....عجب....زمانه تاریکی هست...من 22 سال دارم سال های زیادی هست که در زمینه گیم فعال هستم...و آخرین فعالیتی که داشتم در سایت مرکز پی اس پی � پی اس پی داران مقیم مرکز ، متوصل به دارک آلکس نویسنده بودم...که فعالیتش رو بنا به دلایلی متوقف کردیم
من به اساس تجربه ای که دارم این بحث رو دنبال نمیکنم...حقیقت اگر غیر از این جواب میدادید تعجب میکردم..هر کس به اندازه فهم و ادب و شعورش شخصیتش رو نشون میده و توی ایران این نوع واکنش ها متاسفانه طبیعی هست...بگذریم نه میخوام وارد بحث های تخصصی بشم نه این که کسی رو قانع کنم
من به همه فن های نینتندو احترام میزارم و همه حرف هامو پس میگیرم که شما ناراحت نشید دوستان

دوست عزیز شما که میگید این همه فعالیت در مورد گیم دارید پس چطور نمیدونستید که کنسولهای نینتندو به غر از 2 تا نسل اخری قدرت بالاتری نسبت به کنسولهای سونی داشتن منظورم این هست انسان نباید احساسی چیزی بگه من خودم هم کنسولهای سونی رو داشتم هم نینتندو هم ماکر ولی باید واقعیت رو قبول کرد که در مورد اون جمله که گفتید نینتندو در هر نسل از رقبا ضعیفتر بوده اشتباه کردید
در مورد دوستان دیگه هم میتونستن با الفاظ بهتری با شما برخورد کنن اینجا یک محیطی هست که دوستانه با هم در مورد کنسولها صحبت کنید حتی اگر کسی هم اشتباه کرد بهتر از این میشه راهنمایی کرد

• Like
Reactions: playstation1

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
همانطور که آقا ایمان گفتند بهتر هست بهتر باهم برخورد کنیم

خیلی ممنونم از دوستان

بحث کردن درست و مودبانه بهتر هست

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
بابت مقاله خسته نباشید عالی بود.
اما من کلا سونی رو بعنوان کنسول بازی و خانگی قبول دارم. اصلا با محصولات Nintendo حال نمیکنم...

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
...شما داری به خاطر چندتا شرکت خارجی به من توهین میکنید....عجب....زمانه تاریکی هست...من 22 سال دارم سال های زیادی هست که در زمینه گیم فعال هستم...و آخرین فعالیتی که داشتم در سایت مرکز پی اس پی � پی اس پی داران مقیم مرکز ، متوصل به دارک آلکس نویسنده بودم...که فعالیتش رو بنا به دلایلی متوقف کردیم

راست میگید ehsanservat خ تند رفتار کردن! من هم طرفداری کردم :-b ولی من همین جا ازتون معذرت میخوام :-"

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253

شعور و ادب اگه به دروغ گویی چنتا امثال مثل تو باشه دیگه آدم بد ذات کیه خدا میدونه

اینم حرف خودت

با تشکر از مقاله شما....جالب بود...ولی باز هر جور حساب کنی سلیقه افراد متفاوت هست به نظر من عنوان های انحصاری سونی بهترین بازی های تاریخ هستن هم از نظر فنی هم هنری ولی مسلما عنوان های دیگه ای هم مثل زلدا در سایر پلتفرم ها واقعا درخشیدن ولی در نهایت باز به سلیقه افراد برمیگرده که قارچ خور بازی کنن یا مثلا آنچارتد و هوی رین و جورنی و از این چیزا
به نظر من در مورد کنسول های نینتندو چون قدرت سخت افزاری بسیار پایینی دارن یعنی از همه کنسول های هم زمانشون ضعیف تر هستن ما باید به عناصری مثل داستان و گیم پلی تمرکز کنیم نه گرافیک من خودم به شخه بازی zero escape رو که مشترک روی ویتا و 3ds بود رو بازی کردم و باید بگم شاهکار بود نینتدو از این دست بازی های خوب در آرشیوش داره ولی اگر بخوایم از لحاظ گیم پلی بررسی کنیم خوب مسلما هر آدمی ترجیح میده بازی هارو با یه دسته خوب و ترجیحا فریم بالا تجربه کنه چون توی گیم پلی خیلی موثر هستن گرافیک که دیگه کلا صحبتی سرش نیست
در اون طرف اگه بازی فقط جنبه فان داشته باشه بسیاری از تبلت ها و گوشی ها الان میتونن بازی های سرگرم کننده ای ارائه بدن در نتیجه به نظر من اگر دنبال بازی های واقعا بی نظیر هستیم باید دنبال عنوان های انحصاری بریم که مسلما باز سونی با اختلاف زیاد پیروز میشه من ناراحت نمیشم اگه هیچ وقت سوپر ماریو 3d بازی نکنم ولی نمیتونم یه شاهکاری مثل last of us رو از دست بدم/:)

عمو جون یه دروغی گفتی باید رو حرفت وایسی

تو جواب حرفت گفتم :

چند سالته عمو جون فکر نکنم سنت به کنسولا نینتندو قد بده از نسل 1 تا تا 6 تمام کنسولا نینتندو خیلی قدرتمندتر از کنسولا دیگه بودن فقط نسل هفت برعکس شد نمونه اش پلی 1 سی پیو 33 مگاهرتزی داشت نینتندو 64 سی پیو 96 مگاهرتزی

و یا گیم کیوب که سی پیو 485 مگاهرتزی داره پلی 2 سی پی یو 294 مگاهرتزی نمونه اش بازی رزیدنت اویل 4 انحصاری گیم کیوب بود که بعد ها روی پلی 2 پورت شد بری مقایسه کنی نسخه گیم کیوب از هر لحاظی چند سرو گردن بالاتر از نسخه پلی 2 ه

پس اول تحقیق کن بعد بیا نظر بزار ما که هیچی با این اظهار به شعور خودت الان بچه 10 سالم راحت میتونه بشینه تو گوگل سرچ کنه سخت ازار همه کنسولا از آتاری تا نسل هشت ببینه اگ برای خودت ارز قائل بودی 2 دقیقه جستجو میکردی میفهمیدی از نسل 1 تا نسل 6 قدرت کنسول ها نینتندو فراتر از رقیباش بوده نه اینکه الان بیایی اینجا بگی همیشه قدرت سخت افزاری نینتندو پایین از هم نسلاش بوده

اگه برای ما احترام قائل نیستی خب عیبی نداره اما حداقل برای شعور خودت احترام قائل باش الان قدیم نیست باد هوا ول کنی کسی نفهمه باور کنه الان همه تحصیل کردن کار با دنیا اینترنت بلدن پس خواهشا به شعور دیگران توهین نکن و از چیزی که سر در نمیاریی دربارش حرف غیر واقعی نزن

ببین مردم خر فرض کردن کار درستی نیست حرف دروغی زدی باید قبول کنی که این حرف زدی هاشا کردن فایده ای نداره

بحث بیهوده نه اسمشو بزار پنهان کردن حقیقت

اگه راست میگی و گیمر بودی پس چجوری نمیدونستی نینتندو از نسل 1 تا نسل 6 کنسولاش قویتر از رقباش بود فقط تو نسل هفت برعکس شد

آخرین ویرایش:

mm_3dsfan

کاربر سایت
Apr 25, 2012
147
نام
محمد مهدي
ممنون بابت مقاله
نینتندو الان چند نسله داره رو کنسول دستی عالی عمل میکنه ولی متاسفانه سر wiiu داره شکست میخوره
به نظر من ایده ی wiiu قرار بود چیزی شبیه ds و 3ds باشه که دو تا صفحه نمایش داره گیم پلی تو دو صفحه جریان داره ولی تا این جا موفق نبوده امیدوارم در آینده و با عرضه انحصاری ها بهتر بشه.
در مورد مقایسه کنسول های نینتندو با رقیباش هم به نظر من فقط کسی میتونه مقایسه ی سالم و عادلانه داشته باشه که هر دو کنسول و انحصاری ها رو به طور کامل تجربه کرده باشه.
نینتندو تو ایران مورد کم لطفی قرار میگیره چون خیلی از ایرانی ها کنسول هاش رو تجربه نکردند و بنا به حدس و گمان در موردش نظر میدهند
فقط همین.

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
شعور و ادب اگه به دروغ گویی چنتا امثال مثل تو باشه دیگه آدم بد ذات کیه خدا میدونه

اینم حرف خودت

عمو جون یه دروغی گفتی باید رو حرفت وایسی

تو جواب حرفت گفتم :

ببین مردم خر فرض کردن کار درستی نیست حرف دروغی زدی باید قبول کنی که این حرف زدی هاشا کردن فایده ای نداره

بحث بیهوده نه اسمشو بزار پنهان کردن حقیقت

اگه راست میگی و گیمر بودی پس چجوری نمیدونستی نینتندو از نسل 1 تا نسل 6 کنسولاش قویتر از رقباش بود فقط تو نسل هفت برعکس شد

البته شما هم کاملا حق دارین! 2flow باید قبل از نظر دادن اطلاعات بدست بیاره، بعد بیاد بد کنسول رو بگه!!! (البته اگه چیز بدی در بارش پیدا کنه :)))

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
دوست عزیز شما که میگید این همه فعالیت در مورد گیم دارید پس چطور نمیدونستید که کنسولهای نینتندو به غر از 2 تا نسل اخری قدرت بالاتری نسبت به کنسولهای سونی داشتن منظورم این هست انسان نباید احساسی چیزی بگه من خودم هم کنسولهای سونی رو داشتم هم نینتندو هم ماکر ولی باید واقعیت رو قبول کرد که در مورد اون جمله که گفتید نینتندو در هر نسل از رقبا ضعیفتر بوده اشتباه کردید
در مورد دوستان دیگه هم میتونستن با الفاظ بهتری با شما برخورد کنن اینجا یک محیطی هست که دوستانه با هم در مورد کنسولها صحبت کنید حتی اگر کسی هم اشتباه کرد بهتر از این میشه راهنمایی کرد
ببینید من همونطور که گفتم دارم سکوت میکنم که بحث بیشتر از این ادامه پیدا نکنه اون دوستمون هم همینطور داره به اهانتش ادامه میده متاسفانه...
آقای عزیز من کاری به 100 سال پیش ندارم بله اون موقع رو میدونم ولی شما که میگی بجز این دو نسل اخیر این دو نسل اخیری که شما داری راحت فاکتور میگیری نقطه عطف تاریخ گیم همین دو نسل هست من منظورم دقیقا همین دونسل بود چون از این دونسل بود که گیم وارد عصر جدیدش شد و متحول شد وگرنه من که نمیتونم واقعیت رو تکذیب کنم ولی دقیقا همین دو نسل اخیر نسل اصلی گیمینگ هستن اگه باز به کسی بر نخوره البته مشکل اینه که شما میخواید برای اینکه آمار دربیارید نسل آتاری هم حساب میکنید این اختلاف قدرت نینتندو از تفاوت ds و psp گرفته تا wii و wiiu که بخاطر همین مطلب کمپانی نینتندو واقعا داره آسیب میبینه طوری که نسل جدید رو دیگه کاملا داره از دست میده من کاری به اون کنسول های اولیه نداشتم که گفتم تو همه نسل ها
مگه اون موقع اصلا گیم در چه مرحله ای بود که بخوایم وارد بحث هامون بکنیم تاریخ که نمیخونیم
از طرفی فروش بالا دلیل بر کیفیت بهتر نیست پفک هم فروشش بالاست..یه مثال ساده براتون بزنم یه ماشین میان قیمت خیلی بیشتر از یه ماشین بسیار قدرتمند و گرون میفروشه ولی دلیل نمیشه بگیم چون بیشتر میفروشه پس بهتره...کنسول های نینتندو با توجه به قیمت پایینی که دارن و همچنین بازی هایی دارن که مخاطب وسیعی داره فروش بالای داشتن و دارن که البته دیگه داره کم رنگ میشه به خاطر کم کاری های نینتندو ...ولی این فروش بالا دلیل بر بالا بودن کیفیت محصولاتش نمیشه.
توجه کنید گیم الان (منظورم این دو نسل اخیره) به عنوان هنر هشتم محسوب میشه یعنی رسانه ای که علاوه بر همراهی مدیا های قبلی یعنی موسیقی و ...قابلیت تعامل رو هم اضافه کرده در نتیجه تاثیر این رسانه روی مخاطب بسیار بیشتر از رسانه قبلی یعنی سینما شده پس وقتی میگیم گیم منظورمون آتاری و نسل های قدیمی نیست منظور همین دو نسل اخیر هست
جدا از این شما باید به مخاطب توجه کنی یه مثال ساده دیگه ببینید وقتی بحث مخاطب هست شما توی سینما میشنوی میگن فیلم های پرفروش این فیلم ها اکثرا فیلم های اکشن و عامه پسند هستن مگه چند درصد مردم فیلم های عمیق هنری و فلسفی رو میپسندن خب چون مثلا فروش یه فیلم صرفا اکشن بالاست پس بگیم از فلان فیلم هنری بهتره...در مورد بازی های نینتندو هم همین داستان هست بیشتر بازی های این شرکت جنبه فان دارن و در کل مخاطبین وسیعی رو جذب میکنن این دلیل بر بهتر بودن اون ها نیست(باز دوباره به کسی برنخوره من منکر بازی های خوب نینتندو و سایر خدمات این شرکت نیستم ولی میخوام بگم باید اصولی به مسائل توجه کنید)
وقتی بنده میگم انحصاری منظور بازی مثل god of war نیست چون این بازی همتا داره یعنی یونیک نیست یه هک ان اسلش هست ولی شما چندتا بازی شبیه journy یا کار های دیوید کیج یا کارهای japan studio مثل rain سراغ دارید چندتا بازی مثل flower این بازی مال that game هست مثل جورنی دوستان باز غلط گیری نکنن. (الان نیاید خودتون رو بزنید بگید نینتدو هم داره بله اون هم داره از این بازی ها دستش هم درد نکنه ولی من دارم به طور کلی و بارز عرض میکنم)نکته دقیقا همین جاست من منظورم از انحصاری بازی مثل kill zone نبود گفتم گیم هایی که باعث تحول صنعت گیم شدن (تاثیر قارچ خور هم قبول داریم ولی باور کنید الان باستان شناسی نمیکنیم این دوست عزیزمون به حدی بنده رو آماتور فرض کرد که من نمیدونم اسم قارچ خور ماریو هست)در هر حال این صنعت توسط همین رقابت ها رشد میکنه از طرفی باز تاکیید میکنم سلیقه افراد مختلف و قابل احترام هست پس با این حمله کردن های بیمورد وقت خودمون رو هدر ندیم و بیایم به هم احترام بزاریم
شما صحبت میکنی من هم نظرمو میگم دعوایی در کار نیست باور کنید..

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
بالاخره ما نفهمیدیم PS2 مانند پفک فروخت خوب بود یا ,Vita داره مانند جواهر کم فروش می ره. اگه 3DS پفکه پس WiiU هم جواهره. این بحثی که راه انداختید سرو ته نداره.

این سیستم عاملهایی که دارین استفاده می کنین روی PC یا کنسول یا موبایل و تبلت. بنیانشون در دهه ۷۰ میلادی شکل گرفته. و ایده های اصلی اون در یونیکس شکل گرفت! پس نرم افزار (و بازی) رو نمیشه به ۱۰ - ۱۲ سال محدود کرد.

یه دوستی اومده و تو بخش 3DS یه مقاله خوب گذاشته که به کسی یا شرکت مورد علاقه کسی هم توهین نکرده. حالا باید بیایید و دعوا راه بندازید و قهر و آشتی کنید.

آخرین ویرایش:

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
ببینید من همونطور که گفتم دارم سکوت میکنم که بحث بیشتر از این ادامه پیدا نکنه اون دوستمون هم همینطور داره به اهانتش ادامه میده متاسفانه...آقای عزیز من کاری به 100 سال پیش ندارم بله اون موقع رو میدونم ولی شما که میگی بجز این دو نسل اخیر این دو نسل اخیری که شما داری راحت فاکتور میگیری نقطه عطف تاریخ گیم همین دو نسل هست من منظورم دقیقا همین دونسل بود چون از این دونسل بود که گیم وارد عصر جدیدش شد و متحول شد وگرنه من که نمیتونم واقعیت رو تکذیب کنم ولی دقیقا همین دو نسل اخیر نسل اصلی گیمینگ هستن اگه باز به کسی بر نخوره البته مشکل اینه که شما میخواید برای اینکه آمار دربیارید نسل آتاری هم حساب میکنید این اختلاف قدرت نینتندو از تفاوت ds و psp گرفته تا wii و wiiu که بخاطر همین مطلب کمپانی نینتندو واقعا داره آسیب میبینه طوری که نسل جدید رو دیگه کاملا داره از دست میده من کاری به اون کنسول های اولیه نداشتم که گفتم تو همه نسل هامگه اون موقع اصلا گیم در چه مرحله ای بود که بخوایم وارد بحث هامون بکنیم تاریخ که نمیخونیماز طرفی فروش بالا دلیل بر کیفیت بهتر نیست پفک هم فروشش بالاست..یه مثال ساده براتون بزنم یه ماشین میان قیمت خیلی بیشتر از یه ماشین بسیار قدرتمند و گرون میفروشه ولی دلیل نمیشه بگیم چون بیشتر میفروشه پس بهتره...کنسول های نینتندو با توجه به قیمت پایینی که دارن و همچنین بازی هایی دارن که مخاطب وسیعی داره فروش بالای داشتن و دارن که البته دیگه داره کم رنگ میشه به خاطر کم کاری های نینتندو ...ولی این فروش بالا دلیل بر بالا بودن کیفیت محصولاتش نمیشه.توجه کنید گیم الان (منظورم این دو نسل اخیره) به عنوان هنر هشتم محسوب میشه یعنی رسانه ای که علاوه بر همراهی مدیا های قبلی یعنی موسیقی و ...قابلیت تعامل رو هم اضافه کرده در نتیجه تاثیر این رسانه روی مخاطب بسیار بیشتر از رسانه قبلی یعنی سینما شده پس وقتی میگیم گیم منظورمون آتاری و نسل های قدیمی نیست منظور همین دو نسل اخیر هستجدا از این شما باید به مخاطب توجه کنی یه مثال ساده دیگه ببینید وقتی بحث مخاطب هست شما توی سینما میشنوی میگن فیلم های پرفروش این فیلم ها اکثرا فیلم های اکشن و عامه پسند هستن مگه چند درصد مردم فیلم های عمیق هنری و فلسفی رو میپسندن خب چون مثلا فروش یه فیلم صرفا اکشن بالاست پس بگیم از فلان فیلم هنری بهتره...در مورد بازی های نینتندو هم همین داستان هست بیشتر بازی های این شرکت جنبه فان دارن و در کل مخاطبین وسیعی رو جذب میکنن این دلیل بر بهتر بودن اون ها نیست(باز دوباره به کسی برنخوره من منکر بازی های خوب نینتندو و سایر خدمات این شرکت نیستم ولی میخوام بگم باید اصولی به مسائل توجه کنید)وقتی بنده میگم انحصاری منظور بازی مثل god of war نیست چون این بازی همتا داره یعنی یونیک نیست یه هک ان اسلش هست ولی شما چندتا بازی شبیه journy یا کار های دیوید کیج یا کارهای japan studio مثل rain سراغ دارید چندتا بازی مثل flower این بازی مال that game هست مثل جورنی دوستان باز غلط گیری نکنن. (الان نیاید خودتون رو بزنید بگید نینتدو هم داره بله اون هم داره از این بازی ها دستش هم درد نکنه ولی من دارم به طور کلی و بارز عرض میکنم)نکته دقیقا همین جاست من منظورم از انحصاری بازی مثل kill zone نبود گفتم گیم هایی که باعث تحول صنعت گیم شدن (تاثیر قارچ خور هم قبول داریم ولی باور کنید الان باستان شناسی نمیکنیم این دوست عزیزمون به حدی بنده رو آماتور فرض کرد که من نمیدونم اسم قارچ خور ماریو هست)در هر حال این صنعت توسط همین رقابت ها رشد میکنه از طرفی باز تاکیید میکنم سلیقه افراد مختلف و قابل احترام هست پس با این حمله کردن های بیمورد وقت خودمون رو هدر ندیم و بیایم به هم احترام بزاریمشما صحبت میکنی من هم نظرمو میگم دعوایی در کار نیست باور کنید..

آقا شما ول کن نیستی؟ علاقت اینه بقیه رو دست بندازی؟ حرفت از اول اشتباه بود و غلت حالا هی داری هاشا میکنی

این پستتم بی خودترین پستی هست که تو تمام عمرم دیدم ق

بول کن که اشتباه کردی انقدر داستان بافی نکن ما رو لال فرض کردی؟ که هر چی خوزه بلاته برامون میگی؟ شما برو اول اطلاعات بدست بیار بعدا بیا تو تاپیک 3ds نظر بزار

حرفی که گفتی این بود کنسول های نینتندو چون قدرت سخت افزاری بسیار پایینی دارن یعنی از همه کنسول های هم زمانشون ضعیف تر هستن ما باید به عناصری مثل داستان و گیم پلی تمرکز کنیم نه گرافیک

این از فقر اطلاعاتت بود که این حرفو زدی حالا هر کاری کنی درست نمیشه هر کاری هم کنی فروش ویتا 6 میلیونه فروش 3ds هم 42 میلیون کنسول محبوب هم 3ds ه

مثال پفک برای بچه ها اول دبستان بزن شاید بتونی با سفسطه اونا گول بزنی آره پس ps2 هم پفک بود psp تافی

دوست خوبم sadeghe 93 تو قسمت 3ds تاپیک شاهکاری از نسل هشتم (مقاله) زد تا از این کنسول محبوب و پرفروش و تاریخچه نینتندو درباره بازی ها 3d گذاشته باشه حالا مشکل تو چیه؟ می اومدی اینجا کنسول شکست خورده ویتایی که داری به رخ بقیه بکشی بگی ما هم هستیم؟

مایکل پچر قبل از ارائه رسمی psvita گفت این کنسول از زمان عرضه اش یه کنسول شکست خورده و مرده اس چون هیچ نو اوری نداره و فقط سخت افزارش قویتر شده

حالا تو psvita داری به ما چه داری هر وقت به گرد پا 3ds رسید بیا انتقاد کن ds هم psp شکست داد و حالا 3ds تا الان psvita شکست داده

از قدیم گفتن اول یه سوزن به خودت بزن بعد یه جوال دوز به بقیه . تو کنسولت فعلا درگیره خودشه نمیخواد از کنسول پرفروش و محبوب بقیه ایراد بگیری

آخرین ویرایش:

esisonic

کاربر سایت
Aug 11, 2008
227
نام
اسی
خیلی عالی بود... این عینک 3D رو 15 سال پیش روی یه مجله ی Nintendo Game دیده بودم ... اون موقع پول نداشتم مجله رو بخرم ولی تو بازیا واقعا ً Luigi's Mansion خیلی شاهکاره مخصوصا ً موسیقی بازی که به حالت Luigi بستگی داره!! ... تو Virtual Boy هم یه Mario Tennis هست که خیلی باحاله تونستین حتما ً با Emulator بازیش کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر