شارژ دسته xbox one s

Amirhosseinh77

کاربر سایت
Mar 12, 2019
59
دوستان سلام
یک سوالی در مورد شارژ کردن کنترلر کنسول داشتم
من دو تا باتری شارژی قلمی 4000 mAh روی کنترلر انداختم و خواستم بدونم برای شارژ کردنش بهتره از طریق کابل به خود کنسول وصلش کنم یا اینکه باتری رو جدا از طریق شارژر شارژ کنم ؟
در هر دو صورت فکر کنم چیزی حدود 12 ساعتی طول بکشه
و سوال بعدیم اینه که وقتی کنسول خاموشه هم دسته شارژ میشه یا حتما باید روشن باشه ؟؟
ممنون میشم پاسخ بدین

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
دوستان سلام
من دو تا باتری شارژی قلمی 4000 mAh روی کنترلر انداختم و خواستم بدونم برای شارژ کردنش بهتره از طریق کابل به خود کنسول وصلش کنم یا اینکه باتری رو جدا از طریق شارژر شارژ کنم ؟
و سوال بعدیم اینه که وقتی کنسول خاموشه هم دسته شارژ میشه یا حتما باید روشن باشه ؟؟
ممنون میشم پاسخ بدین
باتري رو شما جدا شارژ كن با كنسول هم ميشه اما خيلي زمان بره و كنسول هم كه خاموش باشه شارژ نميشه

• Like
Reactions: Amirhosseinh77

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
دوستان سلام
ممنون میشم پاسخ بدین
سلام دوست عزیز باتری قلمی توسط خود دسته شارژ نمیشه باید حتما با دستگاه شارژر جدا اقدام به شارژ کردن کنید . که ۴۰۰۰ میلی امپر حدود ۲۰ ساعت نیاز به شارژ داره چون خودم سونی داشتم میگم .همچنین اگه باتری شارژی مخصوص کنسول رو بخرید هر مارکی مانند دابی یا اسپارفاکس و... از پشت کنسول حتی اگه فول شاتدان (خاموشی کامل) هم باشه جالبه شارژ میکنه ولی مدت زمانش بیشتر هست مثلا من مارک اسپارفاکس دارم وقتی خاموش کامل دستگاه ۸۰۰ میلی امپر رو تو ۸ ساعت شارژ میکنه ولی تو روشن بودن ۳ الی ۴ ساعت و حدود ۷ الی ۸ ساعت هم میشه بازی کرد. ولی باتری قلمی سونی ۲ تا ۲۰۰۰ دارم که بعد ۲۰ ساعت شارژ ۱ هفته کامل میشه ازش استفاده کرد .

کلا باتری قلمی چون تماس با بخش شارژر دسته نداره (داخل دسته وسطش سوزن سوزنی ها هستش ) نمیشه شارژ کرد و حتی مارک اسپارفاکس خودم هم نمیشه و خودش یه در گاه شارژ جدا داره که البته نیاز نیست باتری رو در بیارید .
تنها باتری اصلی خود ماکروسافت یا دابی که شکلش مثل باتری ماکروسافته رو میشه از طریق خود دسته مستقیم شارژ کرد.

آخرین ویرایش:

Amirhosseinh77

کاربر سایت
Mar 12, 2019
59
سلام دوست عزیز باتری قلمی توسط خود دسته شارژ نمیشه باید حتما با دستگاه شارژر جدا اقدام به شارژ کردن کنید . که ۴۰۰۰ میلی امپر حدود ۲۰ ساعت نیاز به شارژ داره چون خودم سونی داشتم میگم .همچنین اگه باتری شارژی مخصوص کنسول رو بخرید هر مارکی مانند دابی یا اسپارفاکس و... از پشت کنسول حتی اگه فول شاتدان (خاموشی کامل) هم باشه جالبه شارژ میکنه ولی مدت زمانش بیشتر هست مثلا من مارک اسپارفاکس دارم وقتی خاموش کامل دستگاه ۸۰۰ میلی امپر رو تو ۸ ساعت شارژ میکنه ولی تو روشن بودن ۳ الی ۴ ساعت و حدود ۷ الی ۸ ساعت هم میشه بازی کرد. ولی باتری قلمی سونی ۲ تا ۲۰۰۰ دارم که بعد ۲۰ ساعت شارژ ۱ هفته کامل میشه ازش استفاده کرد .

کلا باتری قلمی چون تماس با بخش شارژر دسته نداره (داخل دسته وسطش سوزن سوزنی ها هستش ) نمیشه شارژ کرد و حتی مارک اسپارفاکس خودم هم نمیشه و خودش یه در گاه شارژ جدا داره که البته نیاز نیست باتری رو در بیارید .
تنها باتری اصلی خود ماکروسافت یا دابی که شکلش مثل باتری ماکروسافته رو میشه از طریق خود دسته مستقیم شارژ کرد.
مرسی از پاسخ کامل و دقیق‌تون.
تمام مدل هایی که گفتین رو دیدم و متوجه شدم ک اونایی که خودشون پایه جدا برای شارژ شدن دارن مثل همون اسپارفاکس، ارتباطی با اون قسمت وسط که سوزن سوزنی هست ندارن و فقط باید توسط پایه خودشون یا پورت خودشون شارژ بشن که البته بعضی از این مدل های دابی هم همینجوریه باز و باید توسط پورت مخصوص خودش شارژ بشه بجز چند مورد که میشه با خود دسته شارژش کرد که اکثرا فیکن و اورجینالش هم اصلا مقرون به صرفه نیست
بنظرم همین قلمیا از همه مقرون ب صرفه تر هستش و میشه گفت مدل اسپارفاکس هم بد نیستش
بازم ممنون

Amirhosseinh77

کاربر سایت
Mar 12, 2019
59

سلام مجدد
من این دو تا باتری قلمی رو با شارژر مخصوصش تقریبا یه بار نزدیک 15 الی 16 ساعت گذاشتم امروزم دوباره تقریبا همون مقدار گذاشتم شارژ شد ولی هر دفه داخل دسته میزارمش همش میزنه medium ? مگه میشه این همه ساعت فول شارژ نشه !!
واسه تست دو تا باتری معمولی گذاشتم دیدم زد فول ولی اینو همش مدیوم میزنه

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
سلام مجدد
من این دو تا باتری قلمی رو با شارژر مخصوصش تقریبا یه بار نزدیک 15 الی 16 ساعت گذاشتم امروزم دوباره تقریبا همون مقدار گذاشتم شارژ شد ولی هر دفه داخل دسته میزارمش همش میزنه medium ? مگه میشه این همه ساعت فول شارژ نشه !!
واسه تست دو تا باتری معمولی گذاشتم دیدم زد فول ولی اینو همش مدیوم میزنه
باتریتون داره خراب میشه

• Like
Reactions: Amirhosseinh77

K A M B I Z

کاربر سایت
Aug 31, 2006
550
نام
کامبیز
کلا medium میزنه چون ولتاژ باطری های شارژی روری ۱.۲ ولت حدودا ولی باطری معمولی ۱.۵ ولت

من باطری سونی سایکل انرژی ۲۵۰۰ میلی آمپر و پاناسونیک انلوپ ۲۱۰۰ میلی آمپر دارم هردو رو بعد از فول شارژ medium میزنه تو کنسول مشکلی نیست

شما اگر خیلی حساس هستی با یه مالتی متر بعد از شارژ آمپر باطری شارژی رو اندازه بگیر باید با عدد اسمی که روش نوشته یکی باشه

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
کلا medium میزنه چون ولتاژ باطری های شارژی روری ۱.۲ ولت حدودا ولی باطری معمولی ۱.۵ ولت

من باطری سونی سایکل انرژی ۲۵۰۰ میلی آمپر و پاناسونیک انلوپ ۲۱۰۰ میلی آمپر دارم هردو رو بعد از فول شارژ medium میزنه تو کنسول مشکلی نیست

شما اگر خیلی حساس هستی با یه مالتی متر بعد از شارژ آمپر باطری شارژی رو اندازه بگیر باید با عدد اسمی که روش نوشته یکی باشه
اره زدی تو خال باطری شارژی های بازار همه 1.2 V هستن که وقتی فول شارژ میشه میزاری تو دستگاه اول فول نشون میده بعد چند دقیقه یه خونه کمتر نشون میده همیشه . در واقعه باتری لیتیوم پلیمری ۱.۵ دقیقتر و استاندارد دسته هستش .

دوستان خودم یه سوال دارم باتری ۱.۵ قلمی رو باید از کجا تهیه کرد ولی عصر ندارن ؟ قیمتشون حدودا چند هستش ؟ اگه باتری با خروجی ۳.۷ تهیه کنیم میشه استفاده کرد ؟برای موس می خوام چون ۱.۲ روش کار نمیکنه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر