سینماتیک ورودی StarCraft 2: Heart of the Swarm به نمایش درآمد.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی

کمپانی بلیزارد همیشه به علت هنرش در ساخت انیمشنها و کات سین های فوق العاده عظیم و با جزییات در بازیهایش مورد تحسین قرار گرفته است.به تازگی سینماتیک ورودی StarCraft 2: Heart of the Swarm به نمایش درآمده و بار دیگر ثابت میکند که این کمپانی لایق این همه تحسین و طرفداری است.
در این سینماتیک بسیار با کیفیت حمله زرگها به یکی از شهرهای ترانها و نابودی آنها در نبردی ترسناک به نمایش در می آید که در انتها با نشان دادن شکل تغییر یافته Queen of Blades به Sarah Kerrigan پل ارتباطی بین نسخه قبل و جدید را رقم میزند.
داستین براودر,کارگردان بازی در مورد این تریلر توضیح میدهد که یکی از چیزهایی که ما با این تریلر میخواهیم به بیننده القا کنیم قدرت بی حد زرگهاست و با قرار دادن این قدرت در دستان شما در این نسخه تبدیل به کابوسی برای Mengsk و Dominion می شوید.هرچند در انتها مشخص میشود حال حاضر با توجه به وضعیت Sarah Kerrigan,او همچین قدرتی را در دست ندارد ولی در جستجوی بدست آوردن دوباره آن است و آرزوی نابودی Mengsk را دارد سر دارد.در حال حاضر وی جایی در آزمایشگاه ترانها زندانیست و توسط افرادی که تنفری عمیق از وی دارند محاصره شده است.
StarCraft 2: Heart of the Swarm در تاریخ 12 مارس به طور انحصاری برای PC عرضه میشود.

دانلود تریلر

منبع

آخرین ویرایش:

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,537
نام
کورش
چند بار باید گفت که بلیزارد مقصر نبوده و تحریم ایران جزو قوانین بوده و اگه انجام نمی داده دچار مشکل می شده.بلیزارد نمیتونه که بخاطر پلیرهای ایرانی که تعدادشون نسبت به بقیه پلیر ها خیلی کمتره شرکت خودش رو دچار مشکل کنه

اتفاقا تقصیر بلیزارده چون بعد از اینکه IP ایران رو بستن سخنگوی اداره خزانه داری امریکا اعلام کرد که گیم جزو تحریمها نیست و اگه بلیزارد درخواست مجوز بده این مجوز صادر میشه و مشکلی نداره.
کاملا معلومه این وسط بلیزارد دزده که کاسه داغتر از اش شده و داره جلو تر از تحریمها عمل میکنه.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
اتفاقا تقصیر بلیزارده چون بعد از اینکه IP ایران رو بستن سخنگوی اداره خزانه داری امریکا اعلام کرد که گیم جزو تحریمها نیست و اگه بلیزارد درخواست مجوز بده این مجوز صادر میشه و مشکلی نداره.
کاملا معلومه این وسط بلیزارد دزده که کاسه داغتر از اش شده و داره جلو تر از تحریمها عمل میکنه.
هر عکسی یک عملی داره ما بازیهای اون را تحریم کردیم اونها هم ما رو

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
هر عکسی یک عملی داره ما بازیهای اون را تحریم کردیم اونها هم ما رو

سلام،

من با حرف کوروش موافقم. کلا این بلیزارد خواسته نشون بده آره منم هستم. ببینین من با سیاست های امریکا موافقم میزنم پدر و مادر ایرانیا رو در می ارم.

من نظرم اینه که خود دولت امریکا هم یه خورده مرض داشته فقط کافیه Tax رو روی بلیزارد به ازای هر GC و CD KEY ، حدود 0.5 درصد کم کنه. اونوفت هست که بلیزارد میگه گور بابای IP های ایران. پول رو بچسب.

من هنوز که هنوزه دلم از این کار بلیزارد خونه. حیف اون همه GC و بازی که الان توی اکانتم هست و پولی که ریختیم توی حلقوم این بلیزارد. البته اینو بگما اون زمان که بازی می کردم، لذتش رو بردم. ولی دلم می سوزه که چرا باید به خاطر هیچ این کار رو این بلیزارد بکته.

خوبه اخبار هست گفتند که بازی های بلیزارد کلا ممنون شده در کشور بعداین خبر بود بلیزارد آمد حرکت زد.

لطف کن لینک این خبر رو بزار من ببینم.

فقط جهت اطلاع، اولین بار که نتوستیم وارد بازی بشیم برمیگشت به پچی که روی دیابلو اومد و باعث شد یه سری رنج IP ها بن بشه که حتی تو یه سری کشورهای اروپایی هم این مشکل افتاد و مشکل از سمت خود بلیزارد بود و بعد از یک روز با یه Blue Post حل شد.

پس ایران تا حالا هیچ اقدامی برای بستن بازی های بیلیزارد نداشته. مطمئن باش.

در ضمن مطمئن باش بلیزارد اونقدر مثل ما ایرانیا عقده ای نیست بگه، شما بستین بزا منم حالتو بگیرم. ما ایرانیا هستیم که به بازی کردن توی سرور بیلیزارد نیاز داریم. فکر کردی بیلیزارد به ما نیاز داره !!!!! زهی خیال باطل.

یاعلی...

آخرین ویرایش:

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,537
نام
کورش
خوبه اخبار هست گفتند که بازی های بلیزارد کلا ممنون شده در کشور بعداین خبر بود بلیزارد آمد حرکت زد.

کجا همچین چیزی بوده؟ دو تا یوزر بی اطلاع و سایت زرد اومدن شایعه ساختن این شد خبر رسمی که ایران بسته؟
محض اطلاع اینجا هیچ کاری به بازی های بلیزارد نداشتن. وقتی خود بلیزارد رسما اعلام میکنه بخاطر تحریم IP ایران رو بسته اونوقت شما نتیجه گیری میکنی اول اینجا بسته؟
من نظرم اینه که خود دولت امریکا هم یه خورده مرض داشته فقط کافیه Tax رو روی بلیزارد به ازای هر GC و CD KEY ، حدود 0.5 درصد کم کنه. اونوفت هست که بلیزارد میگه گور بابای IP های ایران. پول رو بچسب.

خب دیگه سخنگوی اداره خزانه داری باید به چه زبونی بگه که اقا مشکلی نداره و حتی اگه مجوز کتبی بخواهین هم میدیم. این وسط نه اینطرف و نه دولت اونطرف هیچکدوم سر این مساله مقصر نیستن و میبینیم که حتی سر یه چیز بی اهمیت مثل بازی موضع رسمی شون رو هم اعلام کردن. مشکل فقط بلیزارده که معلوم نیست چرا اینطوری میکنه.

البته حقیقتش یک مقدار هم به بیحالی و بیخاصیتی خودمون برمیگرده. اگه سرو صدایی که سر بستن IP پیش اومد رو سر خبر تحریم نبودن بازی راه مینداختیم بلیزارد برای حفظ ابروش مجبور میشد باز کنه چون هیچ توجیحی نداشت ولی دید از یوزر ها بخاری بلند نمیشه اون هم بیخیال شد.

آخرین ویرایش:

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
خب دیگه سخنگوی اداره خزانه داری بای به چه زبونی بگه که اقا مشکلی نداره و حتی اگه مجوز کتبی بخواهین هم میدیم. این وسط نه اینطرف و نه دولت اونطرف هیچکدوم سر این مساله مقصر نیستن و میبینیم که حتی سر یه چیز بی اهمیت مثل بازی موضع رسمی شون رو هم اعلام کردن. مشکل فقط بلیزارده که معلوم نیست چرا اینطوری میکنه.

البته حقیقتش یک مقدار هم به بیحالی و بیخاصیتی خودمون برمیگرده. اگه سرو صدایی که سر بستن IP پیش اومد رو سر خبر تحریم نبودن بازی راه مینداختیم بلیزارد برای حفظ ابروش مجبور میشد باز کنه چون هیچ توجیحی نداشت ولی دید از یوزر ها بخاری بلند نمیشه اون هم بیخیال شد.

سلام مجدد،

کوروش درسته که خزانه داری امریکا این رو گفته. ولی من منظورم پول بود که اگه به خاطر پول این کار رو کرده باشه حمایت امریکا رو حتما پشتش داره.

در مورد نکته دومی که گفتی : فکر می کنی چه راحی خوبه برای این کار انجام بدیم. طومار جمع کنیم و امضاء کنیم بدیم به بلیزارد ؟ اگه این کار موثر هستش من حاضرم به عنوان نفر اول امضاء کنم. چون همیشه دوست دارم مثل بچه ادم به سرورهای بلیزارد وصل بشم نه با هزار تا سلام و صلوات.

یاعلی...

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
من اینو نمیدونستم،پس در اینصورت کار بلیزارد غیر منطقی بود،البته خب تعداد پلیرهای ایرانی کلا خیلی کم هست و به همین خاطر هم فکر کنم بلیزارد میخواست یکجوری(نمیدونم به چه دلیلی)از شر ما خلاص بشه

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام،

ینکه چکار میشه کرد اول یک هماهنگی درست و حسابی میخواد و بعد ایجاد یک تاپیک تو بتلنت و گیر دادن بهشون. وقتی تاپیک به اندازه کافی پر سرو صدا شد کشیدن قضیه به سایتهای خبریشون که ببینید این شرکت دزد چه کاری با ما کرده و گیم رو که رسما جزو تحریم ها نبود رو
اول فروخته و بعد تحریم کرده. الان اداره خزانه داری توپ رو انداخته تو زمین بلیزارد و میگه ما با گیم ایرانی ها مشکلی نداریم. بلیزارد اگه ریگی به کفشش نیست بیاد بگه ما درخواست مجوز کردیم ولی ندادن نه اینکه سکوت کنه.
البته انکار واقعا یه اتحاد درست و حسابی میخواد که ماها اهلش نیستیم.

من برای این کار پایه پایم.

نظرم رو هم بگم : کسی رو که باید اول بندازیم چلو که استارت این کار رو بزنه، گزینه اول : احمد - گزینه دوم : سیاوش.

من حاضرم هر کاری از دستم برمی یاد انجام بدم تا این اجنبی شرش رو از سر ما برداره.

کوروش حاضری پیگیری کنیم ؟

یاعلی...

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,537
نام
کورش
سلام،

من برای این کار پایه پایم.

نظرم رو هم بگم : کسی رو که باید اول بندازیم چلو که استارت این کار رو بزنه، گزینه اول : احمد - گزینه دوم : سیاوش.

من حاضرم هر کاری از دستم برمی یاد انجام بدم تا این اجنبی شرش رو از سر ما برداره.

کوروش حاضری پیگیری کنیم ؟

یاعلی...

اگه تعداد زیاد باشه و بشه موج ایجاد کرد من هم هستم ولی اگه تعداد کم باشه بهتره کاری نکنیم چون ممکنه همین اکانتها هم بن بشه.

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
اگر خواستید اقدامی بکنید منم هستم، دوست دارم Battle.net زودتر آزاد شه برای ایران، الاخصوص که Blizzard All-Stars هم توی راهه

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,952
نام
فرهاد
تو این بازی مثل دیابلو 3 حتما باید آنلاین بود یا آفلاین هم میشه بازی کرد؟
سری قبل شرکت patch رو داد که میشد افلاین بازی کرد. حتی به صورت رایتی.
یه سوال از بچه های فنی این تریلر الان خرج درست کردن چقدر هست با زمان درست کردنش؟؟؟

سوالات نامفهوم هست عزیز. خرج درست کردن بازی منظورت هست؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر