سیستم مورد نیاز Crysis 3 اعلام شد

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,944
نام
حسین
20121203_crysis_3.jpg

خوب بلاخره بعد از ماه ها گمانه زنی Crytek حداقل و حداکثر سیستم مورد نیاز باز ی را اعلام کرد
همچنین بازی علاوه برکامپیوتربرای PlayStation 3 و Xbox 360 در February 2013 منتشر می شود

• MINIMUM SYSTEM OPERATING REQUIREMENTS FOR PC:
    • Windows Vista, Windows 7 or Windows 8
    • DirectX 11 graphics card with 1Gb Video RAM
    • Dual core CPU
    • 2GB Memory (3GB on Vista)
    • Example 1 (Nvidia/Intel):
    – Nvidia GTS 450
    – Intel Core2 Duo 2.4 Ghz (E6600)
    • Example 2 (AMD):
    – AMD Radeon HD5770
    – AMD Athlon64 X2 2.7 Ghz (5200+)
  • RECOMMENDED SYSTEM OPERATING REQUIREMENTS FOR PC:
    • DirectX 11 graphics card with 1GB Video RAM
    • Quad core GPU
    • 4GB Memory
    – Nvidia GTX 560
    – Intel Core i3-530
    • Example 2 (AMD):
    – AMD Radeon HD5870
    – AMD Phenom II X2 565
  • HI-PERFORMANCE PC SPECIFICATIONS:
    • Latest DirectX 11 graphics card
    • Latest quad core CPU
    • 8GB Memory
    NVidia GTX 680
    – Intel Core i7-2600k
    • Example 2 (AMD):
    – AMD Radeon HD7970
  • – AMD Bulldozer FX4150

تصاویر از بازی

منبع

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
دمشون گرم,تو این بازیها معنی واقعی PC و قدرتشو میفهمی!!!
بازی کردن این جور بازیها رو کنسول حرامه و بازی حیف میشه,دوستان فکر از دست دادن نسخه PC رو هم نکنن!!:d

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
دمشون گرم,تو این بازیها معنی واقعی PC و قدرتشو میفهمی!!!
بازی کردن این جور بازیها رو کنسول حرامه و بازی حیف میشه,دوستان فکر از دست دادن نسخه PC رو هم نکنن!!:d

آخه مشکل پوله اگه میشد همه رو pc بازی میکردن :d

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR
من با این چند فریم میگیرم ؟ رو چه تنظیماتی ؟
CPU:CORE I3 540@3.07 GHZ
VGA:GTX 550 TI TOP 975MHZ
RAM:8GB 1333
امیدی هست یا باید ارتقا بدم ؟:D
اخه کی کرایسیس رو روی کنسول بازی میکنه :D

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
نسخه آلفا رو بازی کردم 4 تا حالت گرافیکی داشت به صورت خودمونی میگم : Low - Medium - High - Ultra ! توی بخش مولتی یه مپ متوسط و فکر کنم 16 تا بازیکن . محیط هم خیلی زیبا روش کار شده و آبجکت های زیادی هم نداشت کلا . فقط وقتی یه دونه Ceph Gunship و یه موجود دیگشون که رو زمین راه میرفت وارد مپ میشدن شلوغ بازی مشید که اونجا هم اصلا افت فریم نبود . من روی High 1920x1080 + High Res Textures بازی کردم 60 فریک قفل شده داشتم بدون حتی 1 بار افت فریم . روی Ultra که میذاشتم فریم روی 20 قفل میشد که فکر کنم مال خودنسخه آلفا بود ولی واقعا دیگه روی 1920x1080 + High Res Texturs + Ultra اینطوری میشدم : :o . این فقط نسخه آلفا بود . واسه این بازی کمتر از 680 توصیه نمیشه با یه i7 :d .

سیستمی هم که باهاش آلفا بازی کردم این هست : i5 2500K @4.2 Ghz
Asust GTX 670 DCII TOP از 680 1 درصد قویتر هم هست:d
8 GIG Gskill Sniper 1600 !

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
من با این چند فریم میگیرم ؟ رو چه تنظیماتی ؟
CPU:CORE I3 540@3.07 GHZ
VGA:GTX 550 TI TOP 975MHZ
RAM:8GB 1333
امیدی هست یا باید ارتقا بدم ؟:D
اخه کی کرایسیس رو روی کنسول بازی میکنه :D
روی Low فکر کنم زیر 60 بگیری :d

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
نسخه آلفا رو بازی کردم 4 تا حالت گرافیکی داشت به صورت خودمونی میگم : Low - Medium - High - Ultra ! توی بخش مولتی یه مپ متوسط و فکر کنم 16 تا بازیکن . محیط هم خیلی زیبا روش کار شده و آبجکت های زیادی هم نداشت کلا . فقط وقتی یه دونه Ceph Gunship و یه موجود دیگشون که رو زمین راه میرفت وارد مپ میشدن شلوغ بازی مشید که اونجا هم اصلا افت فریم نبود . من روی High 1920x1080 + High Res Textures بازی کردم 60 فریک قفل شده داشتم بدون حتی 1 بار افت فریم . روی Ultra که میذاشتم فریم روی 20 قفل میشد که فکر کنم مال خودنسخه آلفا بود ولی واقعا دیگه روی 1920x1080 + High Res Texturs + Ultra اینطوری میشدم : :o . این فقط نسخه آلفا بود . واسه این بازی کمتر از 680 توصیه نمیشه با یه i7 :d .

سیستمی هم که باهاش آلفا بازی کردم این هست : i5 2500K @4.2 Ghz
Asust GTX 670 DCII TOP از 680 1 درصد قویتر هم هست:d
8 GIG Gskill Sniper 1600 !

فکت افتاد نه؟ :d

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
اینجاست که قدرت 360 رو میفهمی..
بیا کمی منطقی باشیم ...

اگر شما قدرت پردازشی CPU و ۀ\, 360 رو بدونی دقیقا چقدره و اون رو با یه 680 و یه i7 Ivy Bridge مقایسه کنی میبینی 360 نصف هم که هیچ خیلی کمتر ازا ین حرفا قدرت داره . و اینجاست که ما قدرت تیم سازنده بازی در Optimize کردن بازی رو میبینیم . البته Optimize اینجا میشه : استفاده نکردن از خیلی از تکنیک های گرافیکی و تکسچر های بی کیفیت (نمونه BF3 که حتی با اون HD Pack روی 360 هنوز هم که میرم یوتیوب ویدیوهای کنسولی رو میبینم حس میکنم BF2 رو دارن روی Low بازی میکنن :|) و استفاده نکردن از فیزیک و ... ! واقعا دم کرایتک گرم که این بازی رو تونستن رو این کنسول پیاده کنن :> . Dirext هم به کنار :d

---------- نوشته در 02:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:43 PM ارسال شده بود ----------

دوستان ببخشید سوالم نابجاست ولی من با
580 Matrix
core i7
8 gig ram
میتونم امیدی داشته باشم ؟؟؟
High 60 به بالا . فعلا نمیشه درمورد Ultra نظری داد .

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
خدایا ، برسون پولی یه چیزی ! نکن اینکارو با ما ! ما توی این دنیا به این بزرگی از کوچکترین نعمت های تو بی بهره ایم حداقل بزار توی چهارگوشه اتاقمون کمال استفاده رو ببریم !!
خدایا جهنم رو برامون نازل نکن کاری نکن دست به دامن کنسول بشیم و فرم ریتمون از 10الی15 بالاتر نره ...

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
تریلر آخری که از بازی پخش شد از لحاظ گرافیکی قشنگ دو نسل از بازیایی که الان میبینیم بالاتر بود حجم افکتا کیفیت بافتا نورپردازی داینامیک فیزیک وحشتناک اشیای تعامل پذیر بینهایت که محیطو کاملا واقعی کرده و خلاصه همه ی نکات گرافیک بازی چند سر و گردن از بازیای الانی بالاتره و مقایسه ی بازیای حال حاضر باهاش مثل مقایسه ی بازیای PS1 با 360 اگه واقعا اون گرافیکی که دیدیم تو تریلر گیم پلی آخری که از بازی اومده با سیستمی که اینجا نوشته شده برای اجرای HI-PERFORMANCE مطابقت داشته باشه واقعا کرایتک کار بزرگی کرده بلاخره صحبت از دو نسل فاصله با بازیای الانیه دیگه
اگه تو نسل بعد از CE3 استفاده کنن و برخلاف این نسل UE موتور غالب نباشه میشه مطمئن بود که بازیای نسل بعد همرو از نظر گرافیکی راضی میکنن

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
تریلر آخری که از بازی پخش شد از لحاظ گرافیکی قشنگ دو نسل از بازیایی که الان میبینیم بالاتر بود حجم افکتا کیفیت بافتا نورپردازی داینامیک فیزیک وحشتناک اشیای تعامل پذیر بینهایت که محیطو کاملا واقعی کرده و خلاصه همه ی نکات گرافیک بازی چند سر و گردن از بازیای الانی بالاتره و مقایسه ی بازیای حال حاضر باهاش مثل مقایسه ی بازیای PS1 با 360 اگه واقعا اون گرافیکی که دیدیم تو تریلر گیم پلی آخری که از بازی اومده با سیستمی که اینجا نوشته شده برای اجرای HI-PERFORMANCE مطابقت داشته باشه واقعا کرایتک کار بزرگی کرده بلاخره صحبت از دو نسل فاصله با بازیای الانیه دیگه
اگه تو نسل بعد از CE3 استفاده کنن و برخلاف این نسل UE موتور غالب نباشه میشه مطمئن بود که بازیای نسل بعد همرو از نظر گرافیکی راضی میکنن
شما الان نسل بعد را دیدی که میگی دو نسل از بازهای الان بالاتره ؟! یعنی نسل بعد که بیخیال ! دو نسل بعدش ما همچین گرافیکی میبینیم دیگه ؟! یه چیزی را اونقدرها بزرگ کنید که بشه پاره و پورش را با دستمالی یا چیزی بستش !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر