سیستم مورد نیاز بازی Tomb Raider اعلام شد

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
20130208_tomb_raider_hr.jpg

سلام.
امروز شرکت Crystal Dynaics سازنده بازی Tomb raider، سیستم مورد نیاز نسخه PC این عنوان را اعلام کرد.
این بازی بر اساس سیستم شبکه Steam خواهد بود و همچنین نسخه PC این بازی دارای High Resolution Textures و پشتیبانی از DirectX 11 است.

سیستم مورد نیاز این بازی به شرح زیر اعلام شده است:

Minimum system requirements for PC:
-----------------------------
Windows XP Service Pack 3, Windows Vista,7,8 (32bit/64bit)
DirectX 9 graphics card with 512Mb Video RAM:
AMD Radeon HD 2600 XT
nVidia 8600
Dual core CPU:
AMD Athlon64 X2 2.1 Ghz (4050+)
Intel Core2 Duo 1.86 Ghz (E6300)
1GB Memory (2GB on Vista)

Recommended system requirements for PC:
-----------------------------
Windows Vista, Windows 7 or Windows 8
DirectX 11 graphics card with 1GB Video RAM:
AMD Radeon HD 4870
nVidia GTX 480
Quad core CPU:
AMD Phenom II X2 565
Intel Core i5-750
4GB Memory

منبع

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
شرمنده بابت بی ربط بودن به تاپیک!!:sorry:
ولی کیانوش از تو انتظار نداشتم!:|یعنی اصلا شانس گوتی شدن به استارکرفت نمیدی؟؟:ranting:

متاسفانه نه! دلیلم هم اینه که بیشتر منتقدین به سمت بازی های Action و Adventure جذب میشن. احتمال اینکه People Choice بشه خیلی زیاده ولی GotY اونم از Critics فکر نکنم. اینطوری برداشت نکن که برای من یکی GotY نیست چون اگه توی لیست بهترین بازی های سال من رو هم میدیدی (که دیدی و اگه یادت باشه) Most Anticipated من SC2 HotS هست و خواهد بود. بهترین بازی سال من هم (البته اگه بازی بلیزارد با قفل های مسخره ش شورش رو در نیاره و بتونم بازی کنم) همینه ولی اصلا امیدی به GotY گرفتنش ندارم. کلا سبک استراتژیک یه سبک خاصه و عامه پسند نیست. ولی در صورتی که Action و Adventure نه و عامه پسندی شون خیلی بیشتر از استراتژیکه.

خودت مقایسه کن اصلا چند نفر SC میشناسن و چند نفر TR، BioShock و GTA میشناسن. تازه وقتی تام چیک بخواد GotY بده که دیگه معلومه قضیه چی هست.

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,570
نام
بهنام
من بعد از یه عمر(البته 2سال) با XBOXبازی کردن میخوام این بازی رو PCبگیرم>:d< با این مشخصات روی بلا ترین گرافیک(ایولا اعتماد به نفس) اجرا میشه؟یانه؟
Processor:I5 INTEL
Motherboard:ASUS P8H61MLX
Memory:4GB DDR3
Graphic Card:580GTX
Hard Drive:220GBوwindows7-32bit

اجرا میشه یا برم سراغ XY(اسمXBOXمن)

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
من بعد از یه عمر(البته 2سال) با XBOXبازی کردن میخوام این بازی رو PCبگیرم>:d< با این مشخصات روی بلا ترین گرافیک(ایولا اعتماد به نفس) اجرا میشه؟یانه؟
Processor:I5 INTEL
Motherboard:ASUS P8H61MLX
Memory:4GB DDR3
Graphic Card:580GTX
Hard Drive:220GBوwindows7-32bit

اجرا میشه یا برم سراغ XY(اسمXBOXمن)
سوالت جاش اینجا نیست، اما چون پرسیدی جواب میدم. :D
ها جواب میده.

حتما روی بالاترین؟
پس عجب غولی تو خونه داروم (باورت میشه ماله 2ساله پیشه)
بالاترین نه. ولی به هر حال می تونی راحت اجراش کنی.

آخرین ویرایش:

hessam72

کاربر سایت
Nov 11, 2007
192
نام
حسام
احتمالا یکی از اسپانسراش AMD نیست؟!!!
اگه توجه کنید هم cpu و vga پیشنهادی از AMD ضعیف تر از intel و nvidia هست اما همه در یک طبقه قرار داده شده
مثلا تو recommend گفته با 4870 میتونی یا 480،آخه این کجا و آن کجا!
cpu هم جالبه X2 رو در مقابل i5 گذاشته!!!
کاملا مشخصه تبلیغاتی و یک جانبه هست،اما خوب بلاخره اونام باید پول در بیارن دیگه...

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
Crystal Dynamics سازنده ریبوت عنوان Tomb Raider می‌خواهد این بازی برروی PCهای نچندان قدرتمند نیز اجرا شود. برخلاف بازی‌های دگیر که به تازگی Windows XP را ساپورت نمی‌کنند این عنوان Windows XP را حمایت خواهد کرد.
بهتره بعضی شرکتا یاد بگیرن بجای اینکه اینقدر گرافیک بازیشونو به رخ بکشن و بگن گرافیک بازی ما سیستم شما رو ذوب خواهد کرد یکم به فکر گیمرا باشن.:|

Mahdi.M

کاربر سایت
Dec 21, 2006
496
نام
مهدے
یه سوال داشتم؟ اینکه گرافیک کامپیوتر بیشتر میشه از ایکس باکس؟ منظورم اینه که ما با نهایت گرافیک بازی نمیکنیم روی کامپیوتر؟آخه tomb raider حیفه
به دلیل سخت افزار به روز کامپیوتر (PC)، بله گرافیک بالاتری روی کامپیوتر خواهد داشت.
حتی در یکسان ترین تنظیمات گرافیکی بین کنسول و PC، باز به خاطر امکان بالابردن Resolution در PC، نسخه PC گرافیک بهتری رو خواهد داشت؛ چه در این عنوان و چه عناوین دیگه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر