سیستم مورد نیاز بازی Tomb Raider اعلام شد

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
20130208_tomb_raider_hr.jpg

سلام.
امروز شرکت Crystal Dynaics سازنده بازی Tomb raider، سیستم مورد نیاز نسخه PC این عنوان را اعلام کرد.
این بازی بر اساس سیستم شبکه Steam خواهد بود و همچنین نسخه PC این بازی دارای High Resolution Textures و پشتیبانی از DirectX 11 است.

سیستم مورد نیاز این بازی به شرح زیر اعلام شده است:

Minimum system requirements for PC:
-----------------------------
Windows XP Service Pack 3, Windows Vista,7,8 (32bit/64bit)
DirectX 9 graphics card with 512Mb Video RAM:
AMD Radeon HD 2600 XT
nVidia 8600
Dual core CPU:
AMD Athlon64 X2 2.1 Ghz (4050+)
Intel Core2 Duo 1.86 Ghz (E6300)
1GB Memory (2GB on Vista)

Recommended system requirements for PC:
-----------------------------
Windows Vista, Windows 7 or Windows 8
DirectX 11 graphics card with 1GB Video RAM:
AMD Radeon HD 4870
nVidia GTX 480
Quad core CPU:
AMD Phenom II X2 565
Intel Core i5-750
4GB Memory

منبع

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
GTX 480 هم کم کارت گرافیکی نیستا:|
Crysis 2 رو روی 1080p و آخرین تنظیمات زیر 30 فریم نمیداد !
خیلی کارت گرافیک خوبیه،شماره جدیدش میشه همون GTX 590 که اینم مثل همونه !
TR هم همچین سیستم بالایی نمیخواد،حداقل سیستمش خیلی خوبه و اکثر گیمرا میتونند بالای 30 فریم بگیرند راحت،به نظرم!

qthenp

عضو جدید
Feb 7, 2013
79
تا به حال tomb raider به خاطر فکری بودنش معروف بود و گرافیک بالایی نداشت ولی حالا گرافیکش نسبت به نسخه های قبلی پیشرفت داشته که از تریلر ها معلوم است
[h=2][/h]

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
باز پورت بازی رو دارن Nixxes Software دوباره با یه پورت شاهکار طرفیم!>:d<
یعنی اگه یه شرکت باشه پورتاش همیشه بی نقص بوده باشن همین Nixxes هست. دم اسکوئر گرم پورتای PC ش رو داده به یه عالی داده.

لطفا هیتر ها هم تاپیک ها رو به !@#$ ندن. از بازی خوشت نمیاد برو همون آنچارتد بازی کن. دوستان هم یکن از بچه بودن در بیاین. "صحنه داره؟" از زمانی که معلوم شد بازیگر توی True Blood بوده دیگه شوخی های لوس شروع شد. English Born تبدیل شد به Englsih P0rn. موندم چیه بازی هست که باید اتاقمون آکوستیک باشه؟ چون زخمی میشه آخ میگه؟ اوایل بامزه بود ولی دیگه خیلی خیلی بی مزه شده.

امسال بین Tomb Raider و BioShock Infinite و GTA V کدوم بازی GotY میشه؟ دهن منتقدای سایت ها و مجله ها سرویسه!:d

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
باز پورت بازی رو دارن Nixxes Software دوباره با یه پورت شاهکار طرفیم!>:d<
یعنی اگه یه شرکت باشه پورتاش همیشه بی نقص بوده باشن همین Nixxes هست. دم اسکوئر گرم پورتای PC ش رو داده به یه عالی داده.

لطفا هیتر ها هم تاپیک ها رو به !@#$ ندن. از بازی خوشت نمیاد برو همون آنچارتد بازی کن. دوستان هم یکن از بچه بودن در بیاین. "صحنه داره؟" از زمانی که معلوم شد بازیگر توی True Blood بوده دیگه شوخی های لوس شروع شد. English Born تبدیل شد به Englsih P0rn. موندم چیه بازی هست که باید اتاقمون آکوستیک باشه؟ چون زخمی میشه آخ میگه؟ اوایل بامزه بود ولی دیگه خیلی خیلی بی مزه شده.

امسال بین Tomb Raider و BioShock Infinite و GTA V کدوم بازی GotY میشه؟ دهن منتقدای سایت ها و مجله ها سرویسه!:d

شرمنده بابت بی ربط بودن به تاپیک!!:sorry:
ولی کیانوش از تو انتظار نداشتم!:|یعنی اصلا شانس گوتی شدن به استارکرفت نمیدی؟؟:ranting:

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
بازی شبیه ساز زایمانه (شنیداری) با این فرهنگ فقیر هم باید قبول کنیم به مزاج بعضیا و خانوادشون خوش نمیاد...

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
نه،فکر کنم منظورش اینه که از بس آه و اوه و جیغ و ناله میکنه تو بازی،بخاطر اونه:d=))

آره بابا

در اتاقم باز بود داشتم با صدای بلند تریلرشو میدیدم خودمم جلو مانیتور رو گرفته بودم خانواده چیزی نمیتونستن ببینن فقط صداشو میشنیدن گفتم الان فک میکنن چی دارم میبینم؟!! یکم رفتم اونور که بتونن مانیتور رو هم ببینن فکر بد نکنن

McSaturday

کاربر سایت
Feb 15, 2011
399
نام
مک‌ستردی
نه،فکر کنم منظورش اینه که از بس آه و اوه و جیغ و ناله میکنه تو بازی،بخاطر اونه:d=))

آره بابا

در اتاقم باز بود داشتم با صدای بلند تریلرشو میدیدم خودمم جلو مانیتور رو گرفته بودم خانواده چیزی نمیتونستن ببینن فقط صداشو میشنیدن گفتم الان فک میکنن چی دارم میبینم؟!! یکم رفتم اونور که بتونن مانیتور رو هم ببینن فکر بد نکنن
یه مزیت عدم توانایی مالی و نداشتن اتاق :D
من تو هال بازی میکنم :D:D:D

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
من با سیستم متوسطم هیچ مشکلی با هیتمن نداشتم ... رو دقت تصویر 1080 و بدون فعال سازی ***** آنتی الایزینگ فزیم اصلا زیر 30 نمیومد :-/

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
وای !!
اگه چند درصد احتمال داشت بخوام این بازی رو اورجینال بخرم پرید چون از استیم بدم میاد !:|

دیگه اورجینال خریدن راحت تر از استیم هم مگه هست؟؟؟؟:-/:|
از کی سری 4 دایرکت اکس 11 ساپورت شده ما بی خبریم ؟!

اون قسمت دایرکت ایکس 11 رو احتمالا فقط 460 منظورش بوده!!:d

آخرین ویرایش:

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,244
هیچ جایی ننوشته چقدر بازی حجم میگیره؟؟ لا اقل بدونیم چند گیگ باید DL کنیم
حجم نسخه ای که فعلا در استیم هست, ممکنه بعدا تفییر کنه:

حجم خود بازی : 8.6GB
حجم زبان انگلیسی :1GB
حجم فایل exe بازی: 31MB
رو هم 9.63GB خیرش رو ببینی. :d

اینم dlc هایی که واستون تدارک دیدن:

Shanty Town Multiplayer Map
Caves and Cliffs Multiplayer Map Pack
Shipwrecked Multiplayer Map Pack
1939Multiplayer Map Pack
Tomb of Lost Adventurer
Guerilla Skin
Aviatrix Skin
Hunter Skin
Zac Levi
Fisherman
Agility
Weapons Pack
Scavenger Scout
Scavenger Bandit
Scavenger Executioner
Combat Strike Pack
Explorer Bundle

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
یه سوال داشتم؟ اینکه گرافیک کامپیوتر بیشتر میشه از ایکس باکس؟ منظورم اینه که ما با نهایت گرافیک بازی نمیکنیم روی کامپیوتر؟آخه tomb raider حیفه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر