سیستم مبارزات Godfather II عالیست

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
screenshot_209469_thumb300.jpg

Hunter Smith، مدیر اجرایی Godfather II در گفتگو با CVG گفت که سیستم مبارزات این بازی تمام رقیبان خود را پشت سر خواهد گذاشت( در حالت کلی دوربین بر روی شانه قرار می‌گیرد).

او گفت:" من فکر می‌کنم تجربه‌ای که ما از اکشن این بازی در اختیار مردم قرار خواهیم داد از بهترین‌های این ژانر باشد.

شما اکشن این بازی را با تمام وجود حس خواهید کرد. شما وقتی با رقیب خود دست به یقه شدید، آنالوگ‌های سمت چپ و راست مانند دستان شما عمل کرده و باید با ترکیبی از آن‌ها، چند‌ضرب هایی به حریف بزنید و مبارزه را به نفع خود تمام کنید.

سیستم تیراندازی به صورت آزادانه و بدون محدودیت است. البته شما می‌توانید روی دشمن قفل کرده و سپس تصمیم بگیرید که او را هدشات کنید، به زانویش شلیک کنید و یا به اسلحه‌اش شلیک کنید تا از دستش بیفتد.

همچنین مانند گذشته شما می‌توانید افراد را گرفته و به در و دیوار بکوبید و یا آن‌ها را از ایوان به پایین پرتاب کنید که البته در این بازی انتخاب‌های وسیع‌تری پیش روی شماست.

در این بازی شما تلاش می‌کنید تا مناطق تجاری و درآمد زای شهر را از دست دون‌ها و خدمه‌شان خارج کنید و جایگاه خود را در شهر تثبیت کنید".

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
همه چيزم خوب باشه گرافيك ضعيف بازي رو كله پا ميكنه.
آقا این حرفا چیه میزنید؟
چرا شماها از بازی فقط گرافیکشو دیدید؟
سریه gta خیلی گرافیک داشت که اینقدر موفق شد؟؟؟
میخواید 100 تا بازی براتون معرفی کنم که اصلا گرافیکی نداشتن اما موفق شدن؟
متاسفم که جامعه گیمر ما فقط ضاهر رو میبینه نه چیزه دیگه ای رو

Barry Burton

کاربر سایت
Jan 16, 2009
33
اینها قدرتشون بیشتر از این نیست و کسی انتظار کرایسیس نداره از این 2 کنسول.
ولی این بازی روی کنسولهایی داره میاد که بنیانشون بر اساس قدرت گرافیکی هست.
پس باید انتظار بیش از این باشه.
نه که بنیان کنسول 360 بر اساس گرافیک خیلی بالاست . به خاطر همین Halo 3 با اون افتضاح گرافیکی عرضه شد و فروشش رو هم کرد :laughing:

پ.ن : بنیان کنسول 360 و ps3 برای بازیکنان ایرانی بر روی گرافیک تنظیم شده . یعنی همه بازی ها برای بازیکنان ایرانی بنیانش روی گرافیک هست :laughing:

SEIKO-XXX

کاربر سایت
Oct 27, 2008
891
نام
kivanc tatli
فقط تو ایران گرافیک گرافیک میکنن

فن گرافیک همه جا هست(ولی شدتش شاید تو ایران بیشتر باشه)!

ولی این ثابت شدس که فقط گرافیک عامل موفقیت یک بازی نیست.

یه بازیه موفق مثل یه تیم فوتبال میمونه که تمام اعضای تیم باید متحد باشند و کلمه ی واحد معنایی نداره بنابراین یه بازی هم زمانی موفق میشه(به طور واقعی)که تمام عوامل تشکیل دهنده ی یه بازی (گیم پلی و داستان و گرافیک و...)با هم تطایق داشته باشن.

som-fisher

کاربر سایت
Oct 25, 2008
372
نسخه اولش هم شاید در زمان عرضه خودش گرافیکی نداشت که بشه گفت گرافیکش بالاست ولی بازیه خوبی بود. اینو هم بگم مقایسه بازیهای دیگه این سبک با مافیا کار اشتباهی هست چون مافیا تکرار شدنی نیست و قابل مقایسه با هیچ گیم دیگه ای نیست. امدوارم شماره دوم GF هم خوب از آب در بیاد.

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
دوستان من فن گرافيك نيستم ولي باتوجه به گرافيك بازيهايي مثل GTA و Mafia 2 كه همه در اين سبك هستند .گرافيك نسل پيش آيا براي اين نسل مناسبه؟

The Jackal

کاربر سایت
Nov 29, 2008
425
نام
امير
دوستان من فن گرافيك نيستم ولي باتوجه به گرافيك بازيهايي مثل GTA و Mafia 2 كه همه در اين سبك هستند .گرافيك نسل پيش آيا براي اين نسل مناسبه؟
همه چیز که گرافیک نمی شه.یه مثال میزنم:البته قبول دارم که گرافیک مناسب نیست
بازی Neighbours From Hell(اسپل اشتباه :D )گرافیک چندان خوبی هم نداشت.ولی من به شخصه از گیم پلی روان و جالب بازی و معماها لذت می بردم.یا اینکه الان هنوز دارم Quake بازی میکنم به خاطر گرافیک نیست.
یا همین GTA.شما خودت از گیم پلی GTA II بیشتر لذت بردی یا GTA IV
ولی در کل من فکر نکنم با توجه به گندهای قبلی EA این بازی چندان خوب از آب دربیاد.البته دوستمون SEIKO-XXX حرف خیلی جالبی زد و همه چیزرو به سادگی معلوم کرد.

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
يه Dead space نميتونه خاطره اون همه بازیهای گند EA رو از ذهنمون بيرون كنه!! undercoverشونم كه بازم گند زد!!! اينم مطمئن باشيد مثل شماره يكش ميشه! شماره يكش كه ماشين سواريش انگار روی هوا بود! و كلی بهش خنديديم...كلا من یكی بی خيال بازی هستم! ارزش 1000 تومنم نداره!:laughing:
:eek::eek:...
دیگه با توجه قدرت پی اس2 چه نوع ماشین سواری می خواستید؟؟اتفاقا رانندگیش خیلی هم عالی کار شده بود،مخصوصا لحظات تعقیب و گرز با پلیس و مافیاها که شخصیت اول رانندگی می کرد و یارش تیراندازی می کرد(و بالعکس)همین طور افکت منفجر شدن ماشین هم عالی کار شده بود،از نظر گرافیکی هم که بازی تو زمان خودش آخر چهره پردازی بود،داستانش هم واقعا خوب کار بود(مخصوصا واقعه کشته شدن فرانکلین معشوقه شخصیت اول بازی که داستان رو دراماتیک کرده بود)،گیم پلی هم که اونهمه نوآوری داشت(باج گیری از بقال و قصاب،حمله به پایگاه گروههای مافیایی دیگه،سیستم کاور گیری و...)
پ.ن:انگار شما 5 دقیقه بازی رو گرفتید دیدید خوشتون نمیاد که این حرف رو می زنید!!:biggrin1:

funboy

کاربر سایت
May 29, 2007
300
نام
Amin
:eek::eek:...
دیگه با توجه قدرت پی اس2 چه نوع ماشین سواری می خواستید؟؟اتفاقا رانندگیش خیلی هم عالی کار شده بود،مخصوصا لحظات تعقیب و گرز با پلیس و مافیاها که شخصیت اول رانندگی می کرد و یارش تیراندازی می کرد(و بالعکس)همین طور افکت منفجر شدن ماشین هم عالی کار شده بود،از نظر گرافیکی هم که بازی تو زمان خودش آخر چهره پردازی بود،داستانش هم واقعا خوب کار بود(مخصوصا واقعه کشته شدن فرانکلین معشوقه شخصیت اول بازی که داستان رو دراماتیک کرده بود)،گیم پلی هم که اونهمه نوآوری داشت(باج گیری از بقال و قصاب،حمله به پایگاه گروههای مافیایی دیگه،سیستم کاور گیری و...)
پ.ن:انگار شما 5 دقیقه بازی رو گرفتید دیدید خوشتون نمیاد که این حرف رو می زنید!!:biggrin1:
چرا چون تا آخرش رفتم ميگم شما هم اگر مافيا 1 رو بازی كرده باشی خواهی فهميد منظور من چيه! اصلا ماشينهاش فيزيك انگار نداشتن و روی هوا حركت ميكردند و اصلا انگار اصطكاكی روی زمين نداشتن سر بالایی و پايينی فرقی نميكرد و....
در حالی كه در مافيا طبق قدرت ماشين حتی اگر ماشينتون خراب بود نميتونستيد از سر بالایی بالا بريد و در برخی موارد به زور..گيم پلیم كه كجاش نوآوری بود ،بيشتر خنده دار بود...از اين مغازه به اون مغازه و...
شاید برای شما ارزش نداشته باشه ولی برای کسی عاشق نسخه 1 این بازی بوده ارزش بیشتر از 1000 تومن رو هم داره!
ولی مطمئن باشید نسبت به نسخه ی 1 پیشرفتی هر چند کم(نمیتونم با اطمینان بگم زیاد)رو خواهد داشت.

چطوری يك بازی ميتونه عاشق داشته باشه! شما رانندگی اين بازی رو با مافيا1 مقايسه كنيد! بحث احترام به بازيبازه! اونها حتی نتونستن اندازه بازیی كه چند سال قبل منتشر شده بود حتی چند درصدی مثل اون باشن! اين بازی پر بود از اعمال تكراری! نميخوام بحث كنم شايد نظر من اين باشه در كل اين بازی كلا شماره يكش افتضاح بود! شماره دوشم...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر