سیستم امتیاز دهی معاملات بازارچه

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
سلام

به منظور افزایش کیفیت خرید و فروش در بازارچه و اطمینان بیشتر دوستان از خرید هایی که انجام می دن، همچین جلوگیری از سو استفاده هایی که در بازارچه گاهی اوقات رخ می دهد، به مانند انجمن پرشین تولز سیستم امتیاز دهی به افراد بعد از خرید/فروش اضافه شده است.
شما اگر به بخش بازارچه بروید می بینید که در زیر تعداد پست های افراد گزینه ای به نام امتیاز بازارچه اضافه شده است. (این امتیاز فقط شامل حال کاربران Premium سایت می شود!!)
همچین گزینه ای به نام ارزیابی معامله در کنار دکمه اعتبار در پست اول تاپیک اضافه شده است. شما بعد از خرید یا فروشی که با شخص ایجاد کننده تاپیک انجام می دهید می توانید برروی این گزینه کلیک کنید و نظر خود را در مورد معامله ای که با این شخص داشتید عنوان کنید.
نظر و امتیاز شما به عنوان سابقه در کارنامه شخص مورد نظر ثبت شده و باعث می شود که کاربران دیگر در هنگام معامله با این شخص اطمینان بیشتری داشته باشند!

شما می تونید از طریق منوی Community -> معاملات بازارچه به آرشیو نظرات دسترسی پیدا کنید.

توجه: در نظراتی که ارسال می کنید دقت کنید تا با آبروی شخصی بی دلیل بازی نشود! توجه داشته باشید که یک نسخه از نظرات شما برای مدیران فرستاده می شه، بنابراین در صورت مشاهده هرگونه سو استفاده از این قسمت و سعی در گزارش نظرات غلط به خاطر دشمنی، شوخی و ... با شخص مربوطه برخورد شده و دسترسی فرد بدون تذکر 2 هفته از انجمن قطع خواهد شد!

برای مثال اولین نظر رو من خودم ثبت کردم برای یکی از بچه ها که حدوداً یک ماه پیش ازش بازی GeoW3 رو خریده بودم.
http://forum.bazicenter.com/itrader.php?u=38257

موفق باشیم

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
الان من رفتم نگاه کردم ، تو قسمت اول که نوشته نقش شما مثلا من یه چیزی رو از طرف می خرم و راضی هم هستم ، گزینه ی خریدار رو انتخاب می کنم و بقیه اش که مشخصه.

وقتی یه نفر نظر رو به نام خریدار ثبت کنه دیگه کسی نمیتونه الکی بیاد نظرش رو به اسم خریدار تو همون تاپیک مشابه ثبت کنه؟
منظورم اینه که ممکنه تو برای یه تاپیک و یک جنس چندین نظر خریدار مختلف وجود داشته باشه؟

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
ممنون از توجه به این بخش حساس اشکان جان
به امید روزی که هیچ وقت شاهد سو استفاده برخی افراد انگشت شمار در بازارچه نباشیم .

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
شیوه خیلی خوبیه مرسی اشکان جان . اگر بشه نامهای اشخاصی که از من مثلا خریداری کردن ذکر بشه و یا جایی بشه دید خیلی خوبه و مثلا جایی تو پروفایل طرف فروشنده جنس ایجاد بشه که اگر شخصی به پروفایل کسی میره ببینه که این فرد چی فروخته و نظرات در موردش چی سوده . در کل ممنون بابت توجهت .

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
الان من رفتم نگاه کردم ، تو قسمت اول که نوشته نقش شما مثلا من یه چیزی رو از طرف می خرم و راضی هم هستم ، گزینه ی خریدار رو انتخاب می کنم و بقیه اش که مشخصه.

وقتی یه نفر نظر رو به نام خریدار ثبت کنه دیگه کسی نمیتونه الکی بیاد نظرش رو به اسم خریدار تو همون تاپیک مشابه ثبت کنه؟
منظورم اینه که ممکنه تو برای یه تاپیک و یک جنس چندین نظر خریدار مختلف وجود داشته باشه؟
برای هر فروش یا خرید چندین بار می شه نظر ثبت کرد.
شیوه خیلی خوبیه مرسی اشکان جان . اگر بشه نامهای اشخاصی که از من مثلا خریداری کردن ذکر بشه و یا جایی بشه دید خیلی خوبه و مثلا جایی تو پروفایل طرف فروشنده جنس ایجاد بشه که اگر شخصی به پروفایل کسی میره ببینه که این فرد چی فروخته و نظرات در موردش چی سوده . در کل ممنون بابت توجهت .
این قابلیت هست. پروفایل کاربران تب امتیاز بازارچه.

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
برای هر فروش یا خرید چندین بار می شه نظر ثبت کرد.

یعنی مثلا آقای X میاد از من یه خریدی میکنه و راضی هستش و نظر خودش رو ثبت میکنه بعدش آقای Y و Z که دوست دارند من رو خراب کنند و اصلا هم ربطی نه به خریدار ندارند و میان نظر منفی ثبت میکنند تکلیف چیه.میدونم الان میخواین جواب بدین 2 هفته بن میشن ولی اعتبار من نوعی رو که خراب میکنن تکلیف اعتبار من چی میشه؟

نمیشه کاری کرد که فقط خریدار واقعی نظرش رو بده؟

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
یعنی مثلا آقای X میاد از من یه خریدی میکنه و راضی هستش و نظر خودش رو ثبت میکنه بعدش آقای Y و Z که دوست دارند من رو خراب کنند و اصلا هم ربطی نه به خریدار ندارند و میان نظر منفی ثبت میکنند تکلیف چیه.میدونم الان میخواین جواب بدین 2 هفته بن میشن ولی اعتبار من نوعی رو که خراب میکنن تکلیف اعتبار من چی میشه؟

نمیشه کاری کرد که فقط خریدار واقعی نظرش رو بده؟
چیزی که شما می گی کلی نیست یعنی مثلاً توی تاپیکی مثل این صدق نمی کنه:
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=51890

خوب من تو پستم نوشتم که نظرات افراد همیشه بررسی می شه. بعدشم در بدترین حالت شما می تونی تمام نظراتی که برات ثبت شدن رو گزارش کنی به مدیران و اونا هم بررسی می کنن و اگر الکی بود حذفش می کنن خیلی ساده.

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
چیزی که شما می گی کلی نیست یعنی مثلاً توی تاپیکی مثل این صدق نمی کنه:
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=51890

خوب من تو پستم نوشتم که نظرات افراد همیشه بررسی می شه. بعدشم در بدترین حالت شما می تونی تمام نظراتی که برات ثبت شدن رو گزارش کنی به مدیران و اونا هم بررسی می کنن و اگر الکی بود حذفش می کنن خیلی ساده.

اها.....درست میگید شما.به این تیکه اش توجه نکرده بودم.
امیدوارم مشکلی دیگه ای تو این مورد پیش نیاد!

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
سیستم بسیار خوبیه

دو تا سوال.
ایا به خریدارای که عضو پریمیوم نیستن نمیشه امتیاز داد؟
وقتی مدت زمان عضویت گروه پریمیوم به پایان برسه ایا امتیازهای دیافت شده حذف میشن؟

اخه من ندیدم کاربرای عادی همچین بخشی داشته باشن تو پروفایلشون

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
هم هم با دوست بالایی موافق. اینطوری امنیتی که قصد داریم داشته باشیم رو فقط بین پرمیوم ها داریم. همچنین به مدیرها هم نمیشه امتیاز داد. به نظرم این محدودیت ها رو بردارین بهتر میشه.

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
بسیار حرکت قشنگی هست امیدوارم کسی دیگه به عنوان کلاه بردار چه در این سایت و چه در سایتهای دیگه پیدا نشه تا در کنار هم به فرم خوب داشته باشیم که حداکثر استفاده و بهره بری از این فرم را ببریم...
با تشکر از مدیرت سایت بازی سنتر

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
سیستم بسیار خوبیه

دو تا سوال.
ایا به خریدارای که عضو پریمیوم نیستن نمیشه امتیاز داد؟
وقتی مدت زمان عضویت گروه پریمیوم به پایان برسه ایا امتیازهای دیافت شده حذف میشن؟

اخه من ندیدم کاربرای عادی همچین بخشی داشته باشن تو پروفایلشون
خیر به اعضای غیر premium نمی شه امتیاز داد. این قابلیت فقط برای کسانی هست که توی بازارچه می تونن تاپیک ایجاد کنن.
وقتی مدت premium تمام بشه امتیاز شما حذف نمی شه ولی کسی نمی تونه تا مدتی که Premium نیستید بهتون امتیاز بده.
هم هم با دوست بالایی موافق. اینطوری امنیتی که قصد داریم داشته باشیم رو فقط بین پرمیوم ها داریم. همچنین به مدیرها هم نمیشه امتیاز داد. به نظرم این محدودیت ها رو بردارین بهتر میشه.
به خاطر اینکه کسایی که درجه ای توی این سایت دارن احتیاج به امتیاز ندارن. چون این افراد انقدر قابل اعتماد بودن که اضافه بشدن به کادر سایت و اگر هم یه زمانی یه مسئله ای پیش بیاد خیلی راحتتر از اعضا می شه پیگیریش کرد.

اینطوری امنیتی که قصد داریم داشته باشیم رو فقط بین پرمیوم ها داریم.
این کار به خاطر اینکه بشه این بخش رو کنترل کرد خوب چون تعداد افراد premium به نسبت کل زیاد نیست. اگر همه اعضا دسترسی داشته باشند با توجه به تجربه چند ساله هر هفته باید بشینیم کلی امتیاز الکی که 2 تا کاربر عادی به هم دادن رو شناسایی و پاک کنیم تا حق کسی ضایع نشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر