سیستم اعتباردهی در Xbox One

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
مایک لاوین «Mike Lavin»، مدیر ارشد بخش تولید مایکروسافت (Microsoft) جزئیات سیستم اعتباردهی ایکس‌باکس وان را که با هدف جلوگیری از آزار و اذیت بازیکنان ساخته شده است را معرفی کرد.

k-bigpic.png

نگران نباشید، این سیستم مجرمین سابقه‌دار را با سازندگان خیلی بد هماهنگ می‌کند و از دیگر بازیکنان دور نگاه می‌دارد.

trans.gif

Lavin توضیح داد:
«چیزهای بسیار خوبی برای افرادی که فقط بازی‌های خود را بازی می‌کنند وجود خواهد داشت و اتفاق می‌افتد و همچنین شرکت‌کنندگان خوبی خواهند بود.»
وی همچنین افزود:
«اگر خدایی ناکرده بد بازی کردید یا دست به آزار و اذیت دیگر بازیکنان زدید، ضرر می‌کنید! سرانجام شما با افرادی که بیشتر شبیه‌تان اند بازی می‌کنید.»

به منظور اطمینان حاصل از اینکه سیستم توسط گروهی از بازیکنان دستکاری نشود تا امتیاز کسب شده دیگر بازیکنان را کاهش دهد، امتیاز اعتباری هر بازیکن هر چند وقت یکبار محاسبه می‌شود.

Lavin گفت:
«اگر همواره دیدیم که کسی برای مثال مایل به بازی کردن با شما نیست و شما به طور مداوم مسدود (بلوک) می‌شوید، در آن موقع شما اصل کاری این اتفاقات هستید، چرا که شما تصاویری برهنه از خود را برای افرادی دیگر می‌فرستید در حالی که آن‌ها این کار را دوست ندارند یا از این گونه تصاویر خوششان نمی‌آید.»
وی همچنین افزود:
«چیزهای خودنمایانه مانند توانایی سریع بودن، باعث می‌شود امتیاز اعبتاری شما را کاهش دهد.»

این سیستم هیچ تاثیری بر افراد درون لیست دوستان شما ندارد. تنها بر روی افراد ناشناس اثر دارد.

منبع خبر

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
اونوقت یه نفر که خیلی خوب بازی میکنه و همه دشمنش میشن و میرن ریویو بد میزنن برای یارو چی میشه؟؟ :-/ تقریبا خیلی از کسانی که توی یه بازی خاص مهارت بالایی دارن با این موضوع برخورد کردند که بعد از پایان بازی کلی فحش و ناسزا و تهمت به چیتر بودن و... براشون سرازیر میشه.

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
اونوقت یه نفر که خیلی خوب بازی میکنه و همه دشمنش میشن و میرن ریویو بد میزنن برای یارو چی میشه؟؟ :-/ تقریبا خیلی از کسانی که توی یه بازی خاص مهارت بالایی دارن با این موضوع برخورد کردند که بعد از پایان بازی کلی فحش و ناسزا و تهمت به چیتر بودن و... براشون سرازیر میشه.
این تقصیر مایکرو ـه ؟:-/

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
من گفتم تقصیر مایکروسافته؟ خواب دیدید خیر باشه. انگار هر کسی هر حرفی میزنه، حتما داره برضدش حرف میزنه؟ من میگم این سیستم ایراد داره /:)
ربطی به فن بودن نداره،دیگه یک سری جاها خود پلیر باید انصاف داشته باشه.تو هر سیستمی بالاخره نقطه ضعف هست دیگه

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
هیچ چی از خبر نفهمیدیم !:|:-s

من فکر کردم ایراد از ترجمه ـست ولی سورس رو هم دیدم چیز بیشتری از همین ترجمه نفهمیدم ! خبر از منبع مشکل داره و اصلا معلوم نیست اون آقا منظورش چیه و چجوری میخوان همیچین سیستمی رو بکار بگیرن.
===============
«اگر خدایی ناکرده بد بازی کردید یا دست به آزار و اذیت دیگر بازیکنان زدید، ضرر می‌کنید! شما تا پایان شروع بازی، با افرادی که بیشتر شبیه‌تان اند بازی می‌کنید.»
"And you'll start to see some effects if you continue to play bad or harass other people en masse. You'll probably end up starting to play more with other people that are more similar to you."
اینجا اون کلمه ی end up به معنیه سرانجام ، مواجه شدن هست :D یعنی شما سرانجام با افرادی مثل خودتان بازی خواهید کرد.

آخرین ویرایش:

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
من گفتم تقصیر مایکروسافته؟ خواب دیدید خیر باشه. انگار هر کسی هر حرفی میزنه، حتما داره برضدش حرف میزنه؟ من میگم این سیستم ایراد داره /:)
خوابی ندیدیم و اصلا حال حوصله دیدن همچین خواب هایی رو هم نداریم
شما میگی سیستم ایراد داره پس به طور غیر ستقیم داره اشاره میکنی که مایکرو تقصیر کار ...
از این چیزا تو PC هم هست که خودم چند بار به خاطر چند بار کیل گرفتن پشت هم تو COD از سرور کیک شدم !

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
خلاصه خبر اینه که ماکرو یک سیستم اعتبار دهی در بخش Xbox Live بازی هاش ایجاد کرده. که هر کس بخواد به trioll کردن بپردازه اخطار میگیره. گفته شده گیمرها با دو سیستم gamerscore و reputation به صورت گروهی همدیگرو مورد نقد و برسی قرار میدن تصویر زیر.

در Xbox Live در پایان هر بازی گیمرها می تونن همدگیرو مورد برسی قرار بدن و بهشون امتیاز یا هموم rep بدن در کل در یک بازی انلاین یک بازیکن بد در کنار یک بازیکن خوب قرار نمی‌گیره.

94775546622006006322.jpg

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
من یه جایی دیده بودم که دارن برای این مورد هم یه سیستمی طراحی میکنن. حالا چه طوریشو نمیدونم.

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
احتمالا توی هر بازی سازنده یه سری الگریتم برای محاسبه مهارت بازیکن طراحی میکنه و خود سرور با توجه به این آمار و ارقام و نظرات بقیه گیمرها امتیاز میده!;)

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
به نظر من حق با FaRd!N است در خیلی از موارد دیده شده که این بلا سر یک Gamer بی چاره به خاطر Skill بالاش در یک بازی بخصوص و گزارش غلط از سایر Player ها آمده است که متاسفانه ماکروسافت هم حق را می ده به تعداد نفراتی که گزارش براش رد کردن.چون امکان تصحیح گزارش های دیگران غیر ممکن است.

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
کاری به این خبر ندارم,اونایی که تازه بازی رو شروع کردن چه گناهی دارن که یه lowlife بیاد زرت زرت ازشون کیل بگیره؟

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
کاری به این خبر ندارم,اونایی که تازه بازی رو شروع کردن چه گناهی دارن که یه lowlife بیاد زرت زرت ازشون کیل بگیره؟
نمیشه کاریش کرد ولی اگر اون طرف هم خیلی خیلی نابلد باشه بازم بعد یه هفته میشه یه پلیر معمولی !
البته میشه مثلا یه مودی وجود داشته باشه که گیمر های مثلا با لول 10 با بازیکنای هم رده خودشون نهایت 5 تا بالا پایین بازی کنن !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر