سیاره میترا

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
قابل توجه همه دوستان نسخه pc این بازی اصلاَ نیومده و با توجه به عکسهای بازی در سایت ایرانی مذکور و همینطور وجود نداشتن و نبود هیچگونه بحثی در سایت ایرانی دال بر وجود نسخه xboxlive در نتیجه بازی با چند ترفند ساده از نسخه live دزدیده شده و برای pc کانورت شده به عنوان یک بازی ایرانی در حال ارائه میباشد ...

خدا داند قضیه گرشاسب چیه اونم دو روز دیگه معلوم میشه :laughing:.
این بازی توسط یه گروه ایرانی ساخته شده و حتی مجله دنیای بازی هم در مورد این بازی نوشته و با سازنده ها هم مصاحبه ای داشته
لطفا در مورد مسئله ای که اطلاع ندارید نظر ندید چون فقط دالّ بر کوته فکری شما هست نه چیز دیگه

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
من تو نمایشگاه رسانه های دیجیتال پارسال بازی کردم، بازی خوبی بود البته از نمونه های خارجی خودش پایین تر بود ولی در قیاس با تیمی که تولیدش کرده و شرایطشون، عالیه.

saeid64

کاربر سایت
Apr 2, 2009
253
من یه مصاحبه با گروه سازنده این بازی خونده بودم یه گروه کوچیک 4 نفره هستن تو کانادا، در اصل 4 تا جوون ایرانی هستن که اونجا دورهم جمع شدن و این بازی رو ساختن دلیل لین‌که روی live عرضه شده اینه و از ایران مثل این‌که فقط پشتیبانی مالی شدن.

آخرین ویرایش:

saeid64

کاربر سایت
Apr 2, 2009
253
اینا پیدا کردم لینک مصاحبه رو، اسم شرکتشونم Afiction Games هست:

http://www.gamecritics.com/brad-gallaway/interview-with-afiction-games

actiongames-interview-01.jpg

rahro

کاربر سایت
Aug 17, 2010
43
سیاره میترا(یه سوال؟؟)

آقا یه ذره بیشتر راجع به داستان و گیم پلی این بازی توضیح بدید؟
بعد یه چیز دیگه به نظرتون گیم پلی این بازی تقلیدی نیست؟(نمی خوام بگم عیب داره فقط می خوام ببینم از چی تقلید کردن)
smilie%20%2819%29.gif

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
آقا یه ذره بیشتر راجع به داستان و گیم پلی این بازی توضیح بدید؟
بعد یه چیز دیگه به نظرتون گیم پلی این بازی تقلیدی نیست؟(نمی خوام بگم عیب داره فقط می خوام ببینم از چی تقلید کردن)
smilie%20%2819%29.gif

پیشنهاد میشه سایت بازی را ببینید.
بعدش کلمه‌ی تقلید کلمه‌ی مناسبی نیست
به استفاده از یک سری استانداردهای نو تقلید نمیگن

rahro

کاربر سایت
Aug 17, 2010
43
پیشنهاد میشه سایت بازی را ببینید.
بعدش کلمه‌ی تقلید کلمه‌ی مناسبی نیست
به استفاده از یک سری استانداردهای نو تقلید نمیگن
البته من گفتم که این مسئله اشکالی نداره;)
سایت بازی ناقصه و توضیحات کامل نداره و فرومشون هم فکر کنم کانادایی نوشتن(پستاشو)
من فقط می خوام بدونم گیم پلی این بازی شبیه کدوم بازیه؟ همین;;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر