سگا به دنبال بازگشت ipهای قدیمی

دوست دارید که شاهد بازگشت کدام ip قدیمی باشید؟

• Crazy Taxi

رای‌ها: 10 22.2%
  • Jet Set Radio

رای‌ها: 0 0.0%
  • Space Channel 5

رای‌ها: 0 0.0%
  • Virtua Fighter

رای‌ها: 3 6.7%
  • House of the Dead

رای‌ها: 9 20.0%
  • NiGHTS

رای‌ها: 1 2.2%
  • تمام گزینه ها

رای‌ها: 22 48.9%

• مجموع رای دهنده‌ها
    45

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,560
jsr.JPG

کمپانیه سگا یا به عبارتی دیگر سگا سامی گزارش مالیه جدید خود را منتشر کرد. با اینکه خواندن اکثر این گزارش کسل کننده بنظر میرسد اما یک بخش آن برای طرفداران این کمپانی بسیار امیدوار کننده است.

به گزارش اینسایدر Nibel , بنظر میرسد که کمپانیه سگا به دنبال بازگرداندن برخی از ip های فراموش شده خود است. براساس این گزارش بخشی از استراتژیه جدید سگا بکارگیریه فرانچایزهای قدیمی و فراموش شده این ناشر است است.

همچنین گزارش به این نکته اشاره کرده است که سگا قصد دارد تا به دقت به بررسیه این ای پی ها پرداخته تا اینکه بفهمد کدام سری باید بازگردانده شده و چطور اینکار را انجام دهد به عنوان مثال ساخت نسخه های ریمستر , ریمیک یا ریبوت.

جالب است که بدانید این گزارش مستقیما به فرانچایزهایی چون Crazy Taxi, Jet Set Radio, Space Channel 5, Virtua Fighter, House of the Dead, و NiGHTS اشاره داشته.

درحالی که این به معنیه بازگشت این فرانچایزها نیست اما میتواند خبر هیجان انگیزی برای طرفدارانی که انتظار بازگشت آنها را داشتند باشد. این نکته قابل ذکر است که ممکن است بازگرداندن برخی از این ای پی ها راه به جایی نبرد اما بنظر میرسد که سگا کار خود را با Streets of Rage 4, Super Monkey Ball: Banana Blitz HD, و Panzer Dragoon: Remake به خوبی انجام داده است پس میتوان امیدوار بود.

منبع

آخرین ویرایش:

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,560
جای بازی Comix Zone در لیست خالیه .
سلام
اگر منظورتون نظرسنجیه که نظرسنجی براساس گزارش سگا ساخته شده و متاسفانه هیچ اشاره ای به کامیکس زون نشده
اتفاقا خیلیا از سازنده های شورش4 درخواست ساخت کامیکس زون داشتن اما اونا هم علاقه ای به ساختش ندارن
ولی golden axe دوست دارن شاید یه golden axe ساختن البته اگه سگا فاجعه Beast Rider فراموش کرده باشه

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
جای بازی Comix Zone در لیست خالیه .

من تاکسی دیونه رو هم رو کنسول رفته بودم
هم نسخه کامپیوترشو داشتم دوبله فارسی بود ? صدا گذاری شده بود ?

البته دو نسخه از تاکسی دیونه برا گوشی هم اومده نسخه کلاسیک و مدرن
رو گوشی اندروید خودم تست کردم

• Like
Reactions: Am3R

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,560
دوستان
دو سه هفته پیش عکس بازیی به اسم VF: e sports از سایت های پلی استیشن لیک شد که صد در صد واقعی هست

A New Virtua Fighter Game Has Leaked on the PlayStation Store in Japan

Capture.JPG

ریمیک Alex Kidd ماه آینده منتشر خواهد شد.

House of the dead رو که سال 2018 اعلام کردن ریمیکش برای سوییچ در راه و بازی 4 هفته پیش معرفی شده

در مورد crazy taxi امسال خود سگا یک Rip off به نام Taxi Chaos رو امسال در ژاپن منتشر کرد شاید میخواستن تست کنن

اما درباره بقیه گزینه ها واقعا شک دارم NIghts که سونیک تیم وضعیت چندان مناسبی نداره اکثر افراد خوب تیم رفتن نینتندو

Space Channel 5 اگه بدن خود Tetsuya Mizuguchi بسازه خیلی خوب میشه اما بعیده

و البته سگا چند باری جلوی ساخته شدن ادامه ای از Jet set radio رو گرفته یکبار تیم های داخلی تلاش کردن نسخه جدیدی برای wii بسازن که کنسل شد

و دفعه دوم هم یک کمپانیه تردپارتی به نام Dinosaur Games یه ویدیو کانسپت به اسم jet set radio evolution معرفی کرد و جالبه که بدونید سونی جذب این پروژه شده و میخواست با سگا سرش توافق کنه که بازی سگا کنسلش کرد
اگه میخوان برش گردونن یک ریمیک از نسخه اول کفایت میکنه Hideki Naganuma رو هم برای موسیقی برگردونن چون کارش واقعا عالیه

آخرین ویرایش:

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
Condemned: Criminal Origins

اینقدر از شماره 1 این بازی خوشم امده بود که تبدیل شده بود به بهترین بازی ترسناکی که کردم...شماره دومش خوب نبود و بعد از اون دیگه هیچ نسخه ای ازش منتشر نشد..همیشه دوست داشتم این سری با سبک و سیاق همون شماره یک ساخته بشه ولی لیست تاپیک رو دیدم نامید شدم

• Like
Reactions: Aperture

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,560
Condemned: Criminal Origins

اینقدر از شماره 1 این بازی خوشم امده بود که تبدیل شده بود به بهترین بازی ترسناکی که کردم...شماره دومش خوب نبود و بعد از اون دیگه هیچ نسخه ای ازش منتشر نشد..همیشه دوست داشتم این سری با سبک و سیاق همون شماره یک ساخته بشه ولی لیست تاپیک رو دیدم نامید شدم
فروش قسمت دوم خوب نبود و سگا بیخیال سری شد اما خوشبختانه ip الان دست بنیان گذار Monolith هست و گفته دوست داره بازیه جدید بسازه اما خب خبری نشده هنوز :D

Monolith co-founder and former CEO Jace Hall currently holds the rights to the Condemned series and on January 2015, he expressed his interest to find the right independent development team to "take over the franchise and move it forward"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر