سکوت agent شکسته خواهد شد؟

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
با سلام...

ld_2009_rockstar_agent_21.jpg

به تازگی چند عکس از طرف یکی از اعضای Rockstar North که فعالیت وی در زمینه طراحی محیط است به Rockstar Games Agent فرستاده شده:

این عکسا مال سال 2009 هستند که نسبتا قدیمی هستند.agent یک بازی انحصاری برای ps3 هست که تا به حال از زمان تایید ان در سال 2009 هیچ خبری از ان درز پیدا نکرده.همچنین معلوم نیست که ایا این بازی در انحصار سونی خواهد ماند یا خیر.
منبع

• Like
Reactions: The Spectre

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
کلن قضیه agent مثه مثلث برمودائه ! در اون حد مرموز !
بازی ای که هیچیش معلوم نیس جز اینکه اختصاصیه ps3 ایه و این همه طرفدار داره !

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
به حق چیزای ندیده و نشنیده ! :-o
Also on 360 ذکر شده تو ستون اطلاعات بازی
بابا چرا هر کی هر چی میگه فک می کنی می خواد به ps3 ربطش بده ! من منظورم working title برای GTA V بود حالا روی هر کنسولی ! دیگه فک نکنم کسی از شرکت های 3rd party چشمش آب بخوره ؟! حالا هر چی اسمش باشه !
خو وقتی ربطش میدی به Agent ناخودآگاه قضیه رو بسط می دی به کنسولِ محبوبت دیگه !
yahoo_4.gif
... بیخیال !
yahoo_4.gif
عقاید بچه گونه ـت رو بسط نده لطفاً ! گفتم که :

دیگه فک نکنم کسی از شرکت های 3rd party چشمش آب بخوره ؟! حالا هر چی اسمش باشه !
اگه agent مولتی نشد بیا اینجا کنسول محبوب , محبوب کن !

آخرین ویرایش:

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
بابا چرا هر کی هر چی میگه فک می کنی می خواد به ps3 ربطش بده ! من منظورم working title برای GTA V بود حالا روی هر کنسولی ! دیگه فک نکنم کسی از شرکت های 3rd party چشمش آب بخوره ؟! حالا هر چی اسمش باشه !
خو وقتی ربطش میدی به Agent ناخودآگاه قضیه رو بسط می دی به کنسولِ محبوبت دیگه ! :d ... بیخیال ! :d

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
دوست عزیز من تمام اخبار این بازی رو از سری تا پیاز میدونم. وقتی میگم این بازی به جای gta انحصاری سونی شده حتما یه چیزی میدونم و این شمایی که همین طوری داری یه چیزی میگی.

[!QUOTE] و گفتن AGENT به خاطر L.A Noire در حال ساخت برای 3 هست !

اینو از شما میشنوم. هیچ جا همچین حرفی نزدن.
معلومه که من درست میگم.[/QUOTE]
یُخ بابا! فن نماهای سونی جدیدا به وفور یافت میشند خوش اشتها هم هم هستن خودشونو خالق برتر میدونن
octavius اون اخبار سیر تا پیازیتو ریز به ریز بیا تعریف کن وگر نه مضحکه انجمنی، اِی مرجع اخبار
البته باید بعدش راجع به در انحصار بودن L.A NOIRE هم توضیح بدی؟
این روز ها همه مرجع شدن
بعد اصلا *R کارش همینه بازیرو اول معرفی میکنه سال بعدش یه عکس میده سال بعد یه خبر میده سال بعد تاریخ ریلیز میده سال بعد میگه تاخیر خورد سال بعد2تا تریلر میده در اخر که همه روانی شدن احیانا، ریلیز میکنه اخرشم بازیش بالای 5 ملیون میفروشه :biggrin1:
راجعبه انحصار اِیجنت با اینکه *R انحصاری نگه دار نیست ولی گمونم انحصار زمانی باشه AGENT بعییده سونی دست از سر راکستار برداره مگه اینکه بشه مثله L.A و سونی نتونه از پس خرجش بر بیاد

• Like
Reactions: leonk13

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
بوی مولتی شدن به مشام میرسه فکر کنم آخرش راکستار بازی مولتی کنه مثل L.A Noire درکل راکستار کلا انگار نمیخواد خبری از هیچ بازی که داره میسازه بده :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر